Mart 29, 2024, 02:16:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: :Dj@pE  (Pročitano 5946 puta)

Van mreže Djape_

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
:Dj@pE
« poslato: Mart 02, 2012, 03:07:05 posle podne »
Pozdrav svim članicama i članovima foruma. Već neko vreme čitam i pratim forum, i rešio sam napokon da odvojim i malo vremena da se predstavim.

Imam 22god. visok sam 183cm i težak oko 80-82kg. Počeo sam redovno da treniram i pravilnije da se hranim  početkom ove godine (nova godina mi je došla kao neka prekretnica da promenim neke stvari u životu :)
pre toga povremeno sam trenirao sa velikim pauzama, uz sve moguće blagodeti noćnog života  :) dakle skroz bez podrške suplemenata i pravilne ishrane..

E sada, ostavio sam sve poroke, batalio u potpunosti alkohol, gazirana pića, sokove, slatikše, hleb...
Treniram 5 puta nedeljno (radnim danima), jedan dan-jedna mišićna grupa, 45min-1h tegovi, nakon toga pola sata kardia. Vikendom odmaram.

Moja trenutna ishrana izgleda otprilike ovako:
1.obrok 7:30h - 100g ovsenih (sameljem ih i potopim preko noći) i dodam mericu whey-a ujutru + 2 kapsule supermulti.
2.obrok 10:30h - 5 celih kuvanih jaja, konzerva tunjevine u celim komadima (isperem je u vodi, iako je ona bez ulja), glavica crnog luka, kašika maslinovog ulja.
Izmedju obroka 2 i 3 pojedem jednu voćku (jabuka ili grejp).
3.obrok (pred teretanu) 14:30h - 150-200g fileti oslića/soma ili šnicla od junećeg buta, 100-200g barenog krompira, salata od mešanog povrća i često ljuta papričica
4.obrok (pola sata nakon pwm-a) 18:30h - 150-200g pilećeg belog, 100g pirinča, od povrća sirova paprika, paradajz.
Izmedju obroka 4 i 5 ponekad dodatno popijem mericu whey-a.
5.obrok (pred san) 22:30h - 200g ella sira, 30g badema.

Ujutru na prazan stomak, pola sata pre prvog obroka pijem 2 kapsule kre-alkalina.
Pre treninga sat vremena pijem 200ml kafe, pola sata pre l-carnitin, a neposredno pred trening 2 kapsule kre-alk, bcaa, glutamin.
U toku treninga pijem tečne amino kiseline.
PWM-merica whey, 20g dekstroze, bcaa, glutamin.
Do skoro sam uzimao i omega-3 kapsule kojih mi je trenutno nestalo.
Pijem 8-9 litara vode dnevno, to ne radim što mora ili ne znam šta, već mi jako prija i navikao sam.
Rezultatima sam za početak zadovoljan, izgubio sam već dosta sala za ovo kratko vreme, a dobio na snazi i izdržljivosti.

Uslikao sam nekoliko fotki na brzinu, onako u prolazu bez nekog montiranja, malo je lošiji aparat, ali se vidi  :D
Sve ovo što radim je strogo rekreativno, cilj su mi dobar imunitet, zdravlje i održavanje neke solidne gradje...
Dobrodošle su mi sve sugestije i komentari na moju ishranu, način treniranja... ;) puno cenim, uvažavam i primenjujem sve savete iskusnijih vežbača.

Van mreže Djape_

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: :Dj@pE
« Odgovor #1 poslato: Mart 02, 2012, 03:10:09 posle podne »
još neke...

Van mreže Djape_

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: :Dj@pE
« Odgovor #2 poslato: Mart 02, 2012, 03:14:28 posle podne »
 :)

Van mreže Djape_

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: :Dj@pE
« Odgovor #3 poslato: Mart 02, 2012, 03:15:34 posle podne »
 :D

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: :Dj@pE
« Odgovor #4 poslato: Mart 02, 2012, 03:49:24 posle podne »
Koliko imas sta9a u teretani osim ova 2 meseca? Super sto si se bacio na zdrav zivot i ostalo. Meni iako gledam na telefonu pa mozda slabije vidim  majmuncici(trapezi) bodu oci, izgledaju bas napucano sto bi se reklo. Koliko puta dnevno mokris kada se toliko nalivas vodom da mi je znati:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Djape_

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: :Dj@pE
« Odgovor #5 poslato: Mart 02, 2012, 07:19:36 posle podne »
Koliko imas sta9a u teretani osim ova 2 meseca? Super sto si se bacio na zdrav zivot i ostalo. Meni iako gledam na telefonu pa mozda slabije vidim  majmuncici(trapezi) bodu oci, izgledaju bas napucano sto bi se reklo. Koliko puta dnevno mokris kada se toliko nalivas vodom da mi je znati:-)

staza u teretani imam otprilike godinu, godinu ipo dana kad sve sabere...jer je to iscepkano po 2-3 meseca sam znao da idem, pa onda nekoliko ne idem, a tako sam unazad radio jedno 4god. Tu su i povremeni treninzi na sipkama po kraju i tako jos nesto..
sto se tice majmuna, dobijao sam i ranije pohvale na racun istih :) i tako..kako ti se cini ishrana?
i da za vodu...pa ono, idem na svakih sat recimo da pustim suzu. Inace i pored dosta vode, mokraca mi je izrazeno obojena od ovog multi-kompleksa ;)
« Poslednja izmena: Mart 02, 2012, 07:22:43 posle podne Djape_Corleone »

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: :Dj@pE
« Odgovor #6 poslato: Mart 03, 2012, 08:59:24 posle podne »
Majstore, fin plan si napravio, i sigurno ce napredak biti jos bolji ako ga se budes pridrzavao...

Samo sta je cilj? Za masu ti je ovo malo hidrata, a za defku ce mozda bolje da te odrade neke rotacije...  :)

Van mreže Djape_

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: :Dj@pE
« Odgovor #7 poslato: Mart 03, 2012, 09:40:18 posle podne »
Hvala ti...
Upravo sastavljam neki plan za rotaciju koju planiram da krenem, da vidim kako ću odreagovati. Ciljao sam bio na smanjen unos UH, jer sam se bio dosta podgojio. Ovo mi je sve do sada dalo lepe rezultate za kratak period i skinuo sam taj višak. Sad ću se pozabaviti hidratima malo viče. Ići ću neku varijantu sa unosima 250,150,100  samo jos da vidim uz vašu pomoć kako da uklopim u odnosu na dane treninga i odmora.

Van mreže Djape_

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: :Dj@pE
« Odgovor #8 poslato: Avgust 19, 2023, 12:21:02 posle podne »
Nove slike.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: :Dj@pE
« Odgovor #9 poslato: Avgust 19, 2023, 04:04:19 posle podne »
odlican

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: :Dj@pE
« Odgovor #10 poslato: Avgust 19, 2023, 04:10:31 posle podne »
Top

Van mreže Djape_

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: :Dj@pE
« Odgovor #11 poslato: Avgust 19, 2023, 06:06:14 posle podne »

Van mreže Djape_

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: :Dj@pE
« Odgovor #12 poslato: Avgust 19, 2023, 06:06:42 posle podne »

Van mreže Djape_

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: :Dj@pE
« Odgovor #13 poslato: Avgust 19, 2023, 07:01:00 posle podne »
Noge i ledja.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: :Dj@pE
« Odgovor #14 poslato: Avgust 19, 2023, 07:14:40 posle podne »
skladna natural gradja