April 03, 2020, 05:25:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
408.494 poruka u 18.119 tema - 19.911 članova - Poslednji član: Loksi
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 1415492 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

• Admin
  • Super-heavyweight Member
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #12615 poslato: Mart 04, 2020, 11:49:26 pre podne »
Citat
kombinacija svih ovih faktora

:D
ma joook...
coek trci 50 km, pa pliva 2 sata, poa onda malo na traku kuci....
ili onda drugi dan 75 km itd......:D....mene cudi kume da i spavas uopste  ;D ;D

Van mreže bojanh66

• Light Heavyweight Member
« Odgovor #12616 poslato: Mart 06, 2020, 07:30:58 posle podne »
Jel jede neko od vas skusu i kako inace pripremate ribu, jel kuvate u vodi ili przite na malo ulja?
Nasao sam skusu sa glavom,neociscena, za 270din/kg u Gomexu, vidim da je izuzetno bogata sa omega 3.
Ova skusa koju sam nasao je atlantska skusa, posto sam guglao i video da ima gomila vrsta sa razlicitim odnosom proteina i masti od nekih 4-5gr / 100g pa sve do 20gr / 100g.
Ovaj Atlantska skusa ima 18gr masti i 24gr proteina.
Ponuda mi deluje neuporedivo bolja nego piletina, a jos ima i mnogo omege 3.

Evo link ako neko razmatra kupovinu ove ribe, da znate koju "vrstu" kupujete.
https://www.clovegarden.com/ingred/sf_mackz.html

Van mreže PinkPanter

• Lightweight Member
« Odgovor #12617 poslato: Mart 06, 2020, 10:52:00 posle podne »
Jel jede neko od vas skusu i kako inace pripremate ribu, jel kuvate u vodi ili przite na malo ulja?
Nasao sam skusu sa glavom,neociscena, za 270din/kg u Gomexu, vidim da je izuzetno bogata sa omega 3.
Ova skusa koju sam nasao je atlantska skusa, posto sam guglao i video da ima gomila vrsta sa razlicitim odnosom proteina i masti od nekih 4-5gr / 100g pa sve do 20gr / 100g.
Ovaj Atlantska skusa ima 18gr masti i 24gr proteina.
Ponuda mi deluje neuporedivo bolja nego piletina, a jos ima i mnogo omege 3.

Evo link ako neko razmatra kupovinu ove ribe, da znate koju "vrstu" kupujete.
https://www.clovegarden.com/ingred/sf_mackz.html
Jede se i skusa naravno. Odlicna riba u odnosu na cenu koju ima. Licno je pecem u rerni...

Van mreže masadasa

• Član
  • *
« Odgovor #12618 poslato: Mart 13, 2020, 09:07:11 posle podne »
Preporuka whey proteina za rekrativca pocetnika?

Van mreže Gimnzlac

• Član
  • *
« Odgovor #12619 poslato: Mart 13, 2020, 09:18:34 posle podne »

Van mreže masadasa

• Član
  • *
« Odgovor #12620 poslato: Mart 14, 2020, 03:34:00 pre podne »
Da li neki whey protein ili kazein ima mio-inozitol u sebi?

Van mreže Pedja_Petrovic

• Admin
  • Super-heavyweight Member
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
« Odgovor #12621 poslato: Mart 14, 2020, 05:50:23 pre podne »
Da li neki whey protein ili kazein ima mio-inozitol u sebi?

Vidi,
mio inositola ima 9 vrsta! Sve i da postoji jedna, nikada ga ne bi bilo dovoljno u nekoj kombponentni ukoliko nije samostatalan, ali....ne znam KO ti je rekao i STA ti je rekao, ali prica o mio inostilu kod nas izgleda kao i sve drugo kasni min 2 decenije. Mio inostil zbog svog "vau bum tras imena" je nasao primenu u suplement industriji.

naravno, ukapirajuci da je podela OGROMNA i velika (kao i broj vrsta) onda je jedna kompanija ga "gurala" kao pojacivac inuslinske osetljivosti ( sto mu negde i jeste primarna namena, ali naravno, postoji MNOGO BOLJIH vrsta za istu) pa onda je druga gurala kao opciju u borbi protiv loseg holesterola, cetvrta ga je gurala kao fat burner, peta kao zastitu za brain acitivty, sesta u svrhu povecanja niova GABA tj boljeg sna, pa onda da ublazava psihickek poremecaje itd itd itd, sto je naravno NONSENS posto takav hemijski spoj ne POSTOJI - myo moze da bude sastavni deo bilo cega, a li njegove komponentne nemaju nikav infulenc na sve gore navedene stvari ili ga imaju u vrlo maloj meri..prevedeno..waist of money, sto je naravno brzo i desilo se kada je u pitanju trziste na zapadu ali eto kod nas je tek sada...

elem...
ukoliko imas bilo kakav problem od gore naveedenih, a verujem da je negde u pitanju prva dva ili tri, onda bi svakako preporuka bi bila...da uzmes inusulomin R kao ultimativni pojacivac inuslina (ako je to) ako je u pitanju los holesterol, ond s drzi OMEGA 3 ribljeg ulja, a ako ima bilo kakvih problema sa testom, sa nesanicom ili sa bilo cim slicnom onda preparat koji je osvojio ceo svet, a bogami i kod nas je postao TOP opcija - ORPAVDANO

https://www.ogistra-nutrition-shop.com/antioxidanti-i-preparati-za-imunitet/858-ashwagandha-yamamoto-15g.html