Mart 29, 2024, 03:24:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: MyoMax  (Pročitano 18825 puta)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: MyoMax
« Odgovor #15 poslato: Januar 13, 2006, 01:12:24 pre podne »
Setite se samo sumeceg kreatina : ) : ) : )
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Vojislav

  • Gost
Re: MyoMax
« Odgovor #16 poslato: Januar 13, 2006, 01:44:01 pre podne »
Citat: BORIS
Ha,ha! Vojo pa ovo je Srbija!

Ma znam ja da je ovo Srbija, ali sam zeleo da ispostujem do kraja gospodu iz PANSPORTA, pa sam zato napisao to sto sam napisao, ali ja se u te stvari oko dodataka ishrani uopste i ne razumem, vec se razumem u Web dizajn, Web programiranje i Internet marketing, pa zato vama prepustam da pisete o tim stvarima vezano za dodatke ishrani i ostalo, a ja se trudim da tehnicki uredjujem ovaj Web sajt i da radim ono sto znam.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MyoMax
« Odgovor #17 poslato: Januar 13, 2006, 02:11:07 posle podne »
Citat: Milos
Citat: pedjos
ma nema tu puno filozofije stari..ovo je perfektan sastav za onoga ko hoce da uradi nesto po pitanju telesne tezine...super..ali imamo jedan drugi problem....

JEL TO STO JE NAPISANO STVARNO UNUTRA....RAZUMES...


Da razumem...Da je bar ovo proizvod od nekog boljeg proizvodjaca ovako ko zna sta ovi iz Scitec-a uvaljuju...a sta bi sa onom reklamom pansporta "sve nase proizvode testira VMA"?
....evo ovako..nisam bio ovde 3 dana pa nisam mogao da odgovrim u vezi ove teme..dakle...

kao sto je i vojo naveo u jednom postu ja bioh hteo samo da kazem ovo...

JA SAM RADIO U PRODAVNICI PANSPORT-a U NOVOM SADAU I JEDNOM PRILIKOM U TOM PERIODU JE BIO USAO ISPEKTOR,NEZNAM KOJI ALI ZNAM DA JE TRAZIO NALAZE O KVALITETU PROZIVODA KOJI SE RADE NA VMA...TO ZNAM SA SIGURNOSCU,KAO I STO ZNAM DA JE JEDAN OD SEFOVE TE ISTE NALAZE POKAZAO TOM GOSPDDINU INSPEKTORU...SA KOJIMA JE TAJ ISNPKTRO BIO ZADOVOLJN A TO SAM ZAKLJUCIOO PO TOME STO JE ZATRAZIO TE ANALIZE ZA VISE UZORAKA A NE ZA JEDAN...I NIJE BIO U PITANJU SAMO JEDAN PROZIVOD...

ZNACI....DA OVDE NE DODJE DO ZABUNE ILI BILO CEGA DROGO STO NIKOME NIJE POTREBNO A POGOTOVO NE MENI JER MI JE STVARNO DOSTA PROBLEMA SA BILO CIM I SA BILO KIM,JA BI HTEO NA KRAJU OVOG TEKSTA DA KAZEM JEDNO....

SVAKO MOZE DA KAZE STA HOCE..I SVAKO TREBA DA ODGOVARA ZA SVOJE RECI....

ZNACI,JA STOIJM IZA TOGA DA SU BRENDOVI KOJI SE PRODAJU U PANSPORTOVIM RADNJAMA 100% IZVRESENE LAB ANALIZE NA VMA....JER SAM SE U TO UVERIO LICNO DOK SAM RADIO TAMO....

ALI isto tako ne zelim da bilo kom namencem svoje misljnje...JA SAM NEGDE NA POCETKU OVOG FORUMA REKAO I OBJASNIO KAO I U OSTALOM NA SVIM FORUMIMA GDE UCESTVUJEM....JA IZNOSIM SVOJA MISLJENJA......ZNACI AKO JA KAZEM DA NEKI PROZIVOD NE VALJA,,JA CU DA STOIJM IZA TOGA..IZ JEDNOSTAVNOG RAZLOGA JER SAM GA JA PROBAO...ALI TO NE ZNACI DA NEKOME DRUGOM NE VALJA...

OVO NIKAKO NE ZNACI DA TREBA DA POSTOJI JEDNOUMLJE JER PRVOG DANA KADA OSETIM DA POSTOJI TAKO NESTO NAOVO FORUMU ...JA ODLAZIM....

MENI NE TREBA NIKO DA KAZE KAKO DA SE PONASAM ITD....A TAKO SMTARAM I ZA SVE DRUGE..

SVI SMO ODRASLE I MAHOM PUNOLETNE OSOBE PA TAKO MISIM DA SVAKO IMA PRAVO I DA KAZE STA MISLI ALI ISTO TAKO DA JE SVETSN TOGA SVEGA..

SLOBODA GOVORA I MISLJENJA JE ZAGARNTOVANA TAKO DA AKO NESKO MISLI DA NESTO NE VALJA ILI NIJE U REDU....ONDA ZBOG TOGA POSTOJI I OVAKVA MESTA DA SE TO RESAVA...

KONSTRUKTIVNA RASPRAVA JE UVEK DOBRO DOSLA,ALI AKO TO PRELAZI GRANICE RAZUMNOG ONDA TO VEC NEMA SMISLA ....

DAKLE,da zakljucim....ako je neko negde pogresio u ovom topicu ili bilo kojem segmentu,ja preuzmima potpunu odgovronsto na sebe...ali samo za ovaj topic...NI ZA STA DRUGO.....znaci..ja ne mogu..NITI HOCU..da nekome branim da inozi svoja misljenja na ovom forumu..onda to nije forum nego kurac na biciklu i onda to prersta u ono u cemu ja necu da ucstvujem..

iskreno se nadam tj evo ovog momenta cu da pozvoem nekoga iz pansporta da nam se prijateljski prikljuci ovde i da nam obrazlozi njihove stavove povodm ovog problema koji je nastao i nadam se iskreno da mozemo da saradjujemo jer je to na obstrano zadovoljstvo...

pedja petrovic

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: MyoMax
« Odgovor #18 poslato: Januar 13, 2006, 02:27:07 posle podne »
Sve je OK, ali da se zna da VMA ipak samo proverava dali tu ima nesto sto nije za ljudsku upotrebu ili ne, sastav koliko znam ne proveravaju!
Ispravite me ako gresim.
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MyoMax
« Odgovor #19 poslato: Januar 13, 2006, 02:41:25 posle podne »
kazem..nadam se da ce se ubrzo neko iz pansporta da registrujei da resimo sve dileme i probleme...

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: MyoMax
« Odgovor #20 poslato: Januar 13, 2006, 03:30:05 posle podne »
Nego da ja vama najavim jedan tekstic koji spremam i nadam se da cu da ga zavrsim do sutra.
Naime radi se o SAVRSENOM dodatku, bukvalno je SAVRSEN. Od njega bi procvetala i basta u Sahari a ne misici. Znaci savrseni dodatak postoji, a koji je to saznacete sutra : ) : ) : )
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MyoMax
« Odgovor #21 poslato: Januar 13, 2006, 04:06:34 posle podne »
Citat: MR.BIG
Nego da ja vama najavim jedan tekstic koji spremam i nadam se da cu da ga zavrsim do sutra.
Naime radi se o SAVRSENOM dodatku, bukvalno je SAVRSEN. Od njega bi procvetala i basta u Sahari a ne misici. Znaci savrseni dodatak postoji, a koji je to saznacete sutra : ) : ) : )
..ULTIMAT NUTRITION :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :?:  :?:  :?:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: MyoMax
« Odgovor #22 poslato: Januar 13, 2006, 04:19:20 posle podne »
daj,daj,daj...da se ne mucimo vise :D :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: MyoMax
« Odgovor #23 poslato: Januar 13, 2006, 05:41:15 posle podne »
ajde MR.BIG

