General Bodybuilding Discussion > Nutrition

Blic pitanja!

<< < (1799/2807) > >>

Pirat:
Kolega,moram samo da vas ispravim u strucnom terminu, nije vango, nego vnago, nemojte to molim vas... ;D

Pedja_Petrovic:

--- Citat: pirat  Januar 19, 2017, 07:06:51 pre podne ---Kolega,moram samo da vas ispravim u strucnom terminu, nije vango, nego vnago, nemojte to molim vas... ;D

--- Kraj citata ---

hvala hvala...nisam hteoda budem neljubazan bas toliko :D

Cule83:
Pejda, prema tvom iskustvu koji preparat/suplement najbolje potpomaze sintezu proteina, a da nije ass?

Pedja_Petrovic:

--- Citat: Cule83  Januar 22, 2017, 10:47:43 pre podne ---Pejda, prema tvom iskustvu koji preparat/suplement najbolje potpomaze sintezu proteina, a da nije ass?

--- Kraj citata ---

pa gleedaj
sinteza proteina se omogucava ka da je nivo testa i epitesta uveca xxxxx puta!!
Ni jedan PRIRODNI prearpat nije u mogucnosti da podgine nivo tesosterona do te mere,da bi to uticali na sintezu kao sto se to radi vestacki
Tako da, jedini preparati koji su znacni testo boosteri do neke more mogu da podginu nivo prirodnog testa,ali svakako ne treba ocekivati cudo
npr
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/kompleksni-stimulatori-prirodnog-lucenja-gh-i-testosterona/194-x3m-terminator-180-kapsula.html

Cule83:
Hvala puno za prethodni odgovor... a sad imam jos jedno pitanje koje je "onakooo"... :)

Za koji period jedna zdrava muska osoba u 30tim, koja bas redovno trenira 4 puta nedeljno (jako), i ima potpuno sredjenu ishranu i suplementaciju citav period, moze da dostigne svoj prirodni max sto se misicne mase tice... mislim onako okvirno prema vasem iskustvu?

p.s. znam provalili ste... mislim na sebe ;)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju