General Bodybuilding Discussion > Nutrition

Blic pitanja!

<< < (1915/2807) > >>

PinkPanter:
Sutra imam borbu, pa sam samo hteo da pitam koji lek da popijem da mi prodje bol? imam blagu bol u desnoj zadnjoj lozi pogotovo kad hocu da dignem nogu.Da li je ok andol? i da li je ok mesati andol i kofein?

Pedja_Petrovic:

--- Citat: PinkPanter  Jun 25, 2017, 11:35:14 pre podne ---Sutra imam borbu, pa sam samo hteo da pitam koji lek da popijem da mi prodje bol? imam blagu bol u desnoj zadnjoj lozi pogotovo kad hocu da dignem nogu.Da li je ok andol? i da li je ok mesati andol i kofein?

--- Kraj citata ---

svako da ni jedno ni drugo i svakako da ti je bool posledica neke PROMENE (povrede) a pain killeri ti nece doneti nist adobro

PinkPanter:
Verujem da ne donose nista dobro, ali morao sam nekako da izadjem na borbu a to sa bolovima ne bi bilo izvodljivo.

Viktor89:
Da li mi je dobar plan ishrane?

Dorucak - 5 jaja i salata i 50g badema

Rucak 1 - 150g filea i salata

Rucak 2 pre treninga - 100g filea i 100g pirinca i salata

Obrok posle treninga - 200g filea i 150g pirinca i salata

Marvox:
Otvori druze svoju temu, predstavi se prvo, reci nesto o sebi, godiste, visinu, tezinu. Iznesi planove sta zelis da postignes, ako hoces postavi sliku trenutne forme, nacin treninga, vreme obroka itd.. Pa onda moze neko da ti kaze da li je to dobro ili nije... Ovo je kao sa si postavio pitanje, jedem zdravo, jel to sve ok?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju