General Bodybuilding Discussion > Nutrition

Blic pitanja!

<< < (29/1069) > >>

Pedja_Petrovic:
pa za pocetak kao i sto si sam rekao
prouci neke od tema
kreni sa rotacjima da stablizujes metabolzam na neki prihvatljiv cal nivo

B3nj0:
Pozzz.
E vako.. vec zadnjih mjeseci glad mi ne da spavati ili se budim uvjek gladan. Sinoc sam jeo pola sata prije spavanja u 12 i probudio sam se u 6h gladan.  Prestao sam trenirati pa sam malo smanjio ishranu, ali mislim da ipak jedem uvjek toliko dovoljno da mi se ovo ne bi trebalo dešavati. Da li iko ima ikakav savjet ili nešto pošto ovo ovako više ne moze.  :o

UKiTA:
Od ponedeljka krecem na roticije,a u petak imam neki sistematski za voznju,nece mozda biti nekih problema na sistematskom,pretpostvaljam da nema razloga da sve ne bude ok ?

kure_ss:

--- Citat: UKiTA  April 05, 2012, 06:52:44 pre podne ---Od ponedeljka krecem na roticije,a u petak imam neki sistematski za voznju,nece mozda biti nekih problema na sistematskom,pretpostvaljam da nema razloga da sve ne bude ok ?

--- Kraj citata ---
Kakvih problema može da bude? Pa to ti je sistematski za vožnju, a ne psiho-fizički test za Legiju stranaca. ;D Koliko se ja sećam sve se svodi na pregled kod oftalmologa i psihologa, oni te kao nešto pregledaju i pitaju, a kroz ovo ostalo bukvalno protrčiš niko te i ne pogleda. 8) Ja lično znam dečka koji je usled udarca lopte u oko izgubio 90% vida na to oko, pa je svejedno glat prošao taj sistematski za vožački. :o To ti govori koliko je taj sistematski ustvari detaljan, sve se svodi na to da uredno platiš naknadu za sistematski pregled, a za ostalo ne brini...

--- Citat: DJAVO  April 04, 2012, 03:02:18 posle podne ---
@kure
bih ja, ali sam slab sa engleskim

--- Kraj citata ---

@Djavole toliko slab sa engleskim nisi, Miloš priča engleski sa balkansko-brđanskim naglaskom tako da ga je lako razumeti, nema tu onog londonskog rastezanja, ili teksaškog gutanja slogova, skoro k'o po Vuku :P.

UKiTA:

--- Citat: kure_ss  April 05, 2012, 08:45:53 pre podne ---
--- Citat: UKiTA  April 05, 2012, 06:52:44 pre podne ---Od ponedeljka krecem na roticije,a u petak imam neki sistematski za voznju,nece mozda biti nekih problema na sistematskom,pretpostvaljam da nema razloga da sve ne bude ok ?

--- Kraj citata ---
Kakvih problema može da bude? Pa to ti je sistematski za vožnju, a ne psiho-fizički test za Legiju stranaca. ;D Koliko se ja sećam sve se svodi na pregled kod oftalmologa i psihologa, oni te kao nešto pregledaju i pitaju, a kroz ovo ostalo bukvalno protrčiš niko te i ne pogleda. 8) Ja lično znam dečka koji je usled udarca lopte u oko izgubio 90% vida na to oko, pa je svejedno glat prošao taj sistematski za vožački. :o To ti govori koliko je taj sistematski ustvari detaljan, sve se svodi na to da uredno platiš naknadu za sistematski pregled, a za ostalo ne brini...

Ma trebam da dajem jos neke dodatne analize ujedno i zbog nekog problema sa okom,ne znam tacno  krv,stitna zlezda i jos nesto..I ja sam tako mislio da ne moze biti nista drugacije nego i inace :)
--- Kraj citata ---

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju