Mart 28, 2024, 10:24:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3057781 puta)

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #750 poslato: Avgust 30, 2012, 02:46:01 posle podne »
@bokipop87
A kakvi su to pokusaji mrsavljenja, radis ujutru fiz. poslove a doruckujes tek poslepodne?

ma to mi se zadesila takva situacija, pojeo sam malo nekih grisina i prevario glad i onda vise zaboravio da jedem...e onda popodne  belo meso  salatica....
Zaboravio da jedes? Ja bukvalno iz kreveta navaljujem na ovsene koje spremim uvece.
Nekad mi se desi da se probudim oko 3-4h ujutru i po navici pojedem ovsene, tek posle vidim koliko ima sati :D

xaxa gladne godine :))) ...salim se... ma ja sad da nisam sredio ishranu  ne bi ni doruckovao...au a pogotovo secam se do prosle godine kad sam isao na predavanja od 8hdo 19h  nisam znao sta su obroci,redovna ishrana, pa mi se desavalo u ceo dan ne jedem nista bukvalno  i tek uvece pred spavanje...ali zato rezultat 130kg

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #751 poslato: Avgust 30, 2012, 09:29:02 posle podne »
Dobro je da si sam svestan da bez sredjene ishrane,ne mozes ocekivati neke kvalitetne rezultate,bez obzira da li ti je cilj misicna masa ili defka.
Jer ovo sto si napisao,da ti se desavalo da ne jedes do 7 uvece,je blago receno katastrofa.
I to..."da nisam sredio ishranu,