April 28, 2024, 06:46:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.104 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: NORDILET* Nordiropin penkalo  (Pročitano 18180 puta)

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: NORDILET* Nordiropin penkalo
« Odgovor #45 poslato: Mart 15, 2012, 09:28:45 posle podne »
Prvo da ne bude zabune ja se u steriode razumijem kao Marica u kriv k...c.Ali sam viseći ovde na forumu primjetio neke stvari.
Peđa ne savjetuje nešto ako nije siguran da ono što govori nije tačno.Takođe Peđa se strogo drži oblasti za koje smatra da je stručan.Vjerujem da on zna dosta o powerliftingu ali ne djeli savjete o njemu jer smatra da to nije njegova oblast.A to je opet odlika stručnosti.Meni se često desi da na prvu loptu pomislim da Peđa nije u pravu , i sad ima nekih stvari za koje se ne bi složio s njim.Ali kad je u pitanju bb , ishrana ili ova tema , recimo to ovako:Kad bi Peđa meni rekao da sam magarac , ja bi stavio samar na leđa.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: NORDILET* Nordiropin penkalo
« Odgovor #46 poslato: Mart 15, 2012, 10:34:16 posle podne »
Ja ocekivao katance na ovoj temi...

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: NORDILET* Nordiropin penkalo
« Odgovor #47 poslato: Mart 15, 2012, 10:37:59 posle podne »
Kad Peđa ustane biće Hasan  seckati.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NORDILET* Nordiropin penkalo
« Odgovor #48 poslato: Mart 16, 2012, 06:45:59 pre podne »
Pedja sa mnogim stvarima se slazem sa tobom. Ali znam koliko pazim na svoj organizam. Merim FSH, LH, fT4, testosteron i radim lipidogram posle svake kure. Iako sam uzimao razne stvari, zbog navedenih analiza znam sta u kojoj dozi na mene ima efekat i kakav efekat. I znam sve ovo sto si ti ovde napisao. I nisam debil. Mlad sam a opet uradim i EKG i EHO jednom godisnje. Ne pravdam se niti se hvalim svojim znanjem ni empirizmom, u poslednjem sigurno ne. Mogu da kazem da imam dosta teoretskog znanja a sa obzirom kako se uzima hemija i ko sve uzima hemiju empirisko znanje ipak malo koristi. Nisam imao priliku da mi ti budes guru, ali se ne bih bunio da vidim hemiju na delu. Uzimam LAKU hemiju jer me dobro radi i nemam potrebu za jacim stvarima. Sada ces na ovo garant odgovoriti, ali dobro...  Jednostavno je!  Hocu da probam GH i to je to! Ovde izgleda kao da cu da umrem! Jeste bojim se svih losih efekata koja hemija moze da ucini. i svestan sam ih, i trudim se da ih svedem na minimum.

moram odgovoriti tj napisati da u NI JEDNOJ RECI NITI RECENICI nisam Vas nazvao debilom niti to SMATRAM!
veliki pozz

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: NORDILET* Nordiropin penkalo
« Odgovor #49 poslato: Mart 17, 2012, 08:43:33 pre podne »
T3 i T4 SU IZUZETNO ZAJEBANI LEKOVI I ZA DOZIRANJE I ZA PRIVIKAVANJE TELA NA OVO I ZA ODVIKAVANJE TELA OD OVOGA I ZA DUZINU UPOTREBE I ZA TRAJNE POSLEDICE KOJE MOGU DA NASTUPE I ZA SVE OSTALO...

TAKODJE, NEVEZANO OD UPOTREBE GH, SVI OSTALI KOJI PLANIRAJU OVE LEKOVE DA KORISTE U CUT CIKLUSIMA, BI TREBALO DA SE DOOOOOOBRO EDUKUJU I DOOOOOBRO RAZMISLE DA LI IM OVAKO NESTO TREBA STO KAZE PEDJA ZA PLAZU ILI NEKE TAKVE GLUPOSTI....

ja ga nikada nisam probao, i nikada necu, ali znam decka koji je TARAJNO upropastio zdravlje, zbog kvazi trenera/internet gurua/debila...