April 20, 2024, 02:45:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop u Areni protiv K-1 legende Raya Sefa!  (Pročitano 3678 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Cro Cop u Areni protiv K-1 legende Raya Sefa!
« poslato: Januar 22, 2012, 01:37:11 posle podne »
Mirko Filipović će 10. ožujka u zagrebačkoj Areni nastupiti protiv K-1 legende Raya "Sugarfoot" Sefa, otkriva Večernji List.

Zanimljivo je da je Mirko ime svog protivnika saznao upravo od istih novinara. "Znači, Sefo je pristao? To mi je prvi glas, ali mi je jako drago. Znam da je bio u najužem izboru, htjeli smo veliko ime, no nisam razbijao glavu time s kim će me sučeliti pa se nisam previše ni raspitivao.

Naravno, no držim da će naša publika, odnosno moji navijači više cijeniti pravog borca nego da dovedem kantu za nabijanje. Bolje i "poginuti" u velikoj borbi nego da mi dovedu nekoga koga ću s lakoćom pobijediti." - izjavio je Cro Cop za Večernjak.

A što se K-1 natjecanja tiče, 41-godišnji Sefo je uistinu u samom vrhu. Odnosno bio je, u najboljim danima račune je mrsio svim ostalim velikanima poput LeBannera, Hunta, Aertsa, Leke, no nažalost K-1 titulu nikad nije ponio. Trademark su mu bili boksački udarci i čelična brada. Danas u Las Vegasu trenira UFC zvijezde u slavnom gymu Xtreme Couture, u vlasništvu legendarnog Randyja Couturea.

Glavni meč večeri "Cro Cop Final Fighta" bit će samo dio spektakularnog programa u kojem će nastupiti trenutačno neki od najboljih svjetskih, ali i domaćih kickboksača.

T.B./www.profightstore.com

Ray Sefo Official K-1 Highlight

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže HBFS

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • No pain - No gain
Odg: Cro Cop u Areni protiv K-1 legende Raya Sefa!
« Odgovor #1 poslato: Februar 20, 2012, 04:38:59 posle podne »
Dobar potez je ovo vraćanje u K1 na zalasku karijere, ionako mu je oduvek mnogo bolje išao stand-up nego borba u parteru , čeka se meč , pa ćemo videti koliko je spreman posle povrede koju je imao :)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Cro Cop u Areni protiv K-1 legende Raya Sefa!
« Odgovor #2 poslato: Mart 10, 2012, 11:12:48 posle podne »
Cro Cop Final fight rezultati:

1. Miran Fabjan vs. Ivan Posavec (sudačka odluka).

Hrvatski borac je tijekom borbe bio dva puta u nokdaunu, zaslužena pobjeda Fabjana.

2. Sahak Parparyan vs. Toni Milanović (sudačka odluka)

3. Michael Duut  vs. Stefan Jelić (sudačka odluka)

4. Asi Guy Pacome vs. Agron Preteni (sudačka odluka)

Zaslužena pobjeda Pretenija koji je tokom borbe bio agresivniji i precizniji borac.

5. Mladen Kujundžić vs. Marin Došen (sudačka odluka nakon extra runde)

6. Mladen Brestovac vs. Mourad Bouzidi (TKO nakon 30-tak sekundi, prva runda).

Bouzidi je u početku borbe ozlijedio rame pri padu te je došlo do prekida. Pobjeda tehničkim nokautom za Brestovca.

7. Igor Jurković vs. Freddy Kemayo (sudačka odluka nakon extra runde).

Igor je u teškoj borbi došao do izuzetno vrijedne pobjede nad opasnim Freddy Kemayom.

8. Sergej Laščenko vs. Daniel Ghita (Tehnički nokaut, treća runda).

Ghita je opravdao status favorita i sigurno pobijedio Laščenka. Rušio ga je u prvoj rundi udarcem nogom u tijelo i u trećoj rundi udarcem nogom u glavu. Udarac u trećoj rundi je bio i presudan.

9. Mirko Filipović vs. Ray Sefo (sudačka odluka)

Mirko je u tri runde bio malo brži i precizniji od Sefa te je zasluženo pobijedio na bodove.

www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: Cro Cop u Areni protiv K-1 legende Raya Sefa!
« Odgovor #3 poslato: Mart 19, 2012, 09:39:34 posle podne »
Mirko Filipovic - Cro Cop, Discus hernia therapy
Eo odje ili reklamira ovaj centar ili ima diskus herniju.

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Cro Cop u Areni protiv K-1 legende Raya Sefa!
« Odgovor #4 poslato: Mart 19, 2012, 11:37:15 posle podne »
zna neko gde ima da se kupi ovaj krug za balans ?...vidjao sam to po teretanama...pomoglo ne pomoglo sve jedno...

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: Cro Cop u Areni protiv K-1 legende Raya Sefa!
« Odgovor #5 poslato: Mart 19, 2012, 11:51:03 posle podne »
A u skoro svaku podavnicu sportske opreme.