April 26, 2024, 07:28:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Svaka pomoc dobrodosla...  (Pročitano 1030 puta)

Van mreže lanica

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Svaka pomoc dobrodosla...
« poslato: Mart 01, 2012, 03:28:32 posle podne »
Caooos svima,
kao sto sam naslov poruke kaze,svaka pomoc bi mi dobrodosla jer sam se zaglavila negde u ishrani i vezbanju...
Trenutna kilaza mi je 62kg,visina 165cm imam 23 godine.Ove zime, od letos, sam se ugojila 10kg zbog posla(radila sam po 12h dnevno)jela sta sam stigla i nisam nista trenirala.Do tada sam bila redovni vezbac u teretani,pravilna ishrana,tenis,puno vode...Kada mi se kilaza popela na 65 pocela sam sa nekom glupom bolnickom dijetom  :-\ ne bi li sto pre skinula kilazu...drzala sam 20 dana,skinula samo 3kg i skontala da sam urnisala organizam i imala osecaj kao da je stao...Prvo sto sam uradila posle toga pocela sam da treniram,tek nekih mesec ipo idem u teretanu,radim po splitovima i posle toga kardio trening oko 3o min(uglavnom traka,a nekad nastavim i sa bajsom ali vec vise nemam snage).Citala sam forume,ishrane pa sam na osnovu svoje kilaze i treninga sastavila dijetu sa odredjenim unosom P,UH i M.Nedelju dana posle toga pocela sam da rotiram UH ali avaj..nista se ne desava evo vec mesec dana,ma ni gram.Pocela sam da pijem i Lcarnitin,po dve kasicice lanenog ulja(da ne pricam kako vec dve godine izbegavam masnoce i unosim ga samo bademom i nekom masnijom ribom) pijem puno vode,zeleni caj,caj od koprive..Iskreno,desavalo se da prekrsim u vidu case,dve vina,nekad pojedem 100g badema i elle vise nego sto treba i da ovisnik sam o vocu a sad pojedem 2,3 jabuke za nedelju dana...Mislim da sam negde procitala da je Pedja spomenuo recharging metabolizma ili tako nesto,mislim da se to meni desilo jer po ovoj dijeti jela sam oko 3 puta vise i bilo mi je jako tesko zbog proteina(naduvenost) a nisam dobila ni gram.Od ponedeljka sam pocela rotaciju 30-30-30-150-0 s tim da sam vec zaobisla 150 jer me strah UH   :) Jos samo da spomenem da misici izgleda dobro pamte,jer sam se vec vratila na tezine pre prestanka treniranja a kvardicepsi i bicepsi su mi bukvalno buknuli...Eto to je to u sustini,cilj mi je da skinem masnocu sa tela barem 4-5kg da bi normalno disala u svojoj kozi...Temu sam otvorila iz razloga sto ne bih vise da radim na svoju ruku jer samo napravim sr*** pa je zato svaki savet dobrodosao...pozz i hvala unapred  :-*