April 24, 2024, 04:59:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Period čišćenja  (Pročitano 6724 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Period čišćenja
« poslato: Septembar 12, 2006, 09:39:35 pre podne »
Ne znam kako da formulisem pitanje, ali probacu najprostije: Koliki je period apstinencije, posle uzimanja AAS, potreban da bi bez bojazni mogli da pravimo decu  :oops: ???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Period čišćenja
« Odgovor #1 poslato: Septembar 12, 2006, 10:56:22 pre podne »
TO NEMA NIKAKVE VEZE SA TIM...

PERIOD OPRPVOAK ORGANIZMA BI TREBALO DA BUDE ONOLIKO KOLIKO SI UZIMAO AAS..DAKLE...6-6..

10-10....

A STO SE TICE PROBLEMA SA DECOM....

PA ETO..RONI JE DOAKZAO..MISLIM..RONI KOVACIC..PRE NEKI DAN JE DOBIO SINA.....

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Period čišćenja
« Odgovor #2 poslato: Septembar 12, 2006, 11:01:09 pre podne »
Svi imate decu, ne mislim na to. Mislim sam koliko bi bilo pozeljno pauzirati da bi 100% bio siguran da je sve na svom mestu?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Period čišćenja
« Odgovor #3 poslato: Septembar 12, 2006, 11:03:27 pre podne »
Citat: remetik
Svi imate decu, ne mislim na to. Mislim sam koliko bi bilo pozeljno pauzirati da bi 100% bio siguran da je sve na svom mestu?
..BRATE./PAUZIRATI OD CEGA..????

NIJE ISTO PAZRATI OD PRIMOBOLNA I OD ENATHATA..????

KOJE DOZE...???

KOLIKO DUGO JE STA UZIMANO..??

PA NIJE T KLAKO.

I NA KRAJU TI TO NIKO NE MOZE RECI TACNO OSIM LAB PRETRAGA..URADS KOMPLET TEST I TO JE TO

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Period čišćenja
« Odgovor #4 poslato: Septembar 12, 2006, 11:04:23 pre podne »
ja kad dobijem sina pusticu ga nekih 22 , 23 god da naraste i onda cu mu objasnit kako i shto u vezi hemije :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Period čišćenja
« Odgovor #5 poslato: Septembar 12, 2006, 11:07:34 pre podne »
Da pretpostavio sam. Mislio sam da napravimo neku kuru za mene, ali jedina stvar koja me brine je to! Mislio sam da ukombinujemo Decu+nesto, posto imam dosta problema sa ramenom i laktovima. Zato pitam, posle jedne takve kure koliko mi vremena treba.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Period čišćenja
« Odgovor #6 poslato: Septembar 12, 2006, 11:10:06 pre podne »
Citat: remetik
Da pretpostavio sam. Mislio sam da napravimo neku kuru za mene, ali jedina stvar koja me brine je to! Mislio sam da ukombinujemo Decu+nesto, posto imam dosta problema sa ramenom i laktovima. Zato pitam, posle jedne takve kure koliko mi vremena treba.
..NEMA PROBLEMA..AL BATALI DECU..IMA MNOGO BOLJI STVARI...

Zoka

  • Gost
Re: Period čišćenja
« Odgovor #7 poslato: Septembar 12, 2006, 11:10:35 pre podne »
Ja sam se jos prije raspitivao u vezi toga i uglavnom sam dobio odgovor da uzimanje roida kod muskaraca ne bi trebalo prestavljati problem za pravljenje djece... Tako su mi bar rekli e sad ko se smije usuditi nek proba :)
E sad, receno mi je da je recimo puno opasnije ako zena uzima steroide i zatrudni...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Period čišćenja
« Odgovor #8 poslato: Septembar 12, 2006, 11:11:08 pre podne »
To mi reci stari! Tnx!!!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Period čišćenja
« Odgovor #9 poslato: Septembar 12, 2006, 11:30:11 pre podne »
O Boze! Ne razumemo se... Vidi, ne mogu sve da piem glupo je, ali....nisam uzimao nista sem onog zajeba sa Metanom od pre pet godina...ne pitam to i ne zbog toga...hocu da napravimo kuričicu, a ima indicija da cu praviti bebu u narednih godinu i po dana, pa me zanima koliko treba da budem cist, znam da niko ne moze tacno da mi kaze, ali neko optimalno vreme, da bih bio siguran da je sve ok...znam da cu morati da radim spermograme-spermografe ili kako se vec zovu, da bih 100% bio siguran ali kazem neko univerz. vreme!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Period čišćenja
« Odgovor #10 poslato: Septembar 12, 2006, 11:42:08 pre podne »
Neka mi niko ne zameri, ali vama dvojici sam se i obratio. Rekoh na pocetku da ne znam kako da formulisem pitanje i u vek ovako zakuvam, pa mi treba dva dana da se izjasnim i objasnim...Znam da se salis, pa nisam ja klimaktericna gospođa, malo sam euforican, ali dve nedelje sam ziveo kao divljak, razumite me!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Period čišćenja
« Odgovor #11 poslato: Septembar 12, 2006, 11:49:17 pre podne »
Jos nisam bio na treningu...verovatno zato!

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Re: Period čišćenja
« Odgovor #12 poslato: Septembar 12, 2006, 01:55:43 posle podne »
Citat: remetik
Ne znam kako da formulisem pitanje, ali probacu najprostije: Koliki je period apstinencije, posle uzimanja AAS, potreban da bi bez bojazni mogli da pravimo decu  :oops: ???


Slazem se sa kolegama 8O u vezi pauze znaci koliko si bi ON minimalno toliko budi OFF.
Sto se tice oporavka stvari nisu bas tako jednostavne i uniformisane i niko ti nemoze reci za 2 mjeseca pet dana i 13 sekundi ces se oporaviti.Sto znaci da moras obaviti spermiogram i viditi broj spermica nakon odmora (on/off).Defekti kod djece se dogadaju uglavnom kod zena koje uzimaju steroide tak da se ti moras brinuti samo za broj spermica.
E sad buduci da si pocetnik i da neces ici sa velikim dozama i predugo onda je sva ova prica poprilicno nevazna jer su male sanse da iskusis neke od problema koje imaju "teski" korisnici,a i trebas znati da ima puno primjera uspjesnog oplodavanja 8O  za vrijeme ciklusa mada ja nebih rizikovao.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: Period čišćenja
« Odgovor #13 poslato: Septembar 12, 2006, 02:36:28 posle podne »
Ja nisam strucnjak na ovom planu ali ja mislima da ovi navedeni imaju potomke a i mislim da su bar jednom uzimali AAS  :twisted:  :twisted:  8)
ROONIE COLEMAN
MILOŠ ŠARCEV
ARNOLD SCHWARZENEGGER
DORIJAN YATS
Još nešto prijatelj mi je rekao da je njegov prijatelj dobio bebu "ŽENSKOG RODA" od 4,20kg  a uzimao je  AAS a bogu fala živo je i zdravo je !!!!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Period čišćenja
« Odgovor #14 poslato: Septembar 12, 2006, 02:39:24 posle podne »
Ljudi nisam mislio da cu da ostanem sterilan od 200 tableta i 20 ampula, nego...nemam snage.

Mislim da je Roni decu usvojio.