Jun 10, 2024, 03:11:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: kworkcib
X3MShop banner

Autor Tema: Sta znaci HARDCORE  (Pročitano 21595 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Sta znaci HARDCORE
« poslato: Januar 21, 2012, 01:45:24 posle podne »
Svako zeli da  misli za sebe samog da je Hardcore ali ta titula se ne moze dati bas svakom bezveznjkovicu koji ide par puta nedeljno u teretanu nego mora biti tesko zaradjena. Da bi zaradio tu titulu moras biti posvecen - da imas disciplinu i strpljivost i najvaznije volju. Hardcore nije samo ono sto ti radis vec je to i stanje tvog uma.
Hardcore ja kad namestis tvoj budilnik za 2 ujutro da bi napravio protein shake. Hardcore je kad posle toga ustanes u 6 ujutro u popnes se na traku za trcanje. Hardcore je kad se probudis sa bolovima u misicima i pravac ogledalo da vidis tvoj napredak. Hardcore je ono "nesto" sto ti neda da stanes posle zadnjeg ponavljanja vec te tera da izvuces jos jedno posle toga. Hardcore je kada bez obzira koliko umoran bio uzmes svoju opremu i odes u teretanu. Hardcore je kad si u teretani pre "onog" lika i odlazis mnogo posle njega.
Hardcore ja kad ostajes petkom kuci i spremas tvoju hranu za vikend.  Hardcore je kad jedes iz plasticnih posuda 6 obroka dnevno 7 dana u nedelji. Hardcore je kad nikad ne jedes u restoranima posto ne verujes u hranu koju nisi spremio svojom rukom. Hardcore je kad jedes istu bljutavu bezukusnu hranu dan za danom. Hardcore je kad se smeskas dok te svi prijatelji i familija zezaju sto si toliko veliki. Hardcore je kad trazis da ti za bozic poklone suplemente i novi pojas.  Hardcore je kad se zacrvenis koliko si ljut sto je teretana zatvorena za praznike. Hardcore je kad se sav uzbujen vratis kuci i kazes devojci-zeni koliko si ponavljanja danas uspeo da uradis i kako je super trening bio danas. Hardcore je kad proveravas preko neta svakih sat vremena dokle su stigli suplementi koje si narucio. Hardcore je kad si uzbudjen zbog putovanja posto ces imati priliku da upoznas nove teretane koje postoje tamo gde ides. Hardcore je u stvari BITI LUD i uzivati u svim stvarima koje smo nabrojali gore!
Da se ne lazemo ovo sve i nije zivot za bilo koga i velika vecina ljudi ne bi mogla dugo ovako. Hteti izgledati dobro za plazu i ostaviti utisak na ribice vasim trbusnjacima i jakim ramenima i nije to sto ti daje Hardcore titulu. Ako se ubijas u teretani svaki dan i gutas istu hranu svakih par sati iz dana u dan zbog  bilo koga drugoga osim zbog sebe samog  najbolje je da prekines i odes na zumba dance. Cinjenica je da si Hardore ili nisi tu nema sredine. Iskreno sta mislis da li si zasluzio tu titulu?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #1 poslato: Januar 21, 2012, 04:21:35 posle podne »
To Dominikanac ti si nas hard core vezbac:). Nikad necu moci da prisvojim ovu titulu, ovaj uslov sa hranom mi je nemoguce ispostovati.
Men sana in corpore sano !

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #2 poslato: Januar 21, 2012, 08:33:23 posle podne »
 
