Mart 29, 2024, 05:00:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3059110 puta)

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #735 poslato: Avgust 29, 2012, 08:40:04 posle podne »
racunas ih itekako u uk dnevni unos :)

Van mreže Deni BG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #736 poslato: Avgust 29, 2012, 09:01:16 posle podne »
racunas ih itekako u uk dnevni unos :)
Ja mislim da je Pedja rekao da se ne racunaju,pa hocu da proverim,ipak ja ne drzim dijetu,vec radim masu.

Van mreže makoto

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #737 poslato: Avgust 29, 2012, 09:14:38 posle podne »
Pozz imam par pitanja
1. Zasto ne valja jesti mnogo zumanaca?
2. Ako sam na masi da li to znaci da treba da radim manje ponavljanja?
3. Cuo sam da je mleko lose za misic jer ga ubija nekom svojom kiselinom, zabluda ili istina?

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #738 poslato: Avgust 29, 2012, 09:27:18 posle podne »
Ok Pedja poslusacu te, probacu ovaj sagorevac  pa sta mi Bog da!!!hvala na savetu  i preporuci....
(e da, i da li saljete robu na Kosovo bilo gde da ima poste?!)

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #739 poslato: Avgust 29, 2012, 09:31:55 posle podne »
E a ovaj RIPED FUEL EXTREME jeli to isto ovo sto si mi preporucio  posto vidim dobija se +1 pakovanje???

Van mreže Stefan90

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #740 poslato: Avgust 29, 2012, 09:38:29 posle podne »
2 pitanja:
1. Koliko je dovoljno masti kada si na masi?
2. Sta mislite o http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30121 ? Sto se tice pijenje, razmisljao sam da pijem 3 x 1 dnevno.

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #741 poslato: Avgust 29, 2012, 09:43:20 posle podne »
Pozz imam par pitanja
1. Zasto ne valja jesti mnogo zumanaca?
2. Ako sam na masi da li to znaci da treba da radim manje ponavljanja?
3. Cuo sam da je mleko lose za misic jer ga ubija nekom svojom kiselinom, zabluda ili istina?

1.Zbog holesterola.aAli zumanca su ti izvor masti,i ti ih uklapas u svoj dnevni unos masti.I sta ti podrazumevas pod mnogo.10?
2.Ne znaci da treba da radis manji broj ponavljanja.
3.Ja za to nisam do sada cuo.Ali opet mleko ti nije dobar izvor proteina,buduci da ima dosta laktoze,a ona ti ne treba.Imas znatno bolje varijante.

Van mreže makoto

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #742 poslato: Avgust 30, 2012, 12:51:07 pre podne »
Pozz imam par pitanja
1. Zasto ne valja jesti mnogo zumanaca?
2. Ako sam na masi da li to znaci da treba da radim manje ponavljanja?
3. Cuo sam da je mleko lose za misic jer ga ubija nekom svojom kiselinom, zabluda ili istina?

1.Zbog holesterola.aAli zumanca su ti izvor masti,i ti ih uklapas u svoj dnevni unos masti.I sta ti podrazumevas pod mnogo.10?
2.Ne znaci da treba da radis manji broj ponavljanja.
3.Ja za to nisam do sada cuo.Ali opet mleko ti nije dobar izvor proteina,buduci da ima dosta laktoze,a ona ti ne treba.Imas znatno bolje varijante.

Hvala na odgovoru

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #743 poslato: Avgust 30, 2012, 06:00:48 pre podne »
UH iz ovsenih racunaj ali Uh iz s gorzdja nemoj

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #744 poslato: Avgust 30, 2012, 10:58:28 pre podne »
Upomoc o cemu se radi ovde?
juce sam uzeo od lokalnog prodavca par tableta kofeina da probam.oko 18h prvo sam rucao nesto malo pa popio tabletu- nakon 30min. nalet energije...medjutim jutros probudim u 8h popijem tabletu na prazan stomak, krenem pesacenje iskreno ocekujuci isti osecaj kao juce.ali prc. ispesacim 4.5km, pa istrcim 1.5km rekoh ajde  valjda dok pocne da deluje...ali kad sam krenuo kuci  tako mi je opao pritisak da mi se slosilo...o cemu se radi?
da li je moguce da mi smeta kofein, ili pak ne treba na prazan zeludac da ga pijem  jer juce je odlicno radio?!

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #745 poslato: Avgust 30, 2012, 11:36:39 pre podne »
Placebo ne radi kako treba ! :D
Ne znam kako si osetio nalet energije, ja se ubih od kofeina,efedrina,raznih stimulansa i na mene nalecu samo debeli ljudi. Kofein ti poboljsa menalni fokus i imas vise snage, zavisi i koliku si dozu uzeo.. Ali mislim da ti od njega ocekujes previse, a i zasto bi uzeo kofein pa pesacio ?
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #746 poslato: Avgust 30, 2012, 11:46:40 pre podne »
Znam razmisljao sam i o tom da je placebo...ali juce je stvarno radilo.radio sam od ujutru sve fizicke poslove,skoro nista jeo.onda kasnije poslepodne prakticno doruckujem i bio sam vrlo umoran.u toku jela sam popio tabletu, posle nekih 30-40min. ludilo i istrcim 2km bez problema... (zasto kofein i pesacenje?- pa kofein daje energiju a tvoje je da je upotrebis kako zelis)...mozda sam trebao 2tablete da roknem ,znaci 2x200mg!!! pa da riknem :)
a tebi je Nenade organizam mozda postao vec imun na stimulanse jer dugo koristis!!!

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #747 poslato: Avgust 30, 2012, 01:37:20 posle podne »
@bokipop87
A kakvi su to pokusaji mrsavljenja, radis ujutru fiz. poslove a doruckujes tek poslepodne?

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #748 poslato: Avgust 30, 2012, 02:21:51 posle podne »
@bokipop87
A kakvi su to pokusaji mrsavljenja, radis ujutru fiz. poslove a doruckujes tek poslepodne?

ma to mi se zadesila takva situacija, pojeo sam malo nekih grisina i prevario glad i onda vise zaboravio da jedem...e onda popodne  belo meso  salatica....

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #749 poslato: Avgust 30, 2012, 02:36:53 posle podne »
@bokipop87
A kakvi su to pokusaji mrsavljenja, radis ujutru fiz. poslove a doruckujes tek poslepodne?

ma to mi se zadesila takva situacija, pojeo sam malo nekih grisina i prevario glad i onda vise zaboravio da jedem...e onda popodne  belo meso  salatica....
Zaboravio da jedes? Ja bukvalno iz kreveta navaljujem na ovsene koje spremim uvece.
Nekad mi se desi da se probudim oko 3-4h ujutru i po navici pojedem ovsene, tek posle vidim koliko ima sati :D