Mart 29, 2024, 03:44:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3059017 puta)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #375 poslato: Jun 10, 2012, 01:02:15 posle podne »
Sa korom na pola isecen i ispecen u rerni u kesi za pecenje, nema mi lepse stvari za pojesti.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Aleksandar_Brčić

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #376 poslato: Jun 10, 2012, 01:24:36 posle podne »
Sa korom na pola isecen i ispecen u rerni u kesi za pecenje, nema mi lepse stvari za pojesti.
Ja sam ga celog sa korom pekao u rerni,bez kese samo ga stavim na resetku :)
Sad malo presao na kuvani i skroz je ok ukus!!!  :D

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #377 poslato: Jun 12, 2012, 12:32:13 posle podne »
Imam jedno pitanje za admine ovog foruma!!!Imam slucaj sa jednim invalidom koji je u kolicima vec 4godina, inace ima 58god. Usled nekretanja  misicna masa je drasticno opala, doktor mu je nedavno  dao neke tablete kao vitamine za regeneraciju misica.Ali sad mene interesuje   da li bi mu pomogli  neki kreatini ili proteini da  povrati misicnu masu ,i narucio je onaj lepljivi teg od 2kg za ruke i noge....Znam da pre svega naravno treba da se konsultuje sa lekarom, ali onako laicki  ako imate neku preporuku...ja sam mislio one whey proteine , ali zelim da cujem vase misljenje iako pretpostavljam da  niste imali slucaj s time!!!!

Spartak

  • Gost
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #378 poslato: Jun 12, 2012, 01:57:39 posle podne »
naravno da moze, postoji mnogo slucajeva sirom svijeta gdje su osobe sa invaliditetom cak i takmicarski bodibilderi.
Jos bolja varijanta bi bila kad bi kod kuce on imao neku spravu za vjezbuckanje ili neke bucice

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #379 poslato: Jun 12, 2012, 03:46:38 posle podne »
Pa ima onu hodalicu, i sad je narucio one lepljive tegove 2x2kg .Doktor mu je preporucio da sto vise puta  u toku dana vezba na hodalici....pa sam mislio  da uzme neke proteine pre nego krene da vezba  sa tim tegovima i hodalicom....jer kad bi nabio malo misicne mase  garant bi mogao da ustane iz kolica pa bar na stake da ide....
Jel imas neku preporuku koje proteine ili suplemente bi mogao da proba???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #380 poslato: Jun 12, 2012, 03:49:32 posle podne »
Pa ima onu hodalicu, i sad je narucio one lepljive tegove 2x2kg .Doktor mu je preporucio da sto vise puta  u toku dana vezba na hodalici....pa sam mislio  da uzme neke proteine pre nego krene da vezba  sa tim tegovima i hodalicom....jer kad bi nabio malo misicne mase  garant bi mogao da ustane iz kolica pa bar na stake da ide....
Jel imas neku preporuku koje proteine ili suplemente bi mogao da proba???

pozdrav
neznam dali koristis FB ali imam jednog jako dobrog drugara koji je na zalost u inv kolicima ali sa njim mozes u svako doba da se posavetujes oko svega i slobodno mu kazi da sam ti ja dao njegov profil i slobodno mu kazi sta te zanima
covek je vise nego ok ,veliki takmicar i veliki borac u zivotu uopsteno

http://www.facebook.com/milorad.senkovic

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #381 poslato: Jun 12, 2012, 03:59:51 posle podne »
e hvala druze!!!

Van mreže dejan94

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
  • Nikad ne odustaj!!!
    • limundo
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #382 poslato: Jun 14, 2012, 08:02:55 posle podne »
e ovako...neznam dal je ovo normalno ,ali ajd da pitam...
radim trening 5* nedeljno,po jedan misic...e sad sam procitao negde da se svake nedelje za svaki misic menja,npr jedne nedelje treninzi za snagu,druge za hipertrofiju,trece za izdrzljivost i tako u krug...
e sad...problem je...t.j. cudno mi je,do sada sam uglavnom radio treninge za hipertrofiju 10-12pon...
eto primer trening za grudi radio sam sa tezinama kosi 50kg3x ravni 60kg3x kontrakosi 45kg2x(svaku u super seriji sa letenjima),e kad je dosao trening za izdrzljivost smanjio sam tezine 35kg3x ravni 45kg3x kontrakosi 35kg2x i znaci nisam mogao da idem iznad 10-12 ponavljanja,ja probam sa vecim tezinama ono ista ponavljanja...
ma jok...neznam dal zato sto sam se navikao na manja ponavljanja ili kako vec? dal ce se vratiti u normalu?
Powerlifting competitor
Gold medal on Balcan championship in category -75kg junior
TOTAL 500kg
https://www.youtube.com/watch?v=svUSdk00q3Y

Van mreže Sector

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 118
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #383 poslato: Jun 14, 2012, 08:08:25 posle podne »
A zasto ne radis normalan trening za rast misica,nego te za snagu,izdrzljivost i sta ja znam..Osim ako se ne spremas posebno za nesto?
I taj split 5 x sedmicno jedan misic je uglavnom za napredne vjezbace koji imaju full ishranu,suplementaciju i po mogucnosti hemiju.Za tebe je najbolje 3-4 puta sedmicno teretana. ;)

Van mreže sickness

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #384 poslato: Jun 15, 2012, 03:35:01 posle podne »
Dobio sam pakovanje Ripped Fuel-a od drugara, da l' je ok uz njega uzeti i 200mg kofeina, pre hit kardia? 

Van mreže Tajci

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 46
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #385 poslato: Jun 15, 2012, 06:01:13 posle podne »
Pozdrav svima...
Zanima me da li postoji nesto da se popije pre kardio treninga da me malo ''digne'' ?
Do sada sam pila kafu pre treninga i kao imalo je efekta ( ili je to moja psiha), ali zanima me sta moze da se pije u te svrhe ?
I like the way it hurts...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #386 poslato: Jun 15, 2012, 06:56:19 posle podne »
Pozdrav svima...
Zanima me da li postoji nesto da se popije pre kardio treninga da me malo ''digne'' ?
Do sada sam pila kafu pre treninga i kao imalo je efekta ( ili je to moja psiha), ali zanima me sta moze da se pije u te svrhe ?

paako nemas problema sa coffeinom
onda coffein caps
drugo nista ne bih zenama bas preprucio
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=201

Van mreže Tajci

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 46
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #387 poslato: Jun 15, 2012, 07:15:11 posle podne »
U kom smislu si mislio ''ako nemam problem sa coffein-om'' ?
I like the way it hurts...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #388 poslato: Jun 17, 2012, 10:09:04 pre podne »
U kom smislu si mislio ''ako nemam problem sa coffein-om'' ?


pa da ti izaziva nesanicu,mucnine,glafvoblje
sve ono sto moze da izazvoe npr 5 cafa kada popijes sa drugaricama

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #389 poslato: Jun 17, 2012, 04:26:16 posle podne »
"Zamka 5: Musli za doručak
Istraživanja su pokazala da ljudi koji doručkuju kornfleks ili musli pravo iz kutije kao užinu, unose jako puno kalorija. Čak je i zdrav musli dosta kaloričan i usporava dijetu.
Šta jesti umesto ovih žitarica? Jedite žitarice samo sa mlekom! Ukoliko kornfleks ili musli budete jeli sa mlekom, poješćete manju količinu, a time ćete uneti znatno manje kalorija."
WHAT THE FUCK!!!( sreca pa ne treba primati sve zdravo za gotovo ali  brate sto vise saltas netom to ces manje znati)... i savetuju slatko mleko sa zitaricama, a ono goji razbija!!!