General Bodybuilding Discussion > Nutrition

Blic pitanja!

<< < (2123/2807) > >>

Pedja_Petrovic:

--- Citat: Цветко  April 27, 2018, 07:13:53 posle podne ---
--- Citat: Pedja_Petrovic  April 27, 2018, 05:29:30 posle podne ---
--- Citat: Цветко  April 27, 2018, 03:34:07 posle podne ---Gde i  koji oblik cinka uzimate?

--- Kraj citata ---

https://www.ogistra-nutrition-shop.com/minerali/683-mamut-zink-tabs-300-kom.html

--- Kraj citata ---
Hvala Peki, ne znam kako nisam nasao ovo.

--- Kraj citata ---

jedini na trgu trentnu...jbg..
ali korektno...naravno, iz prve ruke

terminator + zink
ili ili ili
jos bokja opcija
free form DAA + zink i bilo koji tribuluscic i da vidis kako vrsnjak radi od sumraka do svitanja :D

Srdjan_max:
Pozdrav ljudi,zanima me kako se radi punjenje na low carbu.Koji dan,koliko uh i da li prosti ili kompleksni?

Alex_R:

--- Citat: Srdjan_max  April 30, 2018, 08:17:25 pre podne ---Pozdrav ljudi,zanima me kako se radi punjenje na low carbu.Koji dan,koliko uh i da li prosti ili kompleksni?

--- Kraj citata ---

Ako misliš na dan u nedelji to je nebitno... nekako većina uzme vikendom kao ne trenira, ne radi pa odmor totalni. Možeš bilo koji dan u principu. Ovo drugo moraš prvo da napises malo o sebi, kilaza, forma, kako jedes itd... i trece ja sam uvek za kompleksne i taj dan...

SlobodanS:

--- Citat: Srdjan_max  April 30, 2018, 08:17:25 pre podne ---Pozdrav ljudi,zanima me kako se radi punjenje na low carbu.Koji dan,koliko uh i da li prosti ili kompleksni?

--- Kraj citata ---

Jedan dan kada ne treniras na svakih 7-10 dana... Punis se sa kompleksnim hidratima,a sto se tice kolicine Rista ti je napisao lepo.. :)

dida:
Kolko otprilike racunate da hamburska slanina ima proteina na 100 grama ?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju