General Bodybuilding Discussion > Nutrition

Blic pitanja!

<< < (1659/2807) > >>

SlobodanS:
Ja se ne bakcem studijama uopste i mogu vam reci da do sada nisam osetio da sam pogresio ili da mi nesto nedostaje..
Procitam neke tekstove koje Pedja prevede na ogistri koji me interesuju,ali inace se ne zamaram takvim stvarima,ono sto radim pratim bildere,sportiste itditd i kupim da tako kazem "licna iskustva" jer je po meni to najbitnije... :) E sad mozda ja gresim...

Exaybachay:
Pa moguće da je Peđa preveo nekad i neki njihov tekst. Pišu oni i za Tnation, MuscularDevolopment itd. Ili neki tekst koji je baziran na njihovim istraživanjima.
A ne mogu reći da se ni ja nešto bakćem ali nije zgoreg čitati i na drugim mjestima.

VOJA.S:
Druze sve ljude koje si naveo pratim odavno,osim Breta koga zovu "glut master" tako da je malo pogodniji za zene...Ne dajem nesto veliki znacaj studijama ali jedini relevantni sajt po pitanju istih jeste PubMed..Shoenfeld je dobar,dosta stvari se od njega moze nauciti,Carter takodje...Naravno,ne trdba se vezivati samo za jednu stvar vec treba poslusati i druge malo...T-nation da,MD  ponekad ima neke clanke koji su cist marketing al ajde..;)

Pedja_Petrovic:

--- Citat: Exaybachay  Maj 28, 2016, 10:33:05 pre podne ---Pa moguće da je Peđa preveo nekad i neki njihov tekst. Pišu oni i za Tnation, MuscularDevolopment itd. Ili neki tekst koji je baziran na njihovim istraživanjima.
A ne mogu reći da se ni ja nešto bakćem ali nije zgoreg čitati i na drugim mjestima.

--- Kraj citata ---

naravno da nije ZGOREG citati
samo sto je problem FILTRIRATI
jer i sam kazes,da ako zapratis jednog,onda ih pratis sve jer jedni drugima lajkuju,komentarisu i slicno dok ne zasmrde,a onda krece pljuvanje jednog po drugom ili trecem
Naravno da imaju fantasticnih stvari,ali je problem sto od 100 tekstova u principu je jedan svrshodan,a ostalo su samo NAGOVESTAJI,a ako zelis vise,onda moras da im se obratis na private i onda ti sleduje njihov tekuci racun i recenica da uplpatis od 100 baksa pa na vise.
A da ne ulazim u recenzije itd,jer onda gubi smisao.
E sad...rec NAUCINICI je prilicno teska rec,i oni su sami sebe csitli sa istom,posto se zna sta su naucnici,i ko,i kada objavuljeje EVENUTALNO neki od njihovh radova (ovde ne mislim na sport u opste,a pogtovo ne na ovaj nas),tako da sam sebe proklamovati kao nacunika u necemu dobro znanom i postojecem je prilicno.....
i ja ti opet ponavljam
samo malo razmislis i sama recenica: VECA UCESTALOST a manji volumen nema nekog narocitog smisla.Mislim,sa samim povecanjem broja treninga,povecas indirektno i volumen (obim),a ako radis nekompletan trening,onda to nije trening,vec sviarnje kurcu i samo da se kaze da si odradio trening,prema recenici od nekog "naucnika"
ne znam da li me razumes,posto mi se bas i ne raci da pisem mnogo na ovu i ovakve teme jer obicno ode u pm..pa ono..

Pedja_Petrovic:

--- Citat: Voja.S  Maj 28, 2016, 10:45:04 pre podne ---Druze sve ljude koje si naveo pratim odavno,osim Breta koga zovu "glut master" tako da je malo pogodniji za zene...Ne dajem nesto veliki znacaj studijama ali jedini relevantni sajt po pitanju istih jeste PubMed..Shoenfeld je dobar,dosta stvari se od njega moze nauciti,Carter takodje...Naravno,ne trdba se vezivati samo za jednu stvar vec treba poslusati i druge malo...T-nation da,MD  ponekad ima neke clanke koji su cist marketing al ajde..;)

--- Kraj citata ---

na zalost VECINA je sakriveni marekting ;)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju