April 19, 2024, 09:40:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Madžarović sprema Klančira za IBFF, NABBA, WFF...  (Pročitano 11066 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Madžarović sprema Klančira za IBFF, NABBA, WFF...
« poslato: Januar 23, 2012, 11:45:49 posle podne »
Eksluzivno Pero Klančir – promjena federacije i novi trener!

Odluka Pere Klančira koju mi je ekskluzivno izjavio je zaista nagli zaokret u njegovoj karijeri. Pero je odlučio kako ovoga proljeća neće izlaziti na domaća bodybuilding natjecanja ni bilo koja druga natjecanja IFBB-a u Europi. Njegova namjera je nastup u nekoliko drugih federacija kao što su: NABBA, IBFF i WFF...

Odluka Pere Klančira koju mi je ekskluzivno izjavio je zaista nagli zaokret u njegovoj karijeri. Pero je odlučio kako ovoga proljeća neće izlaziti na domaća bodybuilding natjecanja ni bilo koja druga natjecanja IFBB-a u Europi. Njegova namjera je nastup u nekoliko drugih federacija kao što su: NABBA, IBFF i WFF. U planu je izaći na što više natjecanja i naravno pokupiti što više medalja najvišega sjaja!

Druga ali nimalo manje bitna vijest je ta što je Pero dogovorio suradnju sa proslavljenim slovenskim bodybuilderom i trenerom Duškom Madžarovićem koji će ga pripremati za jesenski dio bodybuilding sezone 2012. kada ove federacije i imaju najveći dio natjecanja. Mislim kako je odabir gosp. Madžarovića pun pogodak te kako će Pero uz njegovo ogromno iskustvo, znanje i stručno vodstvo nesumljivo ostvariti svoj ogromni potencijal kao bodybuilder. Veliki broj natjecanja i svjetskih prvenstava sa žestokom konkurencijom u ovim federacijama će svakako doprinijeti njegovu razvoju.

Za one koji možda ne znaju, Perin nastup u drugim bodybuilding federacijama će kao poslijedicu imati automatsku suspenziju kod HBBS-a (koji je pri IFBB federaciji). Perin sportski san kao i mnogim bodybuilderima je stjecanje IFBB Pro carda i nastup u najjačoj svjetskoj profesionalnoj  bodybuilding ligi: „IFBB Pro League“. Pero će taj san u budućnosti pokušati ostvariti i izboriti svoju profesionalnu kartu na jednom od slijedećih „Amateur Arnold Classica“. No polako... korak po korak a ovaj zadnji je zaista prema snovima...

S. Golubović/www.teretanavijesti.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me