April 26, 2024, 01:02:35 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: HEJ I CISORA SE POTUKLI A KONFERENCIJI  (Pročitano 12296 puta)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
HEJ I CISORA SE POTUKLI A KONFERENCIJI
« poslato: Februar 19, 2012, 01:58:54 posle podne »
Hej i Čisora se potukli u Minhenu
IZVOR. B92 | JT
Britanski bokseri Dejvid Hej i Derek Čisora potukli su se posle meča u Minhenu na kojem je Vitalij Kličko obranio titulu svetskog šampiona u WBC verziji.


 

Beta
Incident se dogodio tokom konferencije posle meča u „Olimpijskoj hali“ na kojem je Kličko pobedio Čisoru na poene.

Epilog svega je da je Čisora u nedelju ujutro završio u zatvoru, pošto ga je policija privela na aerodromu u Minhenu u sklopu istrage dešavanja na konferenciji i tuče sa sunarodnikom.

Hej, koji je u julu izgubio od Vitalijevog mlađeg brata Vladimira u Hamburgu, povukao se iz profesionalnog boksa u oktobru, ali bi mogao da se vrati pošto mu je ponuđeno da se bori sa starijim Kličkom kasnije tokom godine. On je u Minhenu bio u svojstvu stručnog komentatora jedne od britanskih televizija, a na konferenciji za medije posebno se naljutio kada je Kličkov menadžer Bernd Bente rekao da neće dobiti priliku da se bori sa Vitalijem.

„Za razliku od Dejvida Heja, Derek Čisora je dao sve od sebe“, rekao je Boente, a usledilo je pitanje Heja da li to znači da ne želi da se bori protiv njega, pa je menadžer braće Kličko direktno njemu odgovorio, „Dobio si ponudu, nisi je prihvatio, tako da nemamo o čemu da pričamo. Više ne razmišljamo o tebi, a nećeš uspeti da nas nagovoriš na borbu, jer nemaš nijedan pojas. Čisora je pokazao srce, za razliku od tebe. Ti si samo pokazao nožni prst“.

Hej, koji je izgubio titulu u WBA verziji protiv Klička, za taj poraz je okrivio polomljeni nožni prst. Posle svađe sa Benteom, on je napao i Čisoru, što je rezultiralo razmenom udaraca, u kojoj je najgore prošao njegov menadžer, koji je zaradio nekoliko posekotina iznad oka.

„Kunem se Bogom, upucaću te! Ubiću te! Posekao si me, a to neću da trpim“, rekao je Čisora posle tuče.

Taj incident je poslednji u nizu kontroverzi koje su okruživale meč u Minhenu. Čisora je prvo ošamario Vitalija Klička na merenju, da bi pred sam meč na njegovog mlađeg brata ispljunuo vodu iz usta.

Ipak, tu nije bilo sve završeno, pošto je Čisora zajedno sa svojim trenerom Donom Čarlsom priveden na ispitivanje pred odlazak iz Minhena. Portparol policije potvrdili su da za sada nije poznato gde je Hej, ali da će i on biti priveden čim ga pronađu.

„Razočaran sam, sve je otišlo predaleko, boks be bi trebalo da bude takav. Krvava lica na konferenciji za štampu su me zaista iznenadila“, rekao je stariji od braće Kličko, pošto su njih dvojica sve posmatrali sa strane i nisu se mešali.

Dereck Chisora brawls with David Haye at Klitschko vs Chisora post-fight press conference
Men sana in corpore sano !

Van mreže HBFS

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • No pain - No gain
Odg: HEJ I CISORA SE POTUKLI A KONFERENCIJI
« Odgovor #1 poslato: Februar 19, 2012, 04:09:03 posle podne »
Ovako se pravi sportisti ne ponašaju , daju pogrešnu sliku o box-u kao i ostalim borilačkim veštinama celom svetu...
Ok svako se ponekad potuče to je normalno ,nekad smo mi krivi ,nekada nas neko isprovocira ali oni su profesionalni sportisti i boxeri tako da im ne priliči da se ponašaju ovako...

Van mreže HEAD KICK

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: HEJ I CISORA SE POTUKLI A KONFERENCIJI
« Odgovor #2 poslato: Februar 19, 2012, 10:23:36 posle podne »
Kako se Klicko smekerski smeje :)))

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: HEJ I CISORA SE POTUKLI A KONFERENCIJI
« Odgovor #3 poslato: Februar 19, 2012, 10:33:29 posle podne »
Kako dziberski...
No curling in the squat rack!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: HEJ I CISORA SE POTUKLI A KONFERENCIJI
« Odgovor #4 poslato: Februar 20, 2012, 07:48:58 pre podne »
bolid... a Klicko ce da smeje dok mu Badr Hari ne polupa p...u  :D

Van mreže HBFS

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • No pain - No gain
Odg: HEJ I CISORA SE POTUKLI A KONFERENCIJI
« Odgovor #5 poslato: Februar 20, 2012, 09:38:54 pre podne »
bolid... a Klicko ce da smeje dok mu Badr Hari ne polupa p...u  :D

Da , da ,ne znam što većina priča teško će Badr Hari protiv Kličkove distance i nacina boksovanja ?
Pa i Badr Hari je jako visok borac , sa jako dugačkim rukama , plus dosta brži borac , nadam se da će ove ili sledeće godine da odrade jedan meč ...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: HEJ I CISORA SE POTUKLI A KONFERENCIJI
« Odgovor #6 poslato: Februar 20, 2012, 09:41:27 pre podne »
Kako da odrade, da Hari postane bokser?
Men sana in corpore sano !

