Jun 06, 2024, 07:34:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.165 poruka u 18.755 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Ishrana i trening - savet please  (Pročitano 21430 puta)

Van mreže macholina

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 88
Odg: Ishrana i trening - savet please
« Odgovor #75 poslato: Maj 03, 2012, 02:31:01 posle podne »
I ja razmišljam da ubacim još jednu 0, da ne idem na keto odmah...nemam pojma...pustiću još jedno 10 dana ovako da vidim šta se dešava...sad sam se još malo i smirila, jutros sam baš odlepila skroz...ako ne krene na bolje uskoro eto mene na ketogenoj opet, nema druge  :)
I Do Because I CAN
I Can Because I WANT To
I Want To Because You Said I COULDN'T

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Ishrana i trening - savet please
« Odgovor #76 poslato: Maj 03, 2012, 02:46:39 posle podne »
Probaj svaki dan smanjiti za 50g UH i jos jednu nulu ubaci i nastavi guliti ;)
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže macholina

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 88
Odg: Ishrana i trening - savet please
« Odgovor #77 poslato: Maj 03, 2012, 02:58:24 posle podne »
Mene bilo strah da smanjujem jer sam ubacila pored treninga i trčanja popodne i trčanje ujutru, ali s obzirom da stomačina ne spada moraću...msm,ne mogu da verujem da ne može pored svog ovog truda da spadne, pa ne unosim ja ne znam koju količinu UH, i ne mogu doživotno da budem na malo UH ili su mene lagali da bi UH trebalo da čine oko 50% potrebnog dnevnog kalorijskog unosa? Baš,baš me iritira,ali rešiću se ja ove stomačine makar crkla! Trčaću i na poslu ako treba  ;D
I Do Because I CAN
I Can Because I WANT To
I Want To Because You Said I COULDN'T

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Ishrana i trening - savet please
« Odgovor #78 poslato: Maj 03, 2012, 03:21:57 posle podne »
Cero kako stojis sa EFA, stimulansima, zelenisem i hidracijom?
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže macholina

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 88
Odg: Ishrana i trening - savet please
« Odgovor #79 poslato: Maj 03, 2012, 05:46:26 posle podne »
EFA nemam pojma šta je  :-[
stimulansi - ništa
u zelenišu se davim,ali bukvalno,sem uz obroke kad jedem UH
pijem 0,5l zelenog čaja + 2-3l vode dnevno
I Do Because I CAN
I Can Because I WANT To
I Want To Because You Said I COULDN'T

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Ishrana i trening - savet please
« Odgovor #80 poslato: Maj 03, 2012, 06:53:47 posle podne »
Ebes budalu, izvini na ovom eng ispadu, EFA= esencijalne masne kiseline(omega 3).

Zasto nemas stimulanse?, ili jos bolje pitanje kako nasuvo trcis jutarnji kardio?

Kafa pola sata pred kardio ili obrok cuda cini ;)


Edit: Sagorevac?
« Poslednja izmena: Maj 03, 2012, 07:01:16 posle podne Ishmerish »
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže macholina

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 88
Odg: Ishrana i trening - savet please
« Odgovor #81 poslato: Maj 03, 2012, 07:05:11 posle podne »
xexe, pretpostavila sam da mislis na masti, ali reko da ne lupam ipak  :) imam i Omega3 kapsule, a tu su i bademi,lešnici,orasi...količina varira
Što se tiče kafe, moram da priznam da mi je mnogo lakše da trčim ujutru posle nje, ali to može samo vikendom jer radnim danima nemam vremena za nju jer moram da stignem na posao tako da i ovako prilično rano ustajem da bih mogla da trčim, šlogirana sam ceo dan zbog toga, nema šanse da ustanem još pola sata ranije da bih pila kafu...a kontam da ne bi baš bilo dobro da je sručim u 2 gutljaja i odmah odem na trčanje?
A ovo za obrok...zar ne bi trebalo da trčim na prazan stomak ujutru ako skidam čvarke?  :)

Za sagorevač trenutno nema para  :( samo Whey i Omega3 trenutno
I Do Because I CAN
I Can Because I WANT To
I Want To Because You Said I COULDN'T

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Ishrana i trening - savet please
« Odgovor #82 poslato: Maj 03, 2012, 07:16:36 posle podne »
A ovo za obrok...zar ne bi trebalo da trčim na prazan stomak ujutru ako skidam čvarke?  :)

Cvarke!!...LOL da nemam usi smejao bi se oko glave ;D

Da naravno da treba da trcis na prazan rezervoar, mada bi bomba bar bilo kad bi jos neki stimulans legao pre tog "topljenja cvaraka", jesi li razmisljala o kofeinu u tabletama, to ti je povoljno?

Kad kazem kafa - obroci, naravno ne mislim da trebas da imas obrok pre treninga, jer ako ins. skoci trcis "uzalud", znaci mislim na ostale obroke u toku dana, takodje taj zeleni caj pojacaj, malo je 0.5l, jos kad znamo koliko varijacija istog postoji i da u ovoj zemlji nema bas reprezentativnih uzoraka zelenog caja.

Kako se hranis uvece?, da ti ne ulecu losi hidrati mozda?
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže macholina

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 88
Odg: Ishrana i trening - savet please
« Odgovor #83 poslato: Maj 03, 2012, 07:39:36 posle podne »
 ;D
Dobra ideja za kofein u tabletama, nije mi bio ni na kraj pameti, hvala!  ;)
Mene su i za ovih 0,5l zelenog istripovali, kao ne valja toliko ovo-ono...uglavnom, primila k'znanju  :)
A što se tiče ishrane, oko 5-pola 6 dolazim kući iz teretane i do spavanja jedem samo proteine + vlakna + masti, baš vodim računa da ne varam, sad u subotu sam pojela celu kašičicu torte kod drugarice na rođendanu čisto da probam da se ne uvredi,i to je to...kafu i kad pijem,bez šećera je
U principu, jasno mi je da treba vremena samo sam se jutros baš iznervirala, valjda gledam ljude oko sebe koji se mnogo manje trude od mene a imaju bolje rezultate i to me prilično nervira, znam da ima tu i genetike, pa sam se čak u jednom momentu uplašila da nisam previše podigla UH, ali mislim da nisam...nemam pojma...jer, bila sam na ketogenoj i sve je super išlo i posle nje,ali se pred Uskrs razbolim i nedelju dana mi je stvarno ishrana bila katastrofa i ja se nadujem ko balon, znači jbnih nedelju dana i butina +2cm!!! mislila sam da sam malo vode navukla,ali ne spada nikako i stvarno imam paničan strah od UH,al reko da izguram još bar ovu nedelju ovako da vidim dal će nešto da se desi.
I Do Because I CAN
I Can Because I WANT To
I Want To Because You Said I COULDN'T

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Ishrana i trening - savet please
« Odgovor #84 poslato: Maj 03, 2012, 07:54:22 posle podne »
I feel Ur pain, ista prica sa metabolizmom, dodje mi da iscupam kljestima tiroidnu i odnesem je na bazdarenje ;D

Nego samo polako, nema mesta panici, mozemo i mi samo treba vise vremena, ono sto treba da ti bude imperativ je izgradnja misicne mase, jer dzaba i keto ako nemas misica. Ne zaboravi vise misica- brzi metabolizam.

Nastavi ti sa rotacijama i kokaj po gvozdju kad ti je ON dan, a s'obzirom da nam i vreme ide u korist bice tu rezultata.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže macholina

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 88
Odg: Ishrana i trening - savet please
« Odgovor #85 poslato: Maj 03, 2012, 08:08:35 posle podne »
 ;D
Pravo da ti kažem, sad mi je malo lakše kad vidim da nisam jedina sa krš metabolizmom a i prijalo mi da izbacim sve ovo iz sebe, još sam se u suzdržala, nisam psovala a bila sam besna kao ris xaxaxaxaxaxa  ;D
Uglavnom, cepam dalje, tvrdoglavija sam ja i od svog sopstvenog metabolizma, tek će da vidi s kim ima posla (ne psujem ali zato pretim  8) )
Hvala puno na korisnim savetima!  :-*
I Do Because I CAN
I Can Because I WANT To
I Want To Because You Said I COULDN'T