General Bodybuilding Discussion > Nutrition

Blic pitanja!

<< < (2017/2807) > >>

Luka Vojnovic:

--- Citat: pirat  Decembar 12, 2017, 04:49:54 posle podne ---probaj sa kokosovim, najmanje pri termickoj obradi gubi dobra svojstva(mada vise se ta misljenja stalno menjaju tako ne znam vise ni sam...),  imas varijantu da oblozis tiganj papirom za pecenje kolaca sto je po meni najukusnije, ali generalno, ako ti uz svaki obrok uzimas 2-3 kapsule omege 3 ili imas dobar unos  zdravih masti, to nesto malo sto podmazes tiganj te nece ubiti... sad ako zelis bas da bude sve pod konac:rerna -folija, na tiganj papir za pecenje opcija.

--- Kraj citata ---

evo isprekao sam upravo na papiru ali u rerni :) odlicno ispalo za divno cudo

Pirat:
pa ostane socno, ja redovno pecem na tiganju koji prethodno oblozim tim papirom, ne lepi se , bude ukusno ko iz rerne... kokosovo ne mogu bas sa mesom , ali zato za jaja kada dosade kuvana , vrh opcija!
 ps  na tom papiru mozes i one pljeskavice da pravis od belog ili juneceg mlevenog mesa...

iker:
Jedno pitanje, iako nije vezano za ishranu.
Kada radim trbusnjake, vec na drugoj seriji pocinju grcevi u stomacnim misicima i ne mogu da nastavim radom. Bar se nadam da su trbusni misici, da nije nesto ozbiljnije.
Danas sam radio kardio trening posle duze vremena, traka, vijaca i nakon toga trbusnjaci, nakon 20ak komada odmah su poceli grcevi, nisam mogao da se savijem, cak ni da se istegnem na kraju treninga. Imao sam i neki osecaj kao da mi oko pupka misici igraju.... Sta to moze biti?

Stevan Čerubdžić:
Po tome sto kazes deluje mi da ti je slab taj abdominalni deo i da ne moze da podnese teret, u ovom slucaju malo duzu aktivaciju.
Verovatno ne posvecujes mnogo paznje cucnjevima, pogotovo prednjim.

iker:
I ja se nadam da je tako.
Stomak sam ranije redovno vezbao, navike radi. Par godina sam redovno isao na krosfit, a znate da se tamo maximalno forsiraju cucnjevi.
E sad, u poslednje vreme nisam previse paznje pridavao trbusnjacima, a i cucnjeve sa opterecem slabije radim zbog povrede kolena. Je li moguce da je stomak za taj period toliko "oslabio"?

Jos ovo, ti bolovi i grcevi nisu povrsinski, nego jednostavno imam osecaj kao da mi se cela utroba izokrene i un.organi "presaviju". Ranije bih nakon neke pauze jednostavno dobio upalu misica, malo boli i pece i to je to... Sada jednostavno ne mogu seriju da zavrsim.

Sledeci trening cu stomak da radim na pocetku, pre trake ili vijace, mozda i to ima neke veze mada cisto sumnjam.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju