Jul 27, 2024, 03:32:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.964 članova - Poslednji član: arnold2000
X3MShop banner

Autor Tema: jedno pitanjce...  (Pročitano 1395 puta)

Van mreže tunoslav.lol

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
jedno pitanjce...
« poslato: Decembar 24, 2011, 01:40:41 posle podne »
cao svima,forumasi...E,ovako. Imam jedno pitanje za vas. Posto sam "debelo" prelistao forum,odredio sebi neki jelovnik i odlucio pridrzavati ga se,planiram da uzmem Animal Cuts. Visok sam 184,imam 83kg. Naravno,radio bih i kardio trening. E,sad. Sta vi mislite,jel potreban ili ne?!

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: jedno pitanjce...
« Odgovor #1 poslato: Decembar 24, 2011, 01:48:11 posle podne »
Pa ako hoces da skidas kg-posto pretpostavljam da je to,cim je Cuts u prici,onda normalno da je potreban..a da si debelo prelistao forum i pregledao teme o sagorevacima,sigurno ne bi uzimao Cuts.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: jedno pitanjce...
« Odgovor #2 poslato: Decembar 24, 2011, 01:50:15 posle podne »
Jel ti cilj da si mrsavko ne razumem? Koliko bi zeleo da smrsas? Dovoljno ti je da uradis neku od dijeta i bez cudotvornih napitaka koji nisu cudotvorni i da smrsas zdravo i relativno brzo...
Men sana in corpore sano !

Van mreže tunoslav.lol

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: jedno pitanjce...
« Odgovor #3 poslato: Decembar 24, 2011, 03:36:13 posle podne »
Momci,meni nije cilj da budem "saka jada"...nemam puno da skidam,mozda 5-6 kg,ono,oko struka i stomak.
Naravno,ne bih postavljao pitanje da sam mogao da nadjem pravi odgovor o Cuts-u,nasao sam za Carnitin da je cisto bacanje para. Nisam "zagrizen" da mora nesto od sups-a,ako ima neko i savet za ovako "suvo" skidanje,bice od koristi...Naravno,znam da je ISHRANA kljuc uspeha i to sam se snasao,samo me ovo jos zanima oko Cuts-a. Pitao sam ovde,jer vidim da se momci dosta razumeju i da imaju puno iskustva za razliku od mene...da li bi vi uzeli Cuts ili mozda neki slabiji sagorevac,da li je uopste i potreban bilo kakav sagorevac i sl.

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: jedno pitanjce...
« Odgovor #4 poslato: Decembar 24, 2011, 04:10:02 posle podne »
Rasiri gornji deo ramena,grudi,ledja + kardio i nece ti trebati zamlacivanje sa  sagorevacima..  i izgubices to malo stomaka samo hard core trening i uspeh je tu...
« Poslednja izmena: Decembar 24, 2011, 04:13:20 posle podne MIKSA-Milan »
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: jedno pitanjce...
« Odgovor #5 poslato: Decembar 24, 2011, 06:02:02 posle podne »
Momci,meni nije cilj da budem "saka jada"...nemam puno da skidam,mozda 5-6 kg,ono,oko struka i stomak.
Naravno,ne bih postavljao pitanje da sam mogao da nadjem pravi odgovor o Cuts-u,nasao sam za Carnitin da je cisto bacanje para. Nisam "zagrizen" da mora nesto od sups-a,ako ima neko i savet za ovako "suvo" skidanje,bice od koristi...Naravno,znam da je ISHRANA kljuc uspeha i to sam se snasao,samo me ovo jos zanima oko Cuts-a. Pitao sam ovde,jer vidim da se momci dosta razumeju i da imaju puno iskustva za razliku od mene...da li bi vi uzeli Cuts ili mozda neki slabiji sagorevac,da li je uopste i potreban bilo kakav sagorevac i sl.

Da bi dosao do tog dela od 6 kg viska na stomaku, moras ravnomerno skinuti salo i sa ostalih delova tela posto parcijalno skidanje kg nije moguce. Moras imati jaku volju da treniras i da korigujes ishranu i doci ces do zeljenog rezultata. Sto se tice l-carnitine-a, uopste se ne bih slozio sa tim da je cisto bacanje para jer l-carnitine i te kako deluje. Naravno ako koristis male doze ne mozes nista posebno uraditi, ali vec sa 4g dnevno je druga prica. Pogledaj hardcore sagorevace koji "obecavaju" skidanje kilograma i doze koje se preporucuju pa ces uvideti o cemu pricam. Stoga, l-carnitine se cak i vise isplati od drugih sagorevaca i daje veoma dobar rezultat ako znas kako da ga upotrebis. Ja ti dajem samo moje misljenje, a ti potrazi jelovnik na forumu, odaberi varijantu koja tebi najvise odgovara, vezbaj i rezultati nece izostati. ;)