General Bodybuilding Discussion > Nutrition

Blic pitanja!

<< < (1732/2807) > >>

iker:
Ima li smisla piti whey sa mlijekom i malo bcaa prije spavanja, kad vec nemam kazein?
Bolje ista nego nista ili ipak bolje nista :)?

Pedja_Petrovic:

--- Citat: iker  Avgust 26, 2016, 03:46:52 pre podne ---Ima li smisla piti whey sa mlijekom i malo bcaa prije spavanja, kad vec nemam kazein?
Bolje ista nego nista ili ipak bolje nista :)?

--- Kraj citata ---

uzmi wheyi bcaa i sa vodom
mleko sa kazeinom konrektno NEMA Nista osim sto je kazein sastavni deo mleka,ali kazein kao kazein,a pogtovo MICLERANI nema nikakve veze sa onim sto daje vs mleko

Rango1:

--- Citat: iker  Avgust 26, 2016, 03:46:52 pre podne ---Ima li smisla piti whey sa mlijekom i malo bcaa prije spavanja, kad vec nemam kazein?
Bolje ista nego nista ili ipak bolje nista :)?

--- Kraj citata ---
ja uzmem posni sir 100g, zblendam 30g ljesnika, badema ili  kasiku kokosovog ulja i dodam mjericu wheya i to pojedem pred spavanje, to bi bila zamjena za kazein

iker:
Kupila mi majka kokosovo ulje, kaze kako je cula da je zdravo. Super, ovdje sam pricitao da ga koristite pa me zanima da li mogu da dodam kasicicu sa wheyom, hoce li usporiti apsorpcuju ili tako nesto?
Kako ga uopste koristite?

Stevan Čerubdžić:

--- Citat: iker  Septembar 02, 2016, 10:06:01 posle podne ---Kupila mi majka kokosovo ulje, kaze kako je cula da je zdravo. Super, ovdje sam pricitao da ga koristite pa me zanima da li mogu da dodam kasicicu sa wheyom, hoce li usporiti apsorpcuju ili tako nesto?
Kako ga uopste koristite?

--- Kraj citata ---
Moze. Dobar izvor masti, regulise krvni secer, dobro za imuni sistem, za kosti itd...uglavnom da, odlicna namirnica. Sad mozes da kazes mami i zasto je zdravo da zna :)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju