General Bodybuilding Discussion > Nutrition

Blic pitanja!

<< < (2016/2807) > >>

Pedja_Petrovic:

--- Citat: LemiX  Decembar 11, 2017, 12:33:37 posle podne ---
--- Citat: Pedja_Petrovic  Decembar 07, 2017, 04:26:01 posle podne ---..kao i BCAA ujutro (da li sa ukusom, koji odnos itd itd itd) zbog aktavacije pankerasa itd itd itd itd itd

--- Kraj citata ---

Znaci nije pametno koristiti bcaa sa ukusom (coca cole u mom slucaju) u toku treninga ujutro na prazan stomak,ako je covek u  fazi skidanja kg?

--- Kraj citata ---

steeven ti je odgovorio vec
a da dodam
ja licno rokam taj bcaa ujutro i u toku treninga i to 20 gr pre i 20 gr u toku tako da....JUST PUMP!!

Luka Vojnovic:
Sta koristite da pecete meso? Trenutno koristim maslinovo ulje ali sam razmisljao da probam sa suncokretovim. Da li je to isto? Maslinovo vrlo tesko skidam sa tiganja kada treba da operem, sto nije isti problem kao sa suncokretovim. Mozda i radim nesto pogresno

Stevan Čerubdžić:
Obicno ulje za pecenje, tj suncokretovo. Maslinovo je najgori izbor em se oseca em je skuplje dosta em na visokim gubi temperaturu.

Veliki89:
sa dobrim tiganje skoro pa ulja ni ne treba. stavim obicno suncokretovo i razmazem ubrusom  ;) ako od zacina i ostane nesto na tiganju jedno dobro potapanje sve skida :D

Pirat:
probaj sa kokosovim, najmanje pri termickoj obradi gubi dobra svojstva(mada vise se ta misljenja stalno menjaju tako ne znam vise ni sam...),  imas varijantu da oblozis tiganj papirom za pecenje kolaca sto je po meni najukusnije, ali generalno, ako ti uz svaki obrok uzimas 2-3 kapsule omege 3 ili imas dobar unos  zdravih masti, to nesto malo sto podmazes tiganj te nece ubiti... sad ako zelis bas da bude sve pod konac:rerna -folija, na tiganj papir za pecenje opcija.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju