April 16, 2024, 03:12:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3075728 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #720 poslato: Avgust 27, 2012, 06:12:08 posle podne »
nemoj da raids HIT
vec radio standar cardio dva puta ned po 25 min..
a kreni ti sa 3.5 gr Uhpo kg pa svakih 10-12 dana dizi za po pola gr dok ne dodjes do 4.5 pa onda tu drzi jedno vreme i da vidis kako ide

Van mreže Deni BG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #721 poslato: Avgust 27, 2012, 08:46:36 posle podne »
nemoj da raids HIT
vec radio standar cardio dva puta ned po 25 min..
a kreni ti sa 3.5 gr Uhpo kg pa svakih 10-12 dana dizi za po pola gr dok ne dodjes do 4.5 pa onda tu drzi jedno vreme i da vidis kako ide
Hvala na savetu,
radicu tako,pa cemo da vidimo sta se dogadja.

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #722 poslato: Avgust 28, 2012, 01:43:51 posle podne »
Imam pitanje, jutros sam svratio do jedne teretane da pitam za cenu AnimalCut-a cisto informativno  , nisu ga imali trenutno , ali mi je vlasnik teretane preporucio  neko pakovanje COFEINA od 200mg za energiju  cena 12e  (uz objasnjenje da mi je to trenutno i bolje od animal cuta bar dok ne skinem jos par kg).Interesuje me sta vi mislite o tom Cofeinu u tableticama, jer sad mi konkretno treba nesto za podizanje tj vise energije dok trcim i vezbam...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #723 poslato: Avgust 28, 2012, 02:56:36 posle podne »
boki
neznam gde si bio,ali nemoze da ti kaze neko takve stvari
pre svega iz razloga sto je coffein CNS stimulans i energije ces imati
ali
ti si trazio ANIMAL CUTS koji pored coffeina u sebi sadrzi jos i LIPOTRPIKE tj susptance za razgradnju masnoca u tvom telu.
odista mi nije jasno kako neko moze na taj nacin da radi komparaciju izmedju jednog odlicnog sagrevaca i "obicnog" coffeina

a animal cuts
IZVOLI
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30053

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #724 poslato: Avgust 28, 2012, 03:40:48 posle podne »
odista mi nije jasno kako neko moze na taj nacin da radi komparaciju izmedju jednog odlicnog sagrevaca i "obicnog" coffeina

Treba se rjesavati robe sa polica  ;)
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #725 poslato: Avgust 28, 2012, 03:48:02 posle podne »
Pedja ne znam stvarno, ja sam laik sto se tice tih preparata i zapravo  o svemu tome ucim na ovom sajtu...Po tvom misljenju  da li  mi je bolje  da uzmem Animal, sad imam 109kg(a imao 128)u dobroj formi sam pesacim/trcim uglavnom svaki dan  i   tako planiram dok se jos ne stesem dobro.....ili da uzmem sad npr taj Cofein cisto za dodatnu energiju i koristim ga jedno 2meseca   ili da pocnem sa Animalom odma?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #726 poslato: Avgust 28, 2012, 04:01:37 posle podne »
pa kazem ti
coffein je STIMULANS i on nema veze direktno sa gubitkom kg (naravno da ces sa povecanjem energije povecati i svoje vezbanje,setnju,biciklo ili nesto peto) ali to je sam do granice u kojoj i do koje ti imas fiz spreme tj dok telo moze da izdrzi (ovo sam opisao "nako,narodskim jezikom da bi me bolje razumeo kako ta stvar funkcionise)
u animal cutsu kao i u nekim drugim sagorevcaima pored coffreina imas i sastojke koji DIRKETNO UTICU NA LIPOZU tj razgradnju masnoca
e sada
dali si ti u opste ikada koristio animal cuts?
zasto bas njega i ko ti je za njega rekao?
mnogo je ovo sve konfuzno

Van mreže Mickey Rourke

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #727 poslato: Avgust 28, 2012, 05:44:52 posle podne »
jedno pitanje za Pedju a i za ostale ...
da li je 'mnogo' da se rade 3 HIIT-a nedeljno (20 min ... 5min zagrevanje + 10 intervala 30sek max,60 sek srednje) a da se preostala 4 dana trenira sa tegovima ...
198cm,105kg ... 2-2.5 gr proteina/kg i 4-5gr/kg hidrata unosim dnevno ...
imam dosta naslaga na kukovima ostalo je sasvim ok,takva mi genetika jbg ... i cale se goji na isti nacin ...

p.s.
HIIT mi mnogo vise odgovara nego umereni kardio,i zbog manje vremena i zbog toga sto mi je mnogo bolji osecaj nakon njega :)
« Poslednja izmena: Avgust 28, 2012, 05:50:37 posle podne Mickey Rourke »

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #728 poslato: Avgust 28, 2012, 07:50:38 posle podne »
Ne znam u kakvoj si formi a sa 105kg raditi hiit, nije bas pametno.
A za skidanje kg ti je puno 4-5g UH/kg TT. Ako ti je to cilj?
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #729 poslato: Avgust 28, 2012, 08:25:18 posle podne »
Pa Animal mi je preporucilo par drugara koji su ga koristili  kad su imali visak kg i radili  u teretani.a citao sam dosta po netu i vidim da  uz pravu ishranu i vezbanje "ubrzava proces mrsavljenja'' odnosno sagoreva masti i ima efekta na jos mnogo stvari u organizmu... znam da i nije jeftin  ali vec ako radi posao dobro onda nije skup...
Sta bi bila tvoja preporuka od ovih sagorevaca masti  da koristim da ubrzam proces mrsavljenja?
(nikad nisam koristio bilo sta od tih preparata)