To Dominikanac ti si nas hard core vezbac:). Nikad necu moci da prisvojim ovu titulu, ovaj uslov sa hranom mi je nemoguce ispostovati.
Svako zeli da  misli za sebe samog da je Hardcore ali ta titula se ne moze dati bas svakom bezveznjkovicu koji ide par puta nedeljno u teretanu nego mora biti tesko zaradjena. Da bi zaradio tu titulu moras biti posvecen - da imas disciplinu i strpljivost i najvaznije volju. Hardcore nije samo ono sto ti radis vec je to i stanje tvog uma.
Hardcore ja kad namestis tvoj budilnik za 2 ujutro da bi napravio protein shake. Hardcore je kad posle toga ustanes u 6 ujutro u popnes se na traku za trcanje. Hardcore je kad se probudis sa bolovima u misicima i pravac ogledalo da vidis tvoj napredak. Hardcore je ono "nesto" sto ti neda da stanes posle zadnjeg ponavljanja vec te tera da izvuces jos jedno posle toga. Hardcore je kada bez obzira koliko umoran bio uzmes svoju opremu i odes u teretanu. Hardcore je kad si u teretani pre "onog" lika i odlazis mnogo posle njega.
Hardcore ja kad ostajes petkom kuci i spremas tvoju hranu za vikend.  Hardcore je kad jedes iz plasticnih posuda 6 obroka dnevno 7 dana u nedelji. Hardcore je kad nikad ne jedes u restoranima posto ne verujes u hranu koju nisi spremio svojom rukom. Hardcore je kad jedes istu bljutavu bezukusnu hranu dan za danom. Hardcore je kad se smeskas dok te svi prijatelji i familija zezaju sto si toliko veliki. Hardcore je kad trazis da ti za bozic poklone suplemente i novi pojas.  Hardcore je kad se zacrvenis koliko si ljut sto je teretana zatvorena za praznike. Hardcore je kad se sav uzbujen vratis kuci i kazes devojci-zeni koliko si ponavljanja danas uspeo da uradis i kako je super trening bio danas. Hardcore je kad proveravas preko neta svakih sat vremena dokle su stigli suplementi koje si narucio. Hardcore je kad si uzbudjen zbog putovanja posto ces imati priliku da upoznas nove teretane koje postoje tamo gde ides. Hardcore je u stvari BITI LUD i uzivati u svim stvarima koje smo nabrojali gore!
Da se ne lazemo ovo sve i nije zivot za bilo koga i velika vecina ljudi ne bi mogla dugo ovako. Hteti izgledati dobro za plazu i ostaviti utisak na ribice vasim trbusnjacima i jakim ramenima i nije to sto ti daje Hardcore titulu. Ako se ubijas u teretani svaki dan i gutas istu hranu svakih par sati iz dana u dan zbog  bilo koga drugoga osim zbog sebe samog  najbolje je da prekines i odes na zumba dance. Cinjenica je da si Hardore ili nisi tu nema sredine. Iskreno sta mislis da li si zasluzio tu titulu?
dominikanac samo si jedno zaboravio pored svega toga ,a to je posao  ;)

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #3 poslato: Januar 21, 2012, 08:38:43 posle podne »
dominikanac samo si jedno zaboravio pored svega toga ,a to je posao  ;)

Dok sam citao tekst i ja sam hteo to da napisem, al ti vec napisao. :D

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #4 poslato: Januar 21, 2012, 09:03:27 posle podne »
To Dominikanac ti si nas hard core vezbac:). Nikad necu moci da prisvojim ovu titulu, ovaj uslov sa hranom mi je nemoguce ispostovati.

Ne mora da znaci. Hardcore je stanje uma.
No curling in the squat rack!

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #5 poslato: Januar 23, 2012, 01:09:09 posle podne »
Po Vendleru-Hardkor nismo mi,koji mesecno proteramo par stotina dolara mesa i sejkova kroz dupe i potrosima 20h nedeljno u teretani. To ljudi rade da bi porasli u ocima drugih. Bilderi stalno kukaju kako se odricu i drze preteske dijete, lifteri kukaju na puknute zuljeve i odrane cevanice.. A u stvari rade u udobnosti svojih domova jeduci gomile mesa.Najbitnija stvar je da to rade jer vole. Danonocno kukanje o tome kako im je tesko valjda uvecava njihov rad u ocima drugih.
To ti kao ono:"Ako se nisi pohvalio kao ni da nisi jebo" Hard su oni u africi gde dnevno umre 30 000 dece od gladi,dok su ostali i dalje kao zivi kosturi na kojima testiraju nove lekove.HC su invalidi ciji je svaki dan x puta tezi od dana zdravog coveka. Majke koje gaje decu u shupama i preturaju po kantama . One devojke koje su odvedene u belo roblje da ih jebe svaki kamiondzija, a makroi uzimaju sve pare. I onda neko misli da je hard jer je u svojoj kuci i fensi teretani "primoran " da tesko radi i "primoran" je da jede gomilu hrane dnevno.Niko ne kaze da je lako, ali vole ljudi da preterano kukaju i prave od sebe velikomucenike.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #6 poslato: Januar 23, 2012, 01:13:59 posle podne »
Jedi, seri, spavaj, i otidji na trening....teskog li zivota.