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: HEJ I CISORA SE POTUKLI A KONFERENCIJI
« Odgovor #7 poslato: Februar 20, 2012, 09:47:56 pre podne »
pa vlado Hari prelazi u profi boks ako nisi znao :-) mec protiv Sakija je bio oprostajni u K 1
Κύριε ἐλέησον

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: HEJ I CISORA SE POTUKLI A KONFERENCIJI
« Odgovor #8 poslato: Februar 20, 2012, 09:52:21 pre podne »
Nisam imao pojma, samo boks gledam za ove znam malo sa eurosporta. Eto spektakla u najavi, mislim da znam za koga 90 posto foruma navija.
Men sana in corpore sano !

Van mreže HBFS

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • No pain - No gain
Odg: HEJ I CISORA SE POTUKLI A KONFERENCIJI
« Odgovor #9 poslato: Februar 20, 2012, 09:53:47 pre podne »
Prelazi Hari u box , Visok 1.97 , težak 106 kila ali pored svega jako ,jako brz i odličan tehničar za razliku od većine boraca u super-teškoj kategoriji ... Nadam se da će Kličko uskoro da padne pred njim ...

Van mreže Clottey

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: HEJ I CISORA SE POTUKLI A KONFERENCIJI
« Odgovor #10 poslato: Februar 20, 2012, 12:23:04 posle podne »
Nema nista od toga, badr hari ce protiv njih proci kao i svako drugi, ljudi pa sta vi pricate bre to su dva razlicita sporta. Zaista ponekad pomislim pa da li vi uopste znate o cemu pricate razumem da nevolite klitschka ali da neko prica kako ce dobiti po p.. to ne razmem bre pa sram te bilo oni su neki od najboljih teskasa svih vremena a ti tako olako pricas. i ako vi ne razumete njihov stil boksa neko drugi uziva u tome. zato ne pricajte stvati za koje niste sigurni

Van mreže HBFS

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • No pain - No gain
Odg: HEJ I CISORA SE POTUKLI A KONFERENCIJI
« Odgovor #11 poslato: Februar 20, 2012, 12:34:50 posle podne »
Znaš kako , najbolje bi bilo da mi sačekamo taj meč pa da onda dajemo svoj sud , ovako ti pričaš jedno ,mi pričamo drugo , presipanje iz šupljeg u prazno :) svako ima svoje favorite.

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: HEJ I CISORA SE POTUKLI A KONFERENCIJI
« Odgovor #12 poslato: Februar 21, 2012, 09:31:54 pre podne »
braca Klicko su se usrali u ljepotu boksa i teske kategorije koja nikad losija nije bila... a sto se tice Badr Harija vec na prvoj-drugoj borbi vidjece se koliki je njegov domet i potencijal u profi boxu... znace se tacno dje je ;-)
Κύριε ἐλέησον

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: HEJ I CISORA SE POTUKLI A KONFERENCIJI
« Odgovor #13 poslato: Februar 21, 2012, 01:44:32 posle podne »
braca Klicko su se usrali u ljepotu boksa i teske kategorije koja nikad losija nije bila...

Kakav Hari, pa to je gori divljac od ovog CISORE, prvo nek poradi na ponasanju..., a i mislim da ce se stariji Klicko  povuci, dok taj mec dodje na red.. pa nisu oni krivi, oni imaju svoj stil i nacin boxa, a to sto vise nema amerikanaca, kao sto ih je nekad bilo u ovom sportu, to nije njihov problem... i meni je dosadno kada gledam njih kako rade mece, ali covek ima 40 godina, pored toga samo 2 poraza u karijeri i preko 40 pobeda... kapa dole !!!
« Poslednja izmena: Februar 21, 2012, 01:46:42 posle podne Genius »

Van mreže HBFS

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • No pain - No gain
Odg: HEJ I CISORA SE POTUKLI A KONFERENCIJI
« Odgovor #14 poslato: Februar 21, 2012, 04:00:04 posle podne »
Jeste , ali je za razliku od Cisore , Badr Hari divlji i u ringu i van njega, i veliki je šampion pre svega,
a Cisora se u ringu i nije nešto pokazao,a van ringa je divlji ,prgav i uglavnom puno priča u svakom intervju o tome kako će nekog da nokautira itd i uglavnom se pokaže da je to neopravdano ...  :)
« Poslednja izmena: Februar 21, 2012, 04:02:05 posle podne HBFS »