April 19, 2024, 11:06:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3078300 puta)

Van mreže Supernova

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 422
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #11490 poslato: Decembar 22, 2018, 11:57:57 posle podne »
U Lidlu , Skyr islandski jogurt na popustu sa 150 na 100 din.
A i oni mali sa ukusom sa 75 na 50.
Mozda nekog interesuje, pa da javim ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #11491 poslato: Decembar 23, 2018, 07:18:53 pre podne »
Je li Ok doziranje 3 grama Beta alanina prije i posle treninga,5 grama Kreatin malata prije treninga i  5-6 grama Citrulin malata prije treninga ? (u fazi nabacivanja mase)

Kakvo je vase misljenje o Citrulinu,vrlo malo se komentarisalo na forumu o njemu,a nikad mu nesto nisam posjecivao paznju,sad sam  poceo citati neke clanke i po njima ali i naucnim nekim istrazivanjima znacajan suplement (recimo mnogi pisu bolji izbor od Arginina) sad ne ocekujem nista specijalno od obicnog suplementa,nego je li ova kombinacija ovako OK ?

Citrulin VRHUNSKI preparat i svaka preporuka
a tri gr BA i nece drzati nesto receptore "naspanovane" tj prevedeno, dzaba ih tupis, posto posle neces imati nikakvog efekata...bolje oplaiti na prvu 5-7 gr...posle povecavati do 10-12 pa uraditi pauzu da bi se receptori ocistili
ali
ako si kupio neki BA u caps.....jbg

Van mreže lilihop

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #11492 poslato: Decembar 24, 2018, 06:45:35 posle podne »
Je li Ok doziranje 3 grama Beta alanina prije i posle treninga,5 grama Kreatin malata prije treninga i  5-6 grama Citrulin malata prije treninga ? (u fazi nabacivanja mase)

Kakvo je vase misljenje o Citrulinu,vrlo malo se komentarisalo na forumu o njemu,a nikad mu nesto nisam posjecivao paznju,sad sam  poceo citati neke clanke i po njima ali i naucnim nekim istrazivanjima znacajan suplement (recimo mnogi pisu bolji izbor od Arginina) sad ne ocekujem nista specijalno od obicnog suplementa,nego je li ova kombinacija ovako OK ?

Citrulin VRHUNSKI preparat i svaka preporuka
a tri gr BA i nece drzati nesto receptore "naspanovane" tj prevedeno, dzaba ih tupis, posto posle neces imati nikakvog efekata...bolje oplaiti na prvu 5-7 gr...posle povecavati do 10-12 pa uraditi pauzu da bi se receptori ocistili
ali
ako si kupio neki BA u caps.....jbg

BA i Citrulin od The,samo praskove uvijek i uzimam :)...super,isprobacu taj kombo

Van mreže Dannie1981

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 164
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #11493 poslato: Januar 04, 2019, 10:09:19 pre podne »
Da li je neko probao ovaj 6pak nutrition whey i kako mu se pokazuje sto se rastvaranja tice i ukusa? Vidim svi koji ga imaju u ponudi u opisu im stoji da je kremast i gust i da se super muti, ali rekoh da vidim ima li neko iskustvo iz prve ruke sa njim.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #11494 poslato: Januar 04, 2019, 10:32:31 pre podne »
Da li je neko probao ovaj 6pak nutrition whey i kako mu se pokazuje sto se rastvaranja tice i ukusa? Vidim svi koji ga imaju u ponudi u opisu im stoji da je kremast i gust i da se super muti, ali rekoh da vidim ima li neko iskustvo iz prve ruke sa njim.

zasto bi menjala npr neki dobar whey, za neki losiji whey?
samo zbog ukusa?
onda uzmi gainer, doduse, imati ces par % manje proteina, ali je princip isti ;)

Van mreže Dannie1981

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 164
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #11495 poslato: Januar 04, 2019, 11:01:23 pre podne »
Da li je neko probao ovaj 6pak nutrition whey i kako mu se pokazuje sto se rastvaranja tice i ukusa? Vidim svi koji ga imaju u ponudi u opisu im stoji da je kremast i gust i da se super muti, ali rekoh da vidim ima li neko iskustvo iz prve ruke sa njim.

zasto bi menjala npr neki dobar whey, za neki losiji whey?
samo zbog ukusa?
onda uzmi gainer, doduse, imati ces par % manje proteina, ali je princip isti ;)

Tako sam i mislila. :) Iskreno, pitala sam cisto zbog radoznalosti, vidim da ga zbog cene tu iz teretane u koju idem kupuju kao mutavi, ali meni je bilo sumnjivo ono 71% proteina - meni se iskreno THE nutrition pokazuje kao najbolji whey do sada u smislu odnosa cene i kvaliteta (sta vise, mislim da je jeftin za kvalitet koji ima) - ukusi cookies i triple chocolate su neprevazidjeni, a u danima kada unosim vise UH (standardno radim rotaciju te se i unos UH menja), cookies ili choco u mleku - prava poslastica.
Nisam jos uvek probala Yamamoto, ali sam uzimala recimo Ultimate nutrition - cookies i jeste sjajan, ali THE nutrition cookies uopste ne zaostaje po ukusu i specifikaciji, nego bas naprotiv!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #11496 poslato: Januar 04, 2019, 12:18:56 posle podne »
Da li je neko probao ovaj 6pak nutrition whey i kako mu se pokazuje sto se rastvaranja tice i ukusa? Vidim svi koji ga imaju u ponudi u opisu im stoji da je kremast i gust i da se super muti, ali rekoh da vidim ima li neko iskustvo iz prve ruke sa njim.

zasto bi menjala npr neki dobar whey, za neki losiji whey?
samo zbog ukusa?
onda uzmi gainer, doduse, imati ces par % manje proteina, ali je princip isti ;)

Tako sam i mislila. :) Iskreno, pitala sam cisto zbog radoznalosti, vidim da ga zbog cene tu iz teretane u koju idem kupuju kao mutavi, ali meni je bilo sumnjivo ono 71% proteina - meni se iskreno THE nutrition pokazuje kao najbolji whey do sada u smislu odnosa cene i kvaliteta (sta vise, mislim da je jeftin za kvalitet koji ima) - ukusi cookies i triple chocolate su neprevazidjeni, a u danima kada unosim vise UH (standardno radim rotaciju te se i unos UH menja), cookies ili choco u mleku - prava poslastica.
Nisam jos uvek probala Yamamoto, ali sam uzimala recimo Ultimate nutrition - cookies i jeste sjajan, ali THE nutrition cookies uopste ne zaostaje po ukusu i specifikaciji, nego bas naprotiv!

Pa licno ne znam koja je cena, ali takav protein ima za 3000 kod nas (mislim na protein sa 70-71% WPC-a) koji je 100% denanaturzzivan i poznat je izvor itd.

Porediti ULT prostar i amino whey nije moguce-  pogtovo ne sada od kada je....ajde, da ne ulazim u tu temu
A porediti Yamamoto i bilo koji drugi brend  je ono......da ne psujem

ali opet kazem,
pitanje je STA jer ljudi kod nas generalno NE CITAJU nista, i kupuju na fazonu tog koji si ti navela :kupuju ko mutavi" ili po sistemu, da je rekao brat od strica, mehanicara koji popravlja kola mesaru kod kog kupuje devojka od jednog bildera....

i naravno + iskrvljena percepcija stvarnosti koja ima ime u psihologiji, gde i kada takvoj osobi NAVEDES cinjencno stanje koje se realno odvija u zivotu, on se okrece, bez da se svadja, bez uvreda i bez bilo cega drugog, i kaze( u sebi naravno)- ovaj nema pojma...

Van mreže Dannie1981

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 164
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #11497 poslato: Januar 04, 2019, 09:18:25 posle podne »
Da li je neko probao ovaj 6pak nutrition whey i kako mu se pokazuje sto se rastvaranja tice i ukusa? Vidim svi koji ga imaju u ponudi u opisu im stoji da je kremast i gust i da se super muti, ali rekoh da vidim ima li neko iskustvo iz prve ruke sa njim.

zasto bi menjala npr neki dobar whey, za neki losiji whey?
samo zbog ukusa?
onda uzmi gainer, doduse, imati ces par % manje proteina, ali je princip isti ;)

Tako sam i mislila. :) Iskreno, pitala sam cisto zbog radoznalosti, vidim da ga zbog cene tu iz teretane u koju idem kupuju kao mutavi, ali meni je bilo sumnjivo ono 71% proteina - meni se iskreno THE nutrition pokazuje kao najbolji whey do sada u smislu odnosa cene i kvaliteta (sta vise, mislim da je jeftin za kvalitet koji ima) - ukusi cookies i triple chocolate su neprevazidjeni, a u danima kada unosim vise UH (standardno radim rotaciju te se i unos UH menja), cookies ili choco u mleku - prava poslastica.
Nisam jos uvek probala Yamamoto, ali sam uzimala recimo Ultimate nutrition - cookies i jeste sjajan, ali THE nutrition cookies uopste ne zaostaje po ukusu i specifikaciji, nego bas naprotiv!

Pa licno ne znam koja je cena, ali takav protein ima za 3000 kod nas (mislim na protein sa 70-71% WPC-a) koji je 100% denanaturzzivan i poznat je izvor itd.

Porediti ULT prostar i amino whey nije moguce-  pogtovo ne sada od kada je....ajde, da ne ulazim u tu temu
A porediti Yamamoto i bilo koji drugi brend  je ono......da ne psujem

ali opet kazem,
pitanje je STA jer ljudi kod nas generalno NE CITAJU nista, i kupuju na fazonu tog koji si ti navela :kupuju ko mutavi" ili po sistemu, da je rekao brat od strica, mehanicara koji popravlja kola mesaru kod kog kupuje devojka od jednog bildera....

i naravno + iskrvljena percepcija stvarnosti koja ima ime u psihologiji, gde i kada takvoj osobi NAVEDES cinjencno stanje koje se realno odvija u zivotu, on se okrece, bez da se svadja, bez uvreda i bez bilo cega drugog, i kaze( u sebi naravno)- ovaj nema pojma...

A kao i uvek i bez sumnje - svaka ti je zlatna! :) Od reci do reci! :)

Van mreže Steam

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #11498 poslato: Januar 06, 2019, 04:16:08 posle podne »
Poz narode,treba mi savet u vezi sagorevaca.
Kupio sam ovaj sagorevac, ali prilikom koriscenja lose se osecam, malaksalost, iznemirenost i jak puls.


Danas na treningu bas los osecaj, preskoci mi srce, zamalo se ispovracam i onesvestim.
Inace kada sam malo bolje procitao, 1 pilula sadrzi oko 3 solje kafeina, doziram tako sto pratim instrukcije napisane na boci, upravo uzimam 2 pilule ali za koji dan bi trebao 4 dnevno.
Sta mislite o ovome, dali sam ja osetljiv na kofein ili je ovaj aparat smece?

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #11499 poslato: Januar 06, 2019, 05:40:25 posle podne »
pa ako ti ne odgovara bači to... nema tu mnogo dumanja, gde si to pazario , to kod nas nema...

Van mreže AcoBB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #11500 poslato: Januar 06, 2019, 05:52:15 posle podne »
Brate fat burneri su prije svega bacanje para, ako ti proizvod ne odgovara, batali ga, je*i ga platio jesi al sta da se radi, nista neces biti zakinut sta se rezultata tiče, a mozda je jednostavno to sve i u glavi, kakav je obrok bio prije tog treninga i slicno? Uostalom, ukoliko zelis uzimati neki burner, uzmes na ogistri provjeren. Uostalom pogledao sam sastojke , nista specijalno, 300mg kofeina i ekstrakt zelene kafe, a vjerujem da nabijenu cijenu ima.
« Poslednja izmena: Januar 06, 2019, 05:54:01 posle podne AcoBB »
Instagram: Aco_1007

Van mreže Steam

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #11501 poslato: Januar 06, 2019, 06:27:42 posle podne »
Znam da nema kod nas, zivim u kini, a ovde je to malo drugacija prica pazariti, nemam veliki izbor proverenih marki i proverenih prodavnica.
Koji sagorevac preporucujete?

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #11502 poslato: Januar 06, 2019, 06:50:48 posle podne »
Afrika style kuhinja😅😅😅i kardia kolko treba.
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #11503 poslato: Januar 06, 2019, 07:30:53 posle podne »
Znam da nema kod nas, zivim u kini, a ovde je to malo drugacija prica pazariti, nemam veliki izbor proverenih marki i proverenih prodavnica.
Koji sagorevac preporucujete?
Pa ko zna koje si sranje popaso... nije to samo do prodavaca... proverene stvari imaju neke sertifikate i standarde koji su validni, kontrole...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #11504 poslato: Januar 07, 2019, 07:11:34 pre podne »
Brate fat burneri su prije svega bacanje para, ako ti proizvod ne odgovara, batali ga, je*i ga platio jesi al sta da se radi, nista neces biti zakinut sta se rezultata tiče, a mozda je jednostavno to sve i u glavi, kakav je obrok bio prije tog treninga i slicno? Uostalom, ukoliko zelis uzimati neki burner, uzmes na ogistri provjeren. Uostalom pogledao sam sastojke , nista specijalno, 300mg kofeina i ekstrakt zelene kafe, a vjerujem da nabijenu cijenu ima.

Pa nije bas da su bacanje novca, daleko od toga.
Rec je o tome da rec SAGOREVAC ili TOPLJAC je drugacije konstatovna u glavama 90% kupaca i misle da su sa jednom ili dve caps resili rpoblem
Da ne govorim o stvarima npr koje su PREDRKANE sa kofeinom ali pod brendiranim imenom. Tipa ovaj sagorevac 300 mg kofeina a ostalo u tragovima a cena je 50-60 eu sigurno.
100-150 mg coffeina po dozi je sasvim ok, a sagorevac treba da sadrzi supstance koje direktno ucestvuju u lipozi.I one rade.
Od nekoh bajkovitih, cudnovatih dzgi bau imena koja su nabacana da bi supelment facts izgledao spektakularno, nema nista
Tako da te stvari RADE, ali svakako treba CITATI supelement facts