General Bodybuilding Discussion > Nutrition

Blic pitanja!

<< < (1842/2807) > >>

Pedja_Petrovic:

--- Citat: nebojsaprotic  Mart 26, 2017, 02:16:50 posle podne ---pozdrav ljudi, ako neko može da mi da odgovor na ovo pitanje : uzeo bih akcijski paket iz ogistre THE Amino hydro whey 2,3 kg+The Caseine 2kg pa me interesuje , pošto sam netolerantan na laktozu da li cu imati problema sa kazeinom, amino whey sam koristio i nisam imao problema, al me malo brine da ne bacim pare za džabe?
inače sa Ella sirom nisam imao problema, al ajd bolje da pitam ....
interesuje me i kako da iskombinujem X3M terminator pred spavanje ako uzmem pre toga ella sir, onda nema apsorpcije terminatora?

--- Kraj citata ---

poprilicno je cudno da sa ellom nisi imao problema,a imas probleme sa laktozom,,jer veliki deo ella sira cini kalciju kazeinat,a samim tim tesko da je lactose free...moguce da imas problem sa necim drugim,a ne sa laktozom..

Cule83:
Vredi li uzimati hrom na bulku?

LemiX:
Misljenje o whey-u koji se  moze naci u vecim trgovinama,nepoznate marke?
Da li moze da posluzi jedan mjesec,frka sa parama,od sledeceg bi se kupovalo kvalitetnije.

Pirat:
Pa zavisi ciji je ali u sustini whey ko whey. Koncentrat imas danas svugde povoljno... bolje pristedeti doduse, uzmes onu vecu kantu aminowheya, to moze da potraje bas dugo ako raspodelis...

Stevan Čerubdžić:

--- Citat: LemiX  Mart 30, 2017, 12:27:36 posle podne ---Misljenje o whey-u koji se  moze naci u vecim trgovinama,nepoznate marke?
Da li moze da posluzi jedan mjesec,frka sa parama,od sledeceg bi se kupovalo kvalitetnije.

--- Kraj citata ---
Jedi bolje meso.
Neproveren vej nikad ne bih uzeo.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju