April 20, 2024, 09:58:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Period čišćenja  (Pročitano 6720 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Period čišćenja
« Odgovor #15 poslato: Septembar 12, 2006, 02:39:34 posle podne »
Citat: sele137
Citat: remetik
Ne znam kako da formulisem pitanje, ali probacu najprostije: Koliki je period apstinencije, posle uzimanja AAS, potreban da bi bez bojazni mogli da pravimo decu  :oops: ???


Slazem se sa kolegama 8O u vezi pauze znaci koliko si bi ON minimalno toliko budi OFF.
Sto se tice oporavka stvari nisu bas tako jednostavne i uniformisane i niko ti nemoze reci za 2 mjeseca pet dana i 13 sekundi ces se oporaviti.Sto znaci da moras obaviti spermiogram i viditi broj spermica nakon odmora (on/off).Defekti kod djece se dogadaju uglavnom kod zena koje uzimaju steroide tak da se ti moras brinuti samo za broj spermica.
E sad buduci da si pocetnik i da neces ici sa velikim dozama i predugo onda je sva ova prica poprilicno nevazna jer su male sanse da iskusis neke od problema koje imaju "teski" korisnici,a i trebas znati da ima puno primjera uspjesnog oplodavanja 8O  za vrijeme ciklusa mada ja nebih rizikovao.
...bravo sele.....bdw...gde si ti???

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Re: Period čišćenja
« Odgovor #16 poslato: Septembar 13, 2006, 09:13:50 pre podne »
Citat: Pedja_Petrovic
Citat: sele137
Citat: remetik
Ne znam kako da formulisem pitanje, ali probacu najprostije: Koliki je period apstinencije, posle uzimanja AAS, potreban da bi bez bojazni mogli da pravimo decu  :oops: ???


Slazem se sa kolegama 8O u vezi pauze znaci koliko si bi ON minimalno toliko budi OFF.
Sto se tice oporavka stvari nisu bas tako jednostavne i uniformisane i niko ti nemoze reci za 2 mjeseca pet dana i 13 sekundi ces se oporaviti.Sto znaci da moras obaviti spermiogram i viditi broj spermica nakon odmora (on/off).Defekti kod djece se dogadaju uglavnom kod zena koje uzimaju steroide tak da se ti moras brinuti samo za broj spermica.
E sad buduci da si pocetnik i da neces ici sa velikim dozama i predugo onda je sva ova prica poprilicno nevazna jer su male sanse da iskusis neke od problema koje imaju "teski" korisnici,a i trebas znati da ima puno primjera uspjesnog oplodavanja 8O  za vrijeme ciklusa mada ja nebih rizikovao.
...bravo sele.....bdw...gde si ti???


Pa kolega ozenio sam se 8O znas kako je!!!
A i imao sam malo zdravstvenih problema pa nisam toliko pratio forum ali ev sad sam tu spreman za rasprave :wink:
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Period čišćenja
« Odgovor #17 poslato: Septembar 13, 2006, 10:43:19 pre podne »
Citat: sele137
Citat: Pedja_Petrovic
Citat: sele137
Citat: remetik
Ne znam kako da formulisem pitanje, ali probacu najprostije: Koliki je period apstinencije, posle uzimanja AAS, potreban da bi bez bojazni mogli da pravimo decu  :oops: ???


Slazem se sa kolegama 8O u vezi pauze znaci koliko si bi ON minimalno toliko budi OFF.
Sto se tice oporavka stvari nisu bas tako jednostavne i uniformisane i niko ti nemoze reci za 2 mjeseca pet dana i 13 sekundi ces se oporaviti.Sto znaci da moras obaviti spermiogram i viditi broj spermica nakon odmora (on/off).Defekti kod djece se dogadaju uglavnom kod zena koje uzimaju steroide tak da se ti moras brinuti samo za broj spermica.
E sad buduci da si pocetnik i da neces ici sa velikim dozama i predugo onda je sva ova prica poprilicno nevazna jer su male sanse da iskusis neke od problema koje imaju "teski" korisnici,a i trebas znati da ima puno primjera uspjesnog oplodavanja 8O  za vrijeme ciklusa mada ja nebih rizikovao.
...bravo sele.....bdw...gde si ti???


Pa kolega ozenio sam se 8O znas kako je!!!
A i imao sam malo zdravstvenih problema pa nisam toliko pratio forum ali ev sad sam tu spreman za rasprave :wink:
...

MA JOK..KAKVE RASPRAVE....OVDE SAMO JA I TI SE MOZEMO SUKOBITI :twisted:  :twisted:  :twisted: ..OSTALO RESAVAM PO KRATKOM PSOTUPKU....TI ME MALO JEBES..AL IZACI CU I SA TOBOM NA KRAJ.. :twisted:  :twisted: ..HAHAHHAHAHHAHAHA

NARAVNO..OVO JE SALA