General Bodybuilding Discussion > Nutrition

Blic pitanja!

<< < (1185/2807) > >>

AcMilan91:
Jedno pitanje sa za ljude koji rade i imaju iskustva sta jedu na poslu, dakle posto stalno vozim vamo tamo, koji je najbrzi nacin po vama da se pojede nesto kvalitetnije,kupiti tunjevinu i poneti npr pirinac i paradajz ili poneti u kutijama b meso sa salatom i pirincem/krompirom,npr kad bih badva puta jeo na poslu koji traje od 7:30;15:30 neki savet ? I kad bi mi bilo najbolje vreme za teretanu ako je ovakvo radno vreme

Milenadiao:
Sam pitas, sam odgovaras. Tako kako si rekao, trng kad hoces.

Nazalost ne mozemo sad u temi Blic pitanja da zapocinjemo teme stalno gde treba svako da da svoje misljenje ili predlog, to nije blic.

djLE:
Kad radim veslanje u pretklonu osetim bol u bas donjem delu stomaka,preponama . Nije bol vise je i neka nelagodnost i to mi se desava samo kad radim tu vezbu sa naravno vecim tezinama.  slicna iskustva?

filip85:
To ti je česta nuspojava od mnogo trenbolona.

murbi:
Jos malo pa zavrsavam prvu dijetu, pa da se konsultujem: Dijeta je bila rotacije oko 3 meseca, mesec dana unazad sa 2 nule, ici cu mozda jos neko vreme tako. Kada krenem na masu, najlakse bi mi bilo 10 dana konstantan unos od 150g uh, pa narednih 10 dana 200, pa 250 i tako do nekih 350g gde cu se neko vreme zadrzati. Tezina trenutna 81 kg na 180, pre dijete 88 kg. Da li je ovakav pristup ok?

Mesec i po dana sam ubacio i kardio na traci po 15 min nakon treninga i on je pomogao prilicno, mada malo mi je cudno sledece - skinuo sam 7 kg, ruke ostale gotovo iste, -0,5 cm a noge se prilicno smanjile a najslabija su partija, da li je to zbog naglog ubacivanja kardija 3-4x nedeljno ili su masti u vecem delu bile na njima i ako nije izgledalo tako?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju