Mart 29, 2024, 06:41:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3058337 puta)

Van mreže Rade Serbedzija

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #570 poslato: Jul 24, 2012, 01:23:48 posle podne »
oze li nesto drugo umesto ovsenih? Probao sam ih jednom i a jogurtom odvratne su mi uopste nemaju neki ukus pa mi se ne svidja jeo sam ih maltene u silu pa ako moze nesto umesto toga?
Uzeo sam tunjevinu da jedem al nigde nema u salamuru pa onda uzmem obicnu tunjevinu i iscedim onu mast iz nje jel moze tako?
I ovo jos da pitam :) mogu li neko voce da koristim kao uzinu ? :)

uzmi braon pirinac onda kao primarni izvor kompleksnih uh to mi je idealno zato sto je provereno i jeftino sad ima i gomila drugih izvora ali to je vec egzotika u srbiji ako me kapiras ;) naravno da mozes voce da koristis ljutsko telo je i napravljeno da uzima vitamine i mineralne iz povrca i voca i hrane ostale ali moras razumeti da isto tako ne mozes da preteras zato sto voze sadrzi vocni secer fruktozu,tako da moj savet ako volis voce pojedi posle treninga u tom intervalu ili kad ustanes nemoj izmedju obroka,i to umereno jednu do 2 vocke na dan ako misimo na jabuku neku krusku.....nemoj da pojedes 2 ananasa ili baane ako si odlucio da smrsas,generalno tunjevina je veoma dobra ali nebi trebao da jedes vise od 2 konzerve na dan iz svima poznatih razloga,ali do 2 ti je kao ok :) kad kazem ok ko to zna moze se covek pre zatrovati od vode sto pije iz cesme nego od zive iz tunjevine...primera radi ja kad jedem tunjevinu ja necedim mast jedem onu la perla puna je omaga 3 masti.....ali ako vec odlucis da je isedis samo ces otkloniti deo masti zato sto je mast vezana za ribu ne mozes nikad sve ukloniti to ti je kao da uzmes ruku stavis u mast i hoces sa vodom da speres.....kapiras.

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #571 poslato: Jul 24, 2012, 03:46:21 posle podne »
Kapiram, nisam mislio tunjevinu ceo dan da jedem :D vec za dorucak :)
A ovo za voce sam mislio da uzimam iz razloga sto ne mogu npr na svaka 2 sata da jedem pa mi lakse pojedem jabuku npr cisto da bi organizam ubrzao

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #572 poslato: Jul 24, 2012, 06:05:34 posle podne »
E da  koliko je bitno samo belo meso da se jede, ima li batak i karabatak istu vrednost? naravno bez kozice!!!
Borise cekam tvoj predlog, kad imas vreme otkucaj mi!!!

Van mreže Rade Serbedzija

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #573 poslato: Jul 24, 2012, 06:24:37 posle podne »
E da  koliko je bitno samo belo meso da se jede, ima li batak i karabatak istu vrednost? naravno bez kozice!!!
Borise cekam tvoj predlog, kad imas vreme otkucaj mi!!!

Moras razumeti da belo meso i bilo koje drugo meso sve je to "isto" (ima svoje bioloske razlike ali to tebi nije bitno veruj mi)  manje vise kada gledamo osnovu to je meso ima odredjenu kolicinu proteina i masti,recimo belo meso ima izrazito mali procenat masnoce u sebi i oko 23g cistog proteina na 100g tako da nemoj da mislis da ako jedes belo meso samo da ces brze napredovati ili sporije,bitni su proteini koji dolaze iz mesa a manje vise koje meso,dok zadovoljava kriterijume da ima malo masti svako je dobro :),dalje ovo sto si pitao za batak i karabatak super su ali imaju vecu kolicinu masti to je sva razlika izmedju njih i belog mesa...pa zato ako drzis neku dijetu :) recimo i vodis kontrolu oko kolicine masti koju unosis treba da pazis na to to je sva mudrost,napisem ti ono pa ti pustim u inbox kasnije.

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #574 poslato: Jul 24, 2012, 06:31:21 posle podne »
Moras razumeti da belo meso i bilo koje drugo meso sve je to "isto"

OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE  :(


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Rade Serbedzija

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #575 poslato: Jul 24, 2012, 06:34:08 posle podne »
Moras razumeti da belo meso i bilo koje drugo meso sve je to "isto"

OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE  :(

a sto lepo nisi ceo tekst  procitao pa ces videti koliko si ispao glup.

"isto"   ZNACI NISI STAVLJENI DA BODU OCI ??? (--------------ima svoje bioloske razlike ali to tebi nije bitno veruj mi------------------------ jel decko pro ?????)  manje vise kada gledamo osnovu to je meso ima odredjenu kolicinu proteina i masti.

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #576 poslato: Jul 24, 2012, 06:45:50 posle podne »
Kada govorimo o pravilnoj ishrani ono sto trebamo znati je da pravilna ishrana ne postoji...............sto li mi ovo pade na pamet sad?

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #577 poslato: Jul 24, 2012, 07:02:02 posle podne »
pa ces videti koliko si ispao glup.


Jedno pitanje za admine,nek mi bilo ko odgovori ovde ili na PP...
Jel ovo ok,ovde sam skoro dve god i nikog nisam uvredio ( barem ja mislim ) dodje neki kome explodira insulin i govori mi da sam glup...
Kad me neko proziva to je ok,ne pravim dramu,ali uvrede nisu ok,tj ovo nije na mestu...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Rade Serbedzija

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #578 poslato: Jul 24, 2012, 07:05:22 posle podne »
pa ces videti koliko si ispao glup.


Jedno pitanje za admine,nek mi bilo ko odgovori ovde ili na PP...
Jel ovo ok,ovde sam skoro dve god i nikog nisam uvredio ( barem ja mislim ) dodje neki kome explodira insulin i govori mi da sam glup...
Kad me neko proziva to je ok,ne pravim dramu,ali uvrede nisu ok,tj ovo nije na mestu...

Druze naravno da nije lepo ja nisam rekao da si ti glup smao da si ispao a to je velika razlika,to se moze desiti i najpametnijim ljudima na svetu.....prosto procitaj sta si napisao....ozbiljno.

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #579 poslato: Jul 24, 2012, 07:17:45 posle podne »
tako da nemoj da mislis da ako jedes belo meso samo da ces brze napredovati ili sporije

Tako je,ja sam napredovao najvise od kad sam presao na pacovcice....

pa ces videti koliko si ispao glup.


Jedno pitanje za admine,nek mi bilo ko odgovori ovde ili na PP...
Jel ovo ok,ovde sam skoro dve god i nikog nisam uvredio ( barem ja mislim ) dodje neki kome explodira insulin i govori mi da sam glup...
Kad me neko proziva to je ok,ne pravim dramu,ali uvrede nisu ok,tj ovo nije na mestu...

Druze naravno da nije lepo ja nisam rekao da si ti glup smao da si ispao a to je velika razlika,to se moze desiti i najpametnijim ljudima na svetu.....prosto procitaj sta si napisao....ozbiljno.

NISAM JA TEBI DRUG



                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Rade Serbedzija

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #580 poslato: Jul 24, 2012, 07:24:05 posle podne »
tako da nemoj da mislis da ako jedes belo meso samo da ces brze napredovati ili sporije

Tako je,ja sam napredovao najvise od kad sam presao na pacovcice....

pa ces videti koliko si ispao glup.


Jedno pitanje za admine,nek mi bilo ko odgovori ovde ili na PP...
Jel ovo ok,ovde sam skoro dve god i nikog nisam uvredio ( barem ja mislim ) dodje neki kome explodira insulin i govori mi da sam glup...
Kad me neko proziva to je ok,ne pravim dramu,ali uvrede nisu ok,tj ovo nije na mestu...

Druze naravno da nije lepo ja nisam rekao da si ti glup smao da si ispao a to je velika razlika,to se moze desiti i najpametnijim ljudima na svetu.....prosto procitaj sta si napisao....ozbiljno.

NISAM JA TEBI DRUG




jbg....dzabe,mrzi me da ulazim u rasprave sa tobom......samo mi reci ako ja jedem primer konjsko meso a ti belo ti znas da ces ti brze napredovati ? ili ako ja jedem curece grudi a ti pilece ? shvatas.......gde si pogresio i pokusavas da se izvlacis sad,to sma rekao samo ovako da bi bio fin :) iskreno tvoje misljenje i ti kao licnost i covek me zanimas kao muva u tokiju.

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #581 poslato: Jul 24, 2012, 07:29:16 posle podne »
realno je kvota na Koleta ovde 1.20

domaci teren, 2 godine... ne razumem cemu ovakvo ponasanje, cemu pozivanje na nasilje i linc...   ;D

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #582 poslato: Jul 24, 2012, 07:33:06 posle podne »
Aman govoris coveku da nije bitno koje meso jede,pa daj da svi uzmemo prase i veselo....
Naravno da te ne zanimam,to je ljudski,kao sto je i u mom slucaju sto se tice tebe,sve je to normalno,nigde greske,samo nemoj da ti se ponovi neka uvreda...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Rade Serbedzija

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #583 poslato: Jul 24, 2012, 07:38:07 posle podne »
Aman govoris coveku da nije bitno koje meso jede,pa daj da svi uzmemo prase i veselo....
Naravno da te ne zanimam,to je ljudski,kao sto je i u mom slucaju sto se tice tebe,sve je to normalno,nigde greske,samo nemoj da ti se ponovi neka uvreda...

procitaj ovo 20 puta

Moras razumeti da belo meso i bilo koje drugo meso sve je to !!!!!"isto"!!!!!!!

!!!! (ima svoje bioloske razlike ali to tebi nije bitno veruj mi)!!!!!

  !!!!!manje vise kada gledamo osnovu to je meso ima odredjenu kolicinu proteina i masti!!!!!!!

!!!!recimo belo meso ima izrazito mali procenat masnoce u sebi i oko 23g cistog proteina na 100g tako da nemoj da mislis da ako jedes belo meso samo da ces brze napredovati ili sporije!!!!!!!

!!!!bitni su proteini koji dolaze iz mesa a manje vise koje meso,!!!!!!!!!dok zadovoljava kriterijume da ima malo masti svako je dobro :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!dalje ovo sto si pitao za batak i karabatak super su ali imaju vecu kolicinu masti to je sva razlika izmedju njih i belog mesa...pa zato ako drzis neku dijetu :) recimo i vodis kontrolu oko kolicine masti koju unosis treba da pazis na to to je !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!sva mudrost!!!!!!!


nadam se da si uvideo sad svoje greske......pokusavas da me nabedis da sam reako neku glupost ali na kraju mislim da i sam shvatas da gresis...

Van mreže Milic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #584 poslato: Jul 24, 2012, 07:44:23 posle podne »
Kad treba da se unose dobre masti?
A posto pivo goji tj ja se uvek nadujem valjda od tog kvasca  u njemu pa rekoh ocu smanji sa pivom pa me zanima moze li rakija?

hahahhahaha ovo nema nigde...PIVO ZA MASU RAKIJA ZA DEFINICIJU :)