April 27, 2024, 09:51:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3085800 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5340 poslato: April 17, 2014, 01:52:43 posle podne »
Malo sam se informisao oko muscle fusion-am posto planiram da ga kupim.
E sad, negde pise da je to preparat za povecane telesne tezine, dok na Pedjinom shop-u i jos par drugih sajtova on je u kategoriji blend proteina?Sta je on, gejner ili blend?
I jel moze na dijeti da ide kao zamena za obrok?

losa opcija
moze da se stavi kao sarena laza i pod povecanje telense tezine jer postoji mogucnost s obizrom na kolcinu svega sta je stavljeno,a sa druge strane ,s obzirom na ingredninets ,trebalo bi da stoji pod blnedovi
bilo bi lepo da ima opcija :povecanje tel tezine a da vam kazemo da nije gainer :D
ali to sve treba da ti se kaze kod kupovine .....

Van mreže zoke

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5341 poslato: April 17, 2014, 02:43:39 posle podne »
Jeli mi puno 50gr wheya nakon treninga da uzimam ?
Ja licno mislim da tvoj organizam ne moze da iskoristi tu kolicinu "brzog" proteina, i ja bih ipak uzimao jednu mericu, a drugu mericu ubaci ujutru npr sa ovsenim pahuljicama, ili "ofarbaj" pirinac, odlicna kombinacija...:)

Na osnovu cega si zakljucio da njegov organizam ne moze da iskoristi 2 merice wheya?
Jel znas kako trenira,koliki mu je staz u teretani,koliko misicne mase ima,da li je na AAS...
On je samo dosao i pitao je li puno 50g wheya u PWM,nije dao nikakav podatak o sebi...tako da je odgovor na ovo pitanje relativan...  :)
50gr wheya = 40gr proteina......godinu dana staz u teretani  visina 179...tezina 77kg.

U tom slucaju,dovoljno ti je 30-ak,eventualno 35g wheya.Ne treba ti vise...
I to si trebao da kazes cim si postavio pitanje...  ;)
ok, smanjiti cu sa 50gr na 35gr whey praska :)  a cvrsti obrok nakon toga sat ipo je ok pretpostavljam ?

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5342 poslato: April 17, 2014, 02:44:48 posle podne »
Jeli mi puno 50gr wheya nakon treninga da uzimam ?
Ja licno mislim da tvoj organizam ne moze da iskoristi tu kolicinu "brzog" proteina, i ja bih ipak uzimao jednu mericu, a drugu mericu ubaci ujutru npr sa ovsenim pahuljicama, ili "ofarbaj" pirinac, odlicna kombinacija...:)

Na osnovu cega si zakljucio da njegov organizam ne moze da iskoristi 2 merice wheya?
Jel znas kako trenira,koliki mu je staz u teretani,koliko misicne mase ima,da li je na AAS...
On je samo dosao i pitao je li puno 50g wheya u PWM,nije dao nikakav podatak o sebi...tako da je odgovor na ovo pitanje relativan...  :)
50gr wheya = 40gr proteina......godinu dana staz u teretani  visina 179...tezina 77kg.

U tom slucaju,dovoljno ti je 30-ak,eventualno 35g wheya.Ne treba ti vise...
I to si trebao da kazes cim si postavio pitanje...  ;)
ok, smanjiti cu sa 50gr na 35gr whey praska :)  a cvrsti obrok nakon toga sat ipo je ok pretpostavljam ?
Od 30 minuta do sat je sasvim ok.

Van mreže zoke

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5343 poslato: April 17, 2014, 02:47:34 posle podne »
Jeli mi puno 50gr wheya nakon treninga da uzimam ?
Ja licno mislim da tvoj organizam ne moze da iskoristi tu kolicinu "brzog" proteina, i ja bih ipak uzimao jednu mericu, a drugu mericu ubaci ujutru npr sa ovsenim pahuljicama, ili "ofarbaj" pirinac, odlicna kombinacija...:)

Na osnovu cega si zakljucio da njegov organizam ne moze da iskoristi 2 merice wheya?
Jel znas kako trenira,koliki mu je staz u teretani,koliko misicne mase ima,da li je na AAS...
On je samo dosao i pitao je li puno 50g wheya u PWM,nije dao nikakav podatak o sebi...tako da je odgovor na ovo pitanje relativan...  :)
50gr wheya = 40gr proteina......godinu dana staz u teretani  visina 179...tezina 77kg.

U tom slucaju,dovoljno ti je 30-ak,eventualno 35g wheya.Ne treba ti vise...
I to si trebao da kazes cim si postavio pitanje...  ;)
ok, smanjiti cu sa 50gr na 35gr whey praska :)  a cvrsti obrok nakon toga sat ipo je ok pretpostavljam ?
Od 30 minuta do sat je sasvim ok.
taj obrok nakon treninga je ok 100-150g rize + 180g piletine ?  ili i ovdje da smanjim piletinu  ???

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5344 poslato: April 17, 2014, 03:54:18 posle podne »
Jeli mi puno 50gr wheya nakon treninga da uzimam ?
Ja licno mislim da tvoj organizam ne moze da iskoristi tu kolicinu "brzog" proteina, i ja bih ipak uzimao jednu mericu, a drugu mericu ubaci ujutru npr sa ovsenim pahuljicama, ili "ofarbaj" pirinac, odlicna kombinacija...:)

Na osnovu cega si zakljucio da njegov organizam ne moze da iskoristi 2 merice wheya?
Jel znas kako trenira,koliki mu je staz u teretani,koliko misicne mase ima,da li je na AAS...
On je samo dosao i pitao je li puno 50g wheya u PWM,nije dao nikakav podatak o sebi...tako da je odgovor na ovo pitanje relativan...  :)
50gr wheya = 40gr proteina......godinu dana staz u teretani  visina 179...tezina 77kg.

U tom slucaju,dovoljno ti je 30-ak,eventualno 35g wheya.Ne treba ti vise...
I to si trebao da kazes cim si postavio pitanje...  ;)
ok, smanjiti cu sa 50gr na 35gr whey praska :)  a cvrsti obrok nakon toga sat ipo je ok pretpostavljam ?
Od 30 minuta do sat je sasvim ok.
taj obrok nakon treninga je ok 100-150g rize + 180g piletine ?  ili i ovdje da smanjim piletinu  ???

Ok je,ne moras da smanjujes nista...

Van mreže delboy

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5345 poslato: April 22, 2014, 10:14:07 pre podne »
hoce neko biti ljubazan ukratko da mi objasni sta je Time Under Tension?

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5346 poslato: April 22, 2014, 10:24:24 pre podne »
Vrijeme pod tenzijom, dok je misic napet...

Van mreže delboy

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5347 poslato: April 22, 2014, 06:34:40 posle podne »
E sad ovaj trening od Dennisa Jamesa, neki MTUT се zove sa jakojako sporim ponavljanjima, pogledajte
https://www.facebook.com/photo.php?v=10154108698530121&set=vb.348707180120&type=2&theater
pogledajte i ostale klipove sa stranice, i kako ta vrsta treninga uopste funkcionise, jel to za masu i snagu ili?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5348 poslato: April 22, 2014, 06:40:06 posle podne »
E sad ovaj trening od Dennisa Jamesa, neki MTUT се zove sa jakojako sporim ponavljanjima, pogledajte
https://www.facebook.com/photo.php?v=10154108698530121&set=vb.348707180120&type=2&theater
pogledajte i ostale klipove sa stranice, i kako ta vrsta treninga uopste funkcionise, jel to za masu i snagu ili?

del
ovo su napradne tehnike vezbanja itd itd itd
e sada
ukoliko imas dovljno staza u teretani,ako konzumiras adkevatan broj antikatabolika,i ako e koriste neke druge stvari,te i ukoliko si previzasao sve ostale vidove standardnih tehnika razvoja,onda ovakve tehenike ti sigurno MOGU pomoci i vise su nego ekstra
« Poslednja izmena: April 22, 2014, 06:43:43 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže delboy

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5349 poslato: April 22, 2014, 06:45:39 posle podne »
E sad ovaj trening od Dennisa Jamesa, neki MTUT се zove sa jakojako sporim ponavljanjima, pogledajte
https://www.facebook.com/photo.php?v=10154108698530121&set=vb.348707180120&type=2&theater
pogledajte i ostale klipove sa stranice, i kako ta vrsta treninga uopste funkcionise, jel to za masu i snagu ili?

del
ovo su napradne tehnike vezbanja itd itd itd
e sada
ukoliko imas dovljno staza u teretani,ako konzumiras adkevatan broj antikatabolika,i ako e koriste neke druge stvari,te i ukoliko si previzasao sve ostale vidove standardnih tehnika razvoja,onda ovakve tehenike ti sigurno MOGU pomoci i vise su nego ekstra
ahaa... hvala na objasnjenju pedja

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5350 poslato: April 22, 2014, 07:29:21 posle podne »
ma nema bre poblema
nego da ne bezveze ne pokusavas da uradis nesto od cega ces u krajnjoj prici imati samo negativne benefite
mnogo su ovo zajebani i slozeni treniz i veliki stres je na telo

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5351 poslato: April 22, 2014, 11:39:10 posle podne »
jel' mogu sumece, magnezijum, cink, multivitamin, i slicne da se piju uz obrok na dijeti.. cisto da lakse jedem, jer same one nemaju nikakve znacajne kolicine ni minerala ni vitamina, a i to sto imaju gubi se pri "obradi"..
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5352 poslato: April 22, 2014, 11:52:16 posle podne »
Kako ces lakse jesti zahvaljujuci njima is beyond my grasp , a stvarno ne znam odakle ti ideja da imaju ikakve veze sa dijetom?

Udri ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5353 poslato: April 23, 2014, 09:38:20 pre podne »
Pa znas kako, prija mi da izmedju nekih zalogaja popijem malo.. Osvezi mi culo ukusa  ;D

Vazi.. Hvala ;)
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #5354 poslato: April 23, 2014, 06:59:07 posle podne »
Pa znas kako, prija mi da izmedju nekih zalogaja popijem malo.. Osvezi mi culo ukusa  ;D

Vazi.. Hvala ;)
Sto se toga tice vec ti rece ishmerish slobodno a kao multivitamin i mineral slabo.
Be patient,results will come !!!