General Bodybuilding Discussion > Nutrition

Blic pitanja!

<< < (1786/2807) > >>

Lazar S:
Mislim da si se ti samo istripovao i da ti je to vise psihicki i mislim da je mozda onaj gore trening malo jak, jel iskreno nije malo uraditi 4-5 vezbi u supersetu bez stajanja ako sam dobro razumeo. Pa i ljudi koji su u najacem treningu se umore posle tolikog superseta i ako vec radis rezultate bolje proveri ultrazvuk pluca.

Pedja_Petrovic:

--- Citat: neso01  Decembar 02, 2016, 03:56:35 posle podne ---1. Nemam 17. godina,
2. Imam više od godine staža,
3. Lijepo sam pitao tako da se osjećam malo uvrijeđeno takvim odgovorom, mada sad nema ni veze jer mi nije ni bitno šta će neko napisati na temu.

--- Kraj citata ---

kako nemas,kada na fb ti lepo stoji da si 99 god?
ali dobro
na lepo postavljeno pitanje,evo i lepog odgovora

ta ishrana kao i svaka PROMENA u ishrani je DOBRO DOSLA
nema tu nista NOVO ni inovativno,vec samo obrnuti redosloed vec dobro poznatih stvari

bojanh66:
Citao sam da je moguce dobiti kamenje u bubregu ako se preteruje sa unosom spanaca zato sto ima visok sadrzaj oksalata.
Koja bi to bila umerena kolicina na dnevnom nivou da ne dodje do tog problema ?
Ja pojedem recimo od 500gr pa do najvise 1000gr,preko toga ne idem,da li je to ok ili da smanjim na manju kolicinu do najvise 500gr?
Znam da je oduvek vazilo pravilo da se zelenisa moze pojesti koliko hoces,ali eto naisao sam na ovaj podatak,pa bolje da pitam ovde prvo.

Pedja_Petrovic:

--- Citat: bojanh66  Decembar 06, 2016, 09:51:11 pre podne ---Citao sam da je moguce dobiti kamenje u bubregu ako se preteruje sa unosom spanaca zato sto ima visok sadrzaj oksalata.
Koja bi to bila umerena kolicina na dnevnom nivou da ne dodje do tog problema ?
Ja pojedem recimo od 500gr pa do najvise 1000gr,preko toga ne idem,da li je to ok ili da smanjim na manju kolicinu do najvise 500gr?
Znam da je oduvek vazilo pravilo da se zelenisa moze pojesti koliko hoces,ali eto naisao sam na ovaj podatak,pa bolje da pitam ovde prvo.

--- Kraj citata ---

mislim da nemas potrebe da se optrecujes oko toga
spanac,a ko moze da ga jede,svakako je odlican izvor vlakana,tako da...

ekakoje?:
Koliko je iznos p/uh/m važniji od količine kalorija, ako količina hrane za određenu kilažu je nedovoljna u kalorijskoj količini, da li onda pojačati ili?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju