April 24, 2024, 03:56:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Kreatin alkalin  (Pročitano 6825 puta)

Van mreže Aca94

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 227
  • I CAN! I WILL! I MUST!
Kreatin alkalin
« poslato: Januar 06, 2012, 07:20:34 posle podne »
Ja nisam uspeo da nadjem neku temu u kojoj je detaljno objasnjeno sve o Kreatin alkalinu,interesuje me njegova razlika u odnosu na kreatin i koja doza je najbolja?Naravno i vasa iskustva sa tim(trenutno koristim whey,bcaa).Hvala
;)

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Kreatin alkalin
« Odgovor #1 poslato: Januar 06, 2012, 08:46:19 posle podne »
Ja nisam uspeo da nadjem neku temu u kojoj je detaljno objasnjeno sve o Kreatin alkalinu,interesuje me njegova razlika u odnosu na kreatin i koja doza je najbolja?Naravno i vasa iskustva sa tim(trenutno koristim whey,bcaa).Hvala

On ti je samo za snagu i ne navlaci vodu kao monohidrat. Najbolja doza je 2 tablete pre i 2 posle treninga.

EDIT : Zaboravih utiske da napisem. Ok je, ja sam pio BIG Zone kre-alkalyn i ima efekta, fino deluje. Neko cak uzima 2 tablete sat vremena pre treninga i 2 neposredno pre treninga, mada sam ja uzimao 2 tablete 15 min pre treninga i 2 posle.
« Poslednja izmena: Januar 06, 2012, 08:55:59 posle podne Kemis »

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Kreatin alkalin
« Odgovor #2 poslato: Januar 07, 2012, 11:59:46 pre podne »
Ja nisam uspeo da nadjem neku temu u kojoj je detaljno objasnjeno sve o Kreatin alkalinu,interesuje me njegova razlika u odnosu na kreatin i koja doza je najbolja?Naravno i vasa iskustva sa tim(trenutno koristim whey,bcaa).Hvala

On ti je samo za snagu i ne navlaci vodu kao monohidrat



samo za SNAGU,  O BOZE ! pa da, crm je za MASU !

i nema potrebe piti krea posle treninga, bolji je crm u PWM
« Poslednja izmena: Januar 07, 2012, 12:01:55 posle podne Genius »

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Kreatin alkalin
« Odgovor #3 poslato: Januar 07, 2012, 01:20:36 posle podne »
Zelis da kazes da monohidrat ne pravi masivnost tako sto celije napuni vodom i volumizuje misic ? I da, alkalyn daje samo SNAGU, ne puni misic vodom da izgleda masivniji...

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Kreatin alkalin
« Odgovor #4 poslato: Januar 07, 2012, 03:08:32 posle podne »
Kemis ostani i dalje SNAZAN od alkalyna i MASIVAN od crm-a.

po tvojoj logici i nacinu razmisljanja osoba A (pije alkalyn) ce biti SNAZNIJA od osobe B (koja pije crm) i obrnuto, osoba B (koja pije crm) ce imati MASIVNIJE MISICE od osobe A (koja pije alkalyn).  ??? ???
« Poslednja izmena: Januar 07, 2012, 03:14:29 posle podne Genius »

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Kreatin alkalin
« Odgovor #5 poslato: Januar 07, 2012, 08:39:08 posle podne »
po tvojoj logici i nacinu razmisljanja osoba A (pije alkalyn) ce biti SNAZNIJA od osobe B (koja pije crm) i obrnuto, osoba B (koja pije crm) ce imati MASIVNIJE MISICE od osobe A (koja pije alkalyn).  ??? ???

Ne, nisam to rekao, al dobro. :) Naspamovasmo bzvz temu. Uglavnom, kre-alkalyn je pH vrednosti 12 i veca mu je bioraspolozivost od monohidrata. Uzima se u manjim kolicinama i ne povlaci vodu u misic.

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Kreatin alkalin
« Odgovor #6 poslato: Januar 08, 2012, 12:03:11 pre podne »
Kre-Alkalyn je kreatin novije generacije , svaki kreatin je celijski volumizator, prevlika je glupost reci da ce od jenog kreatina neko biti snazniji.. po cemu se to zakljucuje ?
Kre alkalyn je otporan na zeludacnu kiselinu, ne raspada se na kreatinin i na taj nacin brzo ulazi u krvotok.Ne moze da izazove dehidraciju celije sto monohdrat moze da izazove ukoliko nije puferizovan i ukoliko telo treba da vuce vodu iz orgnizma da bi ga razgradiilo. O monohidratu imas previse pisano.
 A  onaj MIT da samo pijete kreatin i dobijate "MASU" je iz doba dinosaurusa, tako da ne sirite dezinformacije, on se svrstava u suplementaciju kada se radi masa zato sto navlaci vodu u misic, a kod rezanja se ne koristi zato sto je lgoicno da prvo odlazi voda... itdi tid
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kreatin alkalin
« Odgovor #7 poslato: Januar 09, 2012, 06:58:46 pre podne »
Citat
A  onaj MIT da samo pijete kreatin i dobijate "MASU" je iz doba dinosaurusa,

nikada nece ovo iz sprskog naroda izaci