Mart 28, 2024, 06:44:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3057587 puta)

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #585 poslato: Jul 24, 2012, 08:10:49 posle podne »
Imam ja jedno pitanje, malo cu ga blentavo postavil ali jbg.
Npr. ja jedem pred teretanu i sada dok se spremim, odem u teretanu, krenem da vezbam, prodje pola sata. Zavrsim trening prodje 1:30h, dodjem kuci to je oko 15min. sve u svemu 2h prodje od obroka, a meni organizam jos nije svario obrok. E sada sta se desava sa proteinima koji se nisu jos svarili? Je'l ce ici u misic kao pwm? Naravno jedem ja odma posle teretane, nemojte  pogresno da me razumete :)

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #586 poslato: Jul 24, 2012, 08:30:27 posle podne »
Pa cekaj,ako ti kazes da je razlika izmedju raznih vrsta mesa zanemarljiva,i da je to jedno te isto,zasto onda ne bi svi mi uzeli svinjski vrat i jeli to stalno umesto pileceg belog.Msm,zasto jesti pilece belo,junetinu,kad je isto dal cemo uzeti to meso ili pilece krilce, svinjski vrat,koji su onako lepo puni masti i to zasicene.

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #587 poslato: Jul 24, 2012, 09:03:45 posle podne »
dobro ljudi jbt  iskulirajte popijte pivo  zamezite nesto :))

Van mreže Milic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #588 poslato: Jul 24, 2012, 09:12:57 posle podne »
jeo sam malopre, posle treninga,i najeo sam se kao stoka,i sad sam se ispovracao,kolko je to lose?da popijem nesto sad,zato sto mi je bio obrok posle treninga...

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #589 poslato: Jul 24, 2012, 09:24:41 posle podne »
Ma bas me briga,cak i da sam rekao da je Natasa Bekvalac nevina ne mozes da me vredjas....


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #590 poslato: Jul 24, 2012, 09:37:20 posle podne »
Imam ja jedno pitanje, malo cu ga blentavo postavil ali jbg.
Npr. ja jedem pred teretanu i sada dok se spremim, odem u teretanu, krenem da vezbam, prodje pola sata. Zavrsim trening prodje 1:30h, dodjem kuci to je oko 15min. sve u svemu 2h prodje od obroka, a meni organizam jos nije svario obrok. E sada sta se desava sa proteinima koji se nisu jos svarili? Je'l ce ici u misic kao pwm? Naravno jedem ja odma posle teretane, nemojte  pogresno da me razumete :)

Aj sto jedes odmah posle teretane(mada i to ne treba ako imas whey), al sto za ime boga jedes pre????

Ne kontam trip uopste??, em nema nikakvog efekta(pozitivnog), em ti se sva krv sjuri u zeludac, pa lepo treniras i varis hranu simultano.., milina!, samo mi nije jasno kako sa tim pristupom nisi peglao do sada???, jedino objasnjenje bi bilo da si imao mlake treninge.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #591 poslato: Jul 24, 2012, 09:43:22 posle podne »
Vala i ja volim da se najedem pre treninga a i posle :D

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #592 poslato: Jul 24, 2012, 09:47:41 posle podne »
Procitaj post iznad jos jednom(ili jos XX puta).

Vidi ako jedes pre treninga(30 minuta) i nisi snajperista ili pozer, pegla ti ne gine, ili u najmanju ruku zestoko traljav trening.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #593 poslato: Jul 24, 2012, 09:54:25 posle podne »
A ne znam meni teretana 2 min od kuce i uvek se najedem i sjurim se u teretanu nekako mi se cini da imam vise snage :D al oke necu jesti neka 2 sata pre treninga :)

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #594 poslato: Jul 24, 2012, 09:56:10 posle podne »
Stvarno,kako nisi bacio peglu do sad,meni nije jasno.Jedi 2 sata pred trening,i Bog da te vidi.

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #595 poslato: Jul 24, 2012, 09:58:45 posle podne »
Mozda zato sto vi dizete mnogo vece tezine :D

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #596 poslato: Jul 24, 2012, 10:00:10 posle podne »
Imam ja jedno pitanje, malo cu ga blentavo postavil ali jbg.
Npr. ja jedem pred teretanu i sada dok se spremim, odem u teretanu, krenem da vezbam, prodje pola sata. Zavrsim trening prodje 1:30h, dodjem kuci to je oko 15min. sve u svemu 2h prodje od obroka, a meni organizam jos nije svario obrok. E sada sta se desava sa proteinima koji se nisu jos svarili? Je'l ce ici u misic kao pwm? Naravno jedem ja odma posle teretane, nemojte  pogresno da me razumete :)

Aj sto jedes odmah posle teretane(mada i to ne treba ako imas whey), al sto za ime boga jedes pre????

Ne kontam trip uopste??, em nema nikakvog efekta(pozitivnog), em ti se sva krv sjuri u zeludac, pa lepo treniras i varis hranu simultano.., milina!, samo mi nije jasno kako sa tim pristupom nisi peglao do sada???, jedino objasnjenje bi bilo da si imao mlake treninge.

Pa ustanem, odma ovsene, posle jedno 1h trening, ali u toku treninga krene stomak da mi renda i ne mogu lepo da radim, zato moram da ubacim jos jedan obrok. Mislim ako bi jeo pa za 2h u teretanu, pa dok dodjem kuci, istusiram se, sledeci obrok tek za 4-5h :@ Meni ne smeta sto jedem tako aj da kazem pred trening, telo napreduje, meni nije muka itd. nego sam samo hteo da znam sta se desava sa proteinima. E i nemam whey, ja samo ishrana i napredujem bolje nego neko sa suplementima :P

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #597 poslato: Jul 24, 2012, 10:04:50 posle podne »
Sad me nemoj shvatiti pogresno, ali kad redovno radis nema teorije da osetis struganje ili glad.
Ovo je kod mene i kod svih sa kim sam pricao, a koji su redovni vezbaci a ne manekeni u teretani.

Ako nemas whey onda je OK jesti odmah posle, recimo jaja bi u tom slucaju bila najbolji izbor uz neki 'brzi' hidrat.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #598 poslato: Jul 24, 2012, 10:12:57 posle podne »
Sad me nemoj shvatiti pogresno, ali kad redovno radis nema teorije da osetis struganje ili glad.
Ovo je kod mene i kod svih sa kim sam pricao, a koji su redovni vezbaci a ne manekeni u teretani.

Ako nemas whey onda je OK jesti odmah posle, recimo jaja bi u tom slucaju bila najbolji izbor uz neki 'brzi' hidrat.

Sta redovno? Trening? Ja stvarno brzo varim hranu, jednom sam se toliko prezdro, da sam mislio da cu da puknem i za 2,5h meni renda stomak. Mislim sta ja uzmem 100gr ovsenih i ne znam koliko jogurta preko i to mi je to, ne mogu ja na tome samo da budem, zato i budem gladan.
Ja sam redovan vezbac, za kratko vreme sam napravio velike rezultate, nisam pozer.

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #599 poslato: Jul 24, 2012, 10:15:11 posle podne »
Kontam da ti brzo vari, kad tako pricas o rezultatima u kratkom vremenskom roku ;)

Sta ti jedes uz te ovsene za prvi obrok?
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."