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #7 poslato: Januar 23, 2012, 02:27:30 posle podne »
Jedi, seri, spavaj, i otidji na trening....teskog li zivota.

Zaboravio si najbitnije....800 sprzenih kalorija(kako trvde Japanski naucnici)  8)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #8 poslato: Januar 23, 2012, 03:17:14 posle podne »
Kad ste se vec dotakli teme...ako cemo iskreno ne postoji besmisleniji sport od bb-a.Ceo zivot rintas da bi ti na kraju par ispranih mozgova aplaudiralo na bini.Pri tom potrosis mnogo hrane i vremena i ulozis u sebe a neminovno je da ces kad tad ostariti i sve sto ostane iza tebe bice neke medalje.Ipak mislim da je bitnije da se radi na nekim drugim stvarima u zivotu, a hc pustite pro bodybuilderima oni ipak imaju neke finansijske koristi od toga.Zbog cega bi se obican rekreativac odricao svega u zivotu da bi imao malo misica na sebi? pointless...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #9 poslato: Januar 23, 2012, 04:21:53 posle podne »
Ja proklinjem dan kad samo poceo da citam o ishrani i treningu. Toliko opterecivanja, potrosenog vremena, novca...
Al sad nema nazad, pa cemo da vidimo dokle.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #10 poslato: Januar 23, 2012, 04:44:22 posle podne »
Kraljevi ste:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #11 poslato: Januar 23, 2012, 04:51:53 posle podne »
Ja proklinjem dan kad samo poceo da citam o ishrani i treningu. Toliko opterecivanja, potrosenog vremena, novca...
Al sad nema nazad, pa cemo da vidimo dokle.

Ako ti je opterecenje ishrana, samo jedi bilo sta i reci da si powerlifer  ;D ;D
No curling in the squat rack!

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #12 poslato: Januar 23, 2012, 04:53:25 posle podne »
od 8do 4 na posao, od 5do 8 na fakultet i od 9do 10 na trening e to je hardcore, ne znam odakle mi energija...
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #13 poslato: Januar 23, 2012, 05:41:28 posle podne »
milan0507,BUKAS i Urlich-skoro ne procitah ista pametnije.

Teska li zivota-imati posao,trenirati tj raditi ono sto volis i krkati ::)
Stvarno mi je muka od kukanja.
Kome je tesko i mucno neka odjebe.Ima tpliko divnih stvari u zivotu jbt.

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #14 poslato: Januar 23, 2012, 06:52:04 posle podne »
Po Vendleru-Hardkor nismo mi,koji mesecno proteramo par stotina dolara mesa i sejkova kroz dupe i potrosima 20h nedeljno u teretani. To ljudi rade da bi porasli u ocima drugih. Bilderi stalno kukaju kako se odricu i drze preteske dijete, lifteri kukaju na puknute zuljeve i odrane cevanice.. A u stvari rade u udobnosti svojih domova jeduci gomile mesa.Najbitnija stvar je da to rade jer vole. Danonocno kukanje o tome kako im je tesko valjda uvecava njihov rad u ocima drugih.
To ti kao ono:"Ako se nisi pohvalio kao ni da nisi jebo" Hard su oni u africi gde dnevno umre 30 000 dece od gladi,dok su ostali i dalje kao zivi kosturi na kojima testiraju nove lekove.HC su invalidi ciji je svaki dan x puta tezi od dana zdravog coveka. Majke koje gaje decu u shupama i preturaju po kantama . One devojke koje su odvedene u belo roblje da ih jebe svaki kamiondzija, a makroi uzimaju sve pare. I onda neko misli da je hard jer je u svojoj kuci i fensi teretani "primoran " da tesko radi i "primoran" je da jede gomilu hrane dnevno.Niko ne kaze da je lako, ali vole ljudi da preterano kukaju i prave od sebe velikomucenike.


odavno bolji post nisam pročitao!