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: MyoMax
« Odgovor #24 poslato: Januar 13, 2006, 06:19:10 posle podne »
u teretani sam do 10 i odgovaram vam sa mobilnog telefona. tekst mi je trenutno u tezama, probacu veceras da ga zavrsim.
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: MyoMax
« Odgovor #25 poslato: Januar 13, 2006, 06:28:44 posle podne »
Citat: MR.BIG
u teretani sam do 10 i odgovaram vam sa mobilnog telefona. tekst mi je trenutno u tezama, probacu veceras da ga zavrsim.


koja tehnologija , a ja neznam ni obican telefon da koristim , aj salji kada zavrsis :wink:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MyoMax
« Odgovor #26 poslato: Januar 13, 2006, 07:01:24 posle podne »
Citat: Markoni
Citat: MR.BIG
u teretani sam do 10 i odgovaram vam sa mobilnog telefona. tekst mi je trenutno u tezama, probacu veceras da ga zavrsim.


koja tehnologija , a ja neznam ni obican telefon da koristim , aj salji kada zavrsis :wink:
..ma daj markoni..nemoj da nas sada foliras ovde.... :roll:  :roll:  :roll: ...ti znas sve i svja :!:  :!:  \\:D/  \\:D/  \\:D/  \\:D/

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: MyoMax
« Odgovor #27 poslato: Januar 13, 2006, 07:13:17 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: Markoni
Citat: MR.BIG
u teretani sam do 10 i odgovaram vam sa mobilnog telefona. tekst mi je trenutno u tezama, probacu veceras da ga zavrsim.


koja tehnologija , a ja neznam ni obican telefon da koristim , aj salji kada zavrsis :wink:
..ma daj markoni..nemoj da nas sada foliras ovde.... :roll:  :roll:  :roll: ...ti znas sve i svja :!:  :!:  \\:D/  \\:D/  \\:D/  \\:D/


 e gledaj sada ovo , Markoni nema mobilni , e a moja baba ga ima a ja ga nemam  8O



 8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MyoMax
« Odgovor #28 poslato: Januar 13, 2006, 07:15:20 posle podne »
Citat: Markoni
Citat: pedjos
Citat: Markoni
Citat: MR.BIG
u teretani sam do 10 i odgovaram vam sa mobilnog telefona. tekst mi je trenutno u tezama, probacu veceras da ga zavrsim.


koja tehnologija , a ja neznam ni obican telefon da koristim , aj salji kada zavrsis :wink:
..ma daj markoni..nemoj da nas sada foliras ovde.... :roll:  :roll:  :roll: ...ti znas sve i svja :!:  :!:  \\:D/  \\:D/  \\:D/  \\:D/


 e gledaj sada ovo , Markoni nema mobilni , e a moja baba ga ima a ja ga nemam  8O



 8)
8O  8O  8O  8O  8O

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: MyoMax
« Odgovor #29 poslato: Januar 13, 2006, 09:04:45 posle podne »
Ne vidim u cemu je problem u gore navedenim postovima!? Niko nista lose nije rekao!!! A ja koliko znam a siguran sam da se na VMA dobijaju iskljucivo analize za ljudsku upotrebu i nizasta vise.Satav bilo kog proizvoda mora da bude bez nekih nedozvoljenih materija i supstanci za ljudsku upotrebu. A sta se u kanti nalazi to oni ne utvrdjuju...tj.da li ima onoliko proteina,ugljenih hidrata ili bilo cega drugog koliko zaista pise na etiketi.Konkretno za SCITEC siguran sam da sastav nije bas kako pise!!! SECER!!! MANJE PROTEINA NEGO STO JE NAVEDENO!!!

Mr.BIG cekamo sa neizvesnoscu tvoj text!