General Bodybuilding Discussion > Nutrition

Blic pitanja!

<< < (1947/2807) > >>

Jovan90:
Pozdrav svima. Nov sam na forumu i posto ne znam gde drugde da postavim pitanje postavicu ovde. Imam problem sa gubitkom misicne mase. Da objasnim problem npr trenutno sam na push/pull/legs sistemu treninga, treniram vec 6god nisam pocetnik i znam sta radim. Da predjem na stvar, treniram ovako 8 nedelja, napredujem lepo sa 78kg se popnem na 82kg 4500kcl dnevno cistih kalorija ne junk hrane i svega. I 9 nedelja desava se sledece: 79kg, svi obimi pali za po 1cm, hrana ne promenjena ista kao i u proteklih 8 nedelja i to mi se desava ne znam koji put vec da je pocelo da me frustrira. Interesuje me da li je u pitanju pretreniranost ili katabolizam ne mogu da odgonetnem sta se desava sa mnom da samo od jednom izgubim obime to jako primetno.

markowf:
Drustvo, da li mozete da objasnite kako pripremate ovsene pahuljice  :)

Marvox:
Jovan90, ja mislim da je pretreniranost, ali ima jos dosta faktora koji uticu. Otvori svoju temu pa kreni redom.

markowf, imas jedno 20 tema o ovsenim, slobodno koristi pretragu.

Stevan Čerubdžić:

--- Citat: markowf  Avgust 26, 2017, 06:26:28 posle podne ---Drustvo, da li mozete da objasnite kako pripremate ovsene pahuljice  :)

--- Kraj citata ---
Napisao sam o tome 100x.

markowf:
Poslednjih sat ipo vremena citam nacine, ali niko konkretno nije napisao... da li je najbolje da ih prokuvam u vodi, procedim i onda klopam sa vodom?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju