April 20, 2024, 02:51:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3078414 puta)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #285 poslato: Maj 28, 2012, 04:21:28 posle podne »
Ja nisam nikada to jeo, kako se spremi i jel ima nesto tacno sta se kupuje tipa but ..
Kao sto je Pedja gore napisao, treba da bude zdrebetina..i moja preporuka ti je da je skuvas, jer cak i ona je poprilicno zilava, i kad se isprece bas i nije prijatna za zvakanje (mada moze umesto Orbita, duze ce da traje ;D ;D )..a kuvanjem omeksa pa se da pojesti :)

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #286 poslato: Maj 28, 2012, 05:49:19 posle podne »
Pola Elle u jednom obroku na keto sa mastima, da ili ne?

NE, nije preporucljivo na keto dijet mlijecne proizvode.
Igraj po pravilima ;)
Kad je bal nek je multibal   8)
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže Stefan90

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #287 poslato: Maj 29, 2012, 11:48:20 pre podne »
Sta je bolje posle treninga, pirinac ili krompir? U mom konkretnom slucaju, negde bi bilo oko 150g pirinca ili 350g krompira(vise UH ima u pirincu, ali cini mi se da sam negde na forumu procitao da je Pedja napisao da je bolje jesti krompir posle treninga, a pirinac ili ovsene pre).

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #288 poslato: Maj 29, 2012, 11:54:09 pre podne »
Sta je bolje posle treninga, pirinac ili krompir? U mom konkretnom slucaju, negde bi bilo oko 150g pirinca ili 350g krompira(vise UH ima u pirincu, ali cini mi se da sam negde na forumu procitao da je Pedja napisao da je bolje jesti krompir posle treninga, a pirinac ili ovsene pre).
150gr pirinca ti je ekvivalentno 600gr krompira, tako da ne mozes da poredis 150gr pirinca sa 350gr krompira po kolicini UH.
Jedi bilo sta, nije to bas toliko bitno

Van mreže Borko_Savic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #289 poslato: Maj 29, 2012, 06:27:51 posle podne »
Meni kropir naduje, pa ga i ne jedem puno.
A riza, ufff jedva cekam sljedeci obrok
Train hard or die trying

Van mreže Labello

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #290 poslato: Maj 30, 2012, 11:58:44 posle podne »
Evo vec zavrsavam drugu nedelju rotacija sa UH i polako primecujem promene. E sad, da li su ok, to ni sam ne znam da procenim.
Izgubio sam nadutost stomaka i nesto vode. Snaga mi ostala ista, sto mi je drago, ali nekako sam sav......splasnuo :D

Pitanje je: da li tako treba telo da se ponasa ili negde gresim?

Ruke su mi opale i grudi..ili mi se mozda to samo cini.. Izbacujem lagano 120kg iz bencha isto kao i ranije,samo sto samom sebi delujem kao neko zilavo pile :D
Pada mi na pamet da je to zato sto ne koristim nista od suplemenata,ali se trudim svojski da to nadoknadim kroz bogatu ishranu, tako da je opet i to dilema..
Sto se tice ishrane, tacno sam isao kao po onoj tabeli sto sam ostavio u temi "1,2,3..."

(bez ironije molim, pogubljen sam skroz) :D

cisto da javim..posto sam vec u 4-oj nedelji..
"konstrukcija" mi je skoro ista sto se tice gornjeg dela tela..stomak se izravnao,naravno ne do maximuma,ali opet zadovoljavajuce..
sto se tice snage,gotovo da se nista nije promenilo,sto me posebno raduje...(npr. bench 110-120kg, triceps s chela 60kg)..

da ne bi bilo prigovaranja od nekih da sam omasio temu, evo pitanje: :)

posto se ovaj program radi 4-6 nedelja, kapiram da posle treba da se menja nesto..sta? Da li svaki dan da unosim isti odnos proteina i UH,naravno u podeljene obroke (cisto da ne doguram do izgleda kao maratonci iz Nigerije) ili opet neke kombinacije koje traju do leta..ili dokle vec..? :D

pozdrav svima..nije me bilo neko vreme..
cisto  da obavestim (ako nekoga zanima), rezultate..

dakle..izgurao sam ceo mart,ali sam prekinuo s dijetom od aprila, zbog finansijskih razloga.. Umesto piletine i povrca, na posao sam poceo da nosim dva sendvica s pastetom..kad bude povecanje plate, bice i mesa :) elem..

plan ishrane je odlican..dakle cak i sad, dva meseca nakon prestanka, a samo mesec dana strogog rezima..na meni se jos uvek vidi koliko toliko oblikovan stomak. Dobro, ponovo sam nabacio malo sala sa strane i u donjem delu, ali nije kao ranije sto je bilo.. Stalo je na ovom obimu. Cak sam, zbog obaveza i zapostavio treninge, npr odem maximum 2 puta nedeljno u teretanu i tad po jednu grupu misica radim.
Sve mislim da sam napokon ubrzao metabolizam, jer cim krenem da treniram, telo nabubri i dobije "onaj sjaj" koji nisam imao ranije, kad sam trenirao kao konj.. Plus, snaga mi nije opala..dakle i dalje cepam 120kg iz bencha, doduse sad sa malo vise muke, ali izguram..
Na greskama se uci..i uvek na kraju se sve svede na jedno - ishrana..Suplemente nisam koristio u ovoj dijeti.
Ovo pisem dok pijem koka kolu :D jbg, kad ide june, nek ide i uzhe :D

cim plata bude malo veca, ponovo se bacamo na meso. Shvatio sam da ako imas sredstava da mesecno obezbedis full kvalitetnu ishranu i od suplemenata bar protein i BCAA, mozes da izgledas bolje nego ijedan lik na hemiji (mislim na one sezonce koji trpaju sve i svasta u sebe), kome je glava kao automobil fica.
Naravno, da bi covek shvatio ovo sto pisem, mora da prodje i tu hemiju, da se licno uveri jer mu radoznalost nece dati mira.. Prosao sam je i ja, ali i nisam nesto odusevljen.
Put do vrha vodi preko trnja :)

Van mreže UKiTA

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 341
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #291 poslato: Maj 31, 2012, 04:31:33 posle podne »

...kad ide june, nek ide i uzhe :D

Lepo sto si zadovoljan rezultatima,al daj bar zadrzi uze :D
Put od hiljadu kilometara pocinje jednim korakom!

Van mreže bboojjaann

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 59
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #292 poslato: Jun 01, 2012, 08:55:01 posle podne »
Kako telo reaguje nakon prestanka korišćenja tribulusa, nakon naglog prestanka?

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #293 poslato: Jun 01, 2012, 09:07:45 posle podne »
Kako telo reaguje nakon prestanka korišćenja tribulusa, nakon naglog prestanka?

Ne budi ti se  ti se prijatelj na naj krs ribu i svaku sitnicu kao kad si na trib  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Zezam se malo.
Neces primetiti ko zna koliku razliku

Van mreže BDAT

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #294 poslato: Jun 03, 2012, 02:24:46 posle podne »
Koje je vase misljenje o palminom ulju?

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #295 poslato: Jun 03, 2012, 03:14:58 posle podne »
Koje je vase misljenje o palminom ulju?

Za sta? Pecenje?

Van mreže BDAT

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #296 poslato: Jun 03, 2012, 05:46:29 posle podne »
da za pecenje

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #297 poslato: Jun 03, 2012, 05:57:35 posle podne »
da za pecenje

Koliko se secam ne valja. Najbolje ti je kokosovo ulje, 200 ml je oko 370 din. (ako se dobro secam)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #298 poslato: Jun 03, 2012, 07:43:54 posle podne »
Najbolje je bez ulja.

Van mreže lajfizgoinon

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #299 poslato: Jun 04, 2012, 03:51:11 posle podne »
na dijeti sam sa rotacijama uh... da li se jogurt fit effect sa 0% masti i l-carnitinom moze konzumirati na ovoj dijeti. mislim kao deo obroka sa ovsenim i wheyom.