General Bodybuilding Discussion > Nutrition

Blic pitanja!

<< < (2807/2807)

icko:
Ja kad sam bio mlad, bile neke amino  kiseline od jetre marke Unilever. Kad ih pojedeš par komada natekne ti glava.

Pirat:
To ti vise nije ni mnogo znacajno iskreno. Sve se stancuje u manje vise istim fabrikama, firme su provajderi licence, odnosno sirovine. Dosta USA brendova je isto svoj biznis prenelo u EU zbog zakonskih regulativa. Da li ti zaista mislis da se bilo sta danas pravi sa poreklom iz zemlje maticne firme  ;D Covece, pa u kom ti veku zivis, ovo ti je odavno globalisticko, kako drustvo, pa tako i trziste.  Sta ako pise made in Swiss, mislis da je to mleko od krava koje su pasle na padinama zelenih planina, bogate cistim vazduhom i vodom Svicarskih kantona dok Dzuli Endruz peva Sound of Music hahahahah

Pedja_Petrovic:

--- Citat: Pirat  Mart 21, 2024, 06:05:22 posle podne ---To ti vise nije ni mnogo znacajno iskreno. Sve se stancuje u manje vise istim fabrikama, firme su provajderi licence, odnosno sirovine. Dosta USA brendova je isto svoj biznis prenelo u EU zbog zakonskih regulativa. Da li ti zaista mislis da se bilo sta danas pravi sa poreklom iz zemlje maticne firme  ;D Covece, pa u kom ti veku zivis, ovo ti je odavno globalisticko, kako drustvo, pa tako i trziste.  Sta ako pise made in Swiss, mislis da je to mleko od krava koje su pasle na padinama zelenih planina, bogate cistim vazduhom i vodom Svicarskih kantona dok Dzuli Endruz peva Sound of Music hahahahah

--- Kraj citata ---

Nisam hteo da se upustam u raspravu sa junakom iz Sremske Mitrovice druze jer je taj covek previse maliciozan i zatrovan mrznjom i onda to nema smsla, a pogtovo sa imaginarnom licnoscu i internet ratnikom- mislim, on konta, da ako se reg. za nekim glupim imenom, da ne znam ko je itd ali jednostavno ne vredi. Inace, pozdrav za VISNJICEVO

Da sam ga pitao, a kakve veze to ima GDE JE SEDISTE firme koja je OSNOVANA tu gde jeste osnovana, i sa mestom gde se proizvod te firme proizvodi ili da mu olakasam, a da ne pregore licne tipa, da li on zna da je ADIDAS ili PUMA firma cije sediste je u Nemackoj, a gde im je proizvodnja? Taiwan, Indonesia, Vietnam....ali on to ne razume, tj ako i zna, a duboko verujem da zna toliko da npr takve paitke koje on kupi ne pravi licno Alfred Adidas rucno i prodaje njemu ili da te patike je kupio, a da su iste pravljene tamo negde ili moguce da licno u nedostatku novca licno MJ pravi NIKE u garazi i prodaje....sta znam

A da ne ulazim u raspravu sa njim da li zna GDE SE PUNE BRENDOVI koje on prodaje...npr...  ;D

Pirat:
To bi bila dobra reklama za whey, da li bi Džuli Endruz naplatila masne pare za autorska prava  ::) ???

Pedja_Petrovic:

--- Citat: Pirat  Mart 22, 2024, 07:24:46 pre podne ---To bi bila dobra reklama za whey, da li bi Džuli Endruz naplatila masne pare za autorska prava  ::) ???

--- Kraj citata ---

hahhahahhahahahaahha

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju