General Bodybuilding Discussion > Nutrition

Blic pitanja!

<< < (1529/2807) > >>

Gosa:

--- Citat: Стрелок  Novembar 24, 2015, 10:45:16 posle podne ---
--- Citat: Gosa  Novembar 24, 2015, 08:20:15 posle podne ---Mogu li ovsene sa wheyom za nocni obrok? Umesto sira

--- Kraj citata ---
pa... i ne baš

--- Kraj citata ---
Ok


--- Citat: SlobodanS  Novembar 24, 2015, 11:17:03 posle podne ---
--- Citat: Gosa  Novembar 24, 2015, 08:20:15 posle podne ---Mogu li ovsene sa wheyom za nocni obrok? Umesto sira

--- Kraj citata ---

Da ne pratis slucajno na fejsu oficijalnu stranicu Kevina Levrona ?  ::)

--- Kraj citata ---
Nemam pojma ni ko je on :)

Перун:

--- Citat: shomispc  Novembar 22, 2015, 08:50:36 posle podne ---Da li je neko probao kombinaciju da u ella sir stavi malo nekog proteina kako bi dobio ukus?
Ja npr stavljam gram, dva step sokica i jedem ga kao slatkis, pa kapiram da bi s par grama proteina s ukusom cokolade npr bilo x puta zdravije i delotvornije :)

--- Kraj citata ---

Probaj sa eskimkom. Stavi ellu u blender, eskimko sladoled (ne preteruj) i malo vode i izblenduj.

SlobodanS:

--- Citat: shomispc  Novembar 22, 2015, 08:50:36 posle podne ---Da li je neko probao kombinaciju da u ella sir stavi malo nekog proteina kako bi dobio ukus?
Ja npr stavljam gram, dva step sokica i jedem ga kao slatkis, pa kapiram da bi s par grama proteina s ukusom cokolade npr bilo x puta zdravije i delotvornije :)

--- Kraj citata ---

200gr elle,2dl vode i merica whey-a u blender,posle ohladis i pred spavanje da vidis :D
Nikad ne bi rekao da od onako odvratnog sira moze skroz fin shake da ispadne :D

Marko Dj.:
Nmg da vjerujem neko moze da blati tako dobar izuum kao sto je ella :D
Znaci masu stvari sa njom da ucini svakodnevnicu koliko toliko zanimljiviju.
Mene sto je odusevilo: ella+smrsnute visnje(200g sasvim dovoljno) + stavis pola mjere prot cisto da se osjeti,10gkokosa,moze malo zasladjivaca
Stavis da se ohladi,jaoo.
Naravno sto pored svega toga mozes da dodas i tipa vajkrem nekih 70g cisto smjesa da bude ljepsa,pa brate pod ruku sa najjacim dzankom da ide,sto se ukusa tice,a daleko od dzanka :)

Black&Decker:
je boranija spada u vlakna? ja je konzumiram kao salatu ~ 0uh :)

ima 7% uh... na eng mu dodje zeleni pasulj..

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju