Jun 09, 2024, 02:05:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: kworkcib
X3MShop banner

Autor Tema: The Nutrition - The Fat Burner  (Pročitano 2398 puta)

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
The Nutrition - The Fat Burner
« poslato: Februar 06, 2012, 02:33:03 pre podne »
Мислим да овај сагоревач нема своју тему, бар ја нисам успео да нађем. Ако сам погрешио, вређајте  :)
Е сад да пређем на ствар. Прво да захвалим Пеђи на изузетној сарадњи и брзини, сигурно ћемо још пословати  8) Ово је моје прво искуство са сагоревачима и ово су моји утисци до сада.
Данас је трећи дан како сам почео, узимам једну пилулу ујутру на празан стомак и једну пола сата пред тренинг. Приметио сам да ми је фокус много бољи, знојим се много више и да једноставно лакше пролазим кроз тренинг и то углавном кроз оне тачке где се увек ломим. Моји тренинзи се састоје од доста вежби са сопственом тежином, углавном су кружни и доста кардиа кроз шедоу бокс, трчање уз степенице или кросфит са малим тежинама.
Што се тиче ефеката на смањење тежине, наравно да је још рано да причам о томе али изгледа да се брже ослобађам вишка воде, бар у односу на период када сам радио ротације без сагоревача. А највише сам био сумњичав што се тиче супресије апетита али стварно ми је апетит доста мањи.
За сада сам презадовољан односом цена-квалитет.
« Poslednja izmena: Februar 06, 2012, 02:35:51 pre podne etaoin »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: The Nutrition - The Fat Burner
« Odgovor #1 poslato: Februar 06, 2012, 06:14:45 pre podne »
biti ces iznenadjen i sa skidanje kg-veruj mi

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: The Nutrition - The Fat Burner
« Odgovor #2 poslato: Februar 19, 2012, 06:01:08 pre podne »
Пошто имам још само пар дана пре завршетка кутије, мали апдејт  :) 
Као што је Пеђа рекао, јесам изненађен губитком килограма. Нисам се мерио али огледало и фармерке кажу да сам одрадио коректан посао. Могао сам и боље, међутим услед неких ствари на које нисам могао да утичем, нисам испоштовао исхрану максимално.
Е сад, имам и једно питањце јер настављам са ротацијама. Да ли би ваљало и после колико, да узмем још једну кутију или би можда требало да узмем јачи сагоревач ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: The Nutrition - The Fat Burner
« Odgovor #3 poslato: Februar 19, 2012, 10:34:19 pre podne »
mozes da nastavis slobodno sa upotrebom sagrevaca i tu enma nikakkvih problema
a dali bi trebao jaci
pa koliko dugo si na rotacijima?

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: The Nutrition - The Fat Burner
« Odgovor #4 poslato: Februar 19, 2012, 10:45:28 pre podne »
Са ротацијама сам почео крајем јануара, дакле око 3 недеље. Моја намера је да наставим са оваквим режимом бар 2 месеца јер већ сам поменуо да нисам максимално испоштовао ни ове 3 недеље. Што се избора сагоревача тиче, опет бих узео овај исти јер ми баш одговара. Иначе висок сам 191, тежак 99.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: The Nutrition - The Fat Burner
« Odgovor #5 poslato: Februar 19, 2012, 12:11:33 posle podne »
onda nastavi sa ovim sagreovacem dok ti traju rotacije a kada preds i ako bude trbealo na neku dijetu drugu onda ces da uzmes neki jaci i boljio