Van mreže Mickey Rourke

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #730 poslato: Avgust 28, 2012, 08:47:59 posle podne »
Ne znam u kakvoj si formi a sa 105kg raditi hiit, nije bas pametno.
A za skidanje kg ti je puno 4-5g UH/kg TT. Ako ti je to cilj?
pocetkom godine sam imao oko 120 :)
HIIT radim na sobnom bajsu
UH drzim tu oko 400gr,nekad manje,nekad malo vise ... do pre 2 meseca sam unosio dosta manje hidrata ali jednostavno nisam imao dovoljno snage za trening,i to se poboljsalo jedino kad sam povecao unos ... naravno,slozene ... pirinac,krompir,ovsene ...
kao sto rekoh problem je u tom delu oko kukova gde imam najvise sala,dok su mi recimo noge i ruke skoro pa bez potkoznog masnog tkiva ...
a cilj mi je da smanjim konacno taj deo pa da onda krenem na malu kvalitetniju masu ...
« Poslednja izmena: Avgust 28, 2012, 08:50:06 posle podne Mickey Rourke »

Van mreže Aleksandar87

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #731 poslato: Avgust 28, 2012, 10:38:15 posle podne »
Ne znam u kakvoj si formi a sa 105kg raditi hiit, nije bas pametno.
A za skidanje kg ti je puno 4-5g UH/kg TT. Ako ti je to cilj?
pocetkom godine sam imao oko 120 :)
HIIT radim na sobnom bajsu
UH drzim tu oko 400gr,nekad manje,nekad malo vise ... do pre 2 meseca sam unosio dosta manje hidrata ali jednostavno nisam imao dovoljno snage za trening,i to se poboljsalo jedino kad sam povecao unos ... naravno,slozene ... pirinac,krompir,ovsene ...
kao sto rekoh problem je u tom delu oko kukova gde imam najvise sala,dok su mi recimo noge i ruke skoro pa bez potkoznog masnog tkiva ...
a cilj mi je da smanjim konacno taj deo pa da onda krenem na malu kvalitetniju masu ...
Neko ne radi masu sa 400uh,a ti bi da skidas slauf.Islo je tako jedno vreme sad moras da smanjis,bolje rotacije neke odradi...Mora da pada snaga na defki,to je normalno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #732 poslato: Avgust 29, 2012, 06:59:20 pre podne »
Pa Animal mi je preporucilo par drugara koji su ga koristili  kad su imali visak kg i radili  u teretani.a citao sam dosta po netu i vidim da  uz pravu ishranu i vezbanje "ubrzava proces mrsavljenja'' odnosno sagoreva masti i ima efekta na jos mnogo stvari u organizmu... znam da i nije jeftin  ali vec ako radi posao dobro onda nije skup...
Sta bi bila tvoja preporuka od ovih sagorevaca masti  da koristim da ubrzam proces mrsavljenja?
(nikad nisam koristio bilo sta od tih preparata)

nikada ne ides u glavu sa najjacim jer ce mozda trebati ti za kasnije
tako da
za pocetak ( obizrom da si rekao da nisi nikada nista koriostio)

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29941

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #733 poslato: Avgust 29, 2012, 05:29:54 posle podne »
Ne znam u kakvoj si formi a sa 105kg raditi hiit, nije bas pametno.
A za skidanje kg ti je puno 4-5g UH/kg TT. Ako ti je to cilj?
pocetkom godine sam imao oko 120 :)
HIIT radim na sobnom bajsu
UH drzim tu oko 400gr,nekad manje,nekad malo vise ... do pre 2 meseca sam unosio dosta manje hidrata ali jednostavno nisam imao dovoljno snage za trening,i to se poboljsalo jedino kad sam povecao unos ... naravno,slozene ... pirinac,krompir,ovsene ...
kao sto rekoh problem je u tom delu oko kukova gde imam najvise sala,dok su mi recimo noge i ruke skoro pa bez potkoznog masnog tkiva ...
a cilj mi je da smanjim konacno taj deo pa da onda krenem na malu kvalitetniju masu ...

Ne znam jesi to vec uradio, al otvori svoju temu i iznesi svoj problem.
A sto se UH tice i cijelog jelovnika, izaberi neku dijetu, low,rotacije...sastavi jelvnik pa moze dalje.
A ovoliko UH unositi i cekat da spada slauf, nema sanse.
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže Deni BG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #734 poslato: Avgust 29, 2012, 08:31:45 posle podne »
nemoj da raids HIT
vec radio standar cardio dva puta ned po 25 min..
a kreni ti sa 3.5 gr Uhpo kg pa svakih 10-12 dana dizi za po pola gr dok ne dodjes do 4.5 pa onda tu drzi jedno vreme i da vidis kako ide
Da li da U.H. iz 150g. ovsenih pahuljica koje jedem ujutru i U.H. iz 70g. suvog grozdja koje jedem posle treninga NE TREBA da racunam u ukupan dnevni unos ugljenih hidrata,
vec samo da racunam one kompleksne iz pirinca i krompira???