Maj 01, 2024, 10:23:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Sonnen: Anderson je prošlost; Izabrat ću Dos Santosa, Jonesa ili St-Pierrea  (Pročitano 1742 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Sonnen: Anderson je prošlost; Izabrat ću Dos Santosa, Jonesa ili St-Pierrea
« poslato: Decembar 25, 2011, 11:04:49 pre podne »
Sjećate se Landsbergovog intervjua s Chaelom Sonnenom, za vrijeme kojega se UFC-ov borac toliko uznemirio da se ustao sa stolca i prijevremeno okončao razgovor? Bivši izazivač za titulu srednje kategorije vratio se u istu emisiju, a cijeli video pogledajte nakon zanimljivih citata.

Osim činjenice da trenutno teži "98 kila mišića, čelika i seksipila", saznajte što Chael planira učiniti nakon borbe s Markom Munozom (UFC on Fox 2).

"Gotov sam s Andersonom, mi nemamo više nikakvog posla. On je stara vijest, poput frizure Jerry Curl, ili Pepsi Clear. Uništio sam tog tipa kada je bio dobar. Daleko je on od svojih najboljih dana i nije vrijedan spominjanja. Ja ću 28. siječnja postati glavni izazivač za titulu prvaka no neću to iskoristiti da se borim sa Silvom. Gledat ću prema Junioru dos Santosu, Jonu Jonesu, možda i Georgesu St-Pierreu. Otići ću do Dane White i izabrati jednog od njih. S Andersonom sam gotov."

Nakon toga Sonnen se direktno obratio voditelju, kojemu je otkrio svoje "sumnje".

"Nešto si mi preljubazan, dobivam loš osjećaj oko svega ovoga. Draži si mi bio u posljednjem susretu, a sada me osvajaš i to mi se baš ne sviđa."

Landsberg : "Mnogi govore da si i ti jako ljubazan."

Sonnen : "Rekli su ti krivo. Možda tako izgledam no to je sve maska. Ja sam otrov maskiran u bombon. Ti si taj koji je došao s razmrljanom maskarom, bombonijerom i DVD-om kako bi se pomirio. No neka ti ne bude krivo jer, prije ili kasnije, svi dođu kod prvaka kako bi poljubili prsten."

Voditelj emisije ipak je zaključio intervju na nešto manje (za Sonnena) veselijoj noti, objasnivši zašto je njihov prošli razgovor bio drugačiji od svih ostalih Chaelovih intervjua.

I.F./www.profightstore.com

Chael Sonnen vs Michael Landsberg 2 calls out jon jones,gsp,jds
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me