General Bodybuilding Discussion > Nutrition

Blic pitanja!

<< < (2121/2807) > >>

Lazar S:
Jedno kratko pitanjce jel nije malo uzimati 10g glutamina dnenvo iskljcuvo pred spavanje nesto u zadnje vreme se osecam onako umorno kad ustanem ujutru nema ni neku volju bas za treningom a treniram stalno pre podne. Nikad ranije nisam koristio glutamin a vidim da ga hvale da je dobar za oporavak pa reko da pitam dal ima svrhe koristiti 10g dnenvo ?

Alex_R:
Ima, ja sam prestao da uzimam posle treninga zbog bcaa/eaa komb. Velika je razlika sa 10ak gr glutamina i mg pred spavanje...

Lazar S:
E hvala ti uzimam Mg+Cink+b6 pred spavanje, posle treninga whey+dex+kreatin ubacicu onda jos 10g glutamina pred spavanje pa cemo da vidimo :D

Supernova:
Sto se tice kardija odmah posle treninga sa tegovima...

Jel ok da se menjaju sprave? Tipa 10 min bicikla, pa 10 min traka, pa 10 min nordijsko skijanje. - ikupno 30 min low cardija.

Jel isto vazi i za Low cardio i za HIIT ? Jer, cini mi se da sam nekad procitao da mogu da se menjaju sprave ako se radi Low cardio(tipa 30-45 min posle treninga tegova), a ako se radi HIIT 15-20 min... onda sa radi samo jedna sprava !?

Pedja_Petrovic:

--- Citat: Supernova  April 23, 2018, 03:49:22 posle podne ---Sto se tice kardija odmah posle treninga sa tegovima...

Jel ok da se menjaju sprave? Tipa 10 min bicikla, pa 10 min traka, pa 10 min nordijsko skijanje. - ikupno 30 min low cardija.

Jel isto vazi i za Low cardio i za HIIT ? Jer, cini mi se da sam nekad procitao da mogu da se menjaju sprave ako se radi Low cardio(tipa 30-45 min posle treninga tegova), a ako se radi HIIT 15-20 min... onda sa radi samo jedna sprava !?



--- Kraj citata ---

nebitno apsolutno

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju