General Bodybuilding Discussion > Nutrition

Blic pitanja!

<< < (30/2807) > >>

newbody:

--- Citat: B3nj0  April 05, 2012, 06:30:44 pre podne ---Pozzz.
E vako.. vec zadnjih mjeseci glad mi ne da spavati ili se budim uvjek gladan. Sinoc sam jeo pola sata prije spavanja u 12 i probudio sam se u 6h gladan.  Prestao sam trenirati pa sam malo smanjio ishranu, ali mislim da ipak jedem uvjek toliko dovoljno da mi se ovo ne bi trebalo dešavati. Da li iko ima ikakav savjet ili nešto pošto ovo ovako više ne moze.  :o

--- Kraj citata ---

Zasto bi ti bio problem sto ti se trazi hrana. Mozes ti da jedes 1min pred spavanje.
Mozes cak da se i budis u toku noci pa da jedes.
SAMO JE BITNO STA CES U TIM TRENUCIMA DA POJEDES.   ;D
Zasto prestade trenirati?  :'(

B3nj0:

--- Citat: newbody  April 05, 2012, 04:00:25 posle podne ---
--- Citat: B3nj0  April 05, 2012, 06:30:44 pre podne ---Pozzz.
E vako.. vec zadnjih mjeseci glad mi ne da spavati ili se budim uvjek gladan. Sinoc sam jeo pola sata prije spavanja u 12 i probudio sam se u 6h gladan.  Prestao sam trenirati pa sam malo smanjio ishranu, ali mislim da ipak jedem uvjek toliko dovoljno da mi se ovo ne bi trebalo dešavati. Da li iko ima ikakav savjet ili nešto pošto ovo ovako više ne moze.  :o

--- Kraj citata ---

Zasto bi ti bio problem sto ti se trazi hrana. Mozes ti da jedes 1min pred spavanje.
Mozes cak da se i budis u toku noci pa da jedes.
SAMO JE BITNO STA CES U TIM TRENUCIMA DA POJEDES.   ;D
Zasto prestade trenirati?  :'(

--- Kraj citata ---
Prestao zbog škole, pocinjem za kraci period ugl. nebitno. Nije lijepo kad ti glad ne da zaspati a nekad sam znao jesti više puta u noci pa 3-4 sata nisam mogao zaspati od bolova u stomaku  . J*beno

newbody:
Pa trebao bi onda otici kod dr. i vijeti u cemu je problem.
Jel ista takva situacija i u toku dana?

B3nj0:
U jutarnjim satima, danas nisam u školu išao zbog bolova  8)

BDAT:
Imamo jedno blic pitanjce za vas, Govedina da ili ne? i zasto naravno  8)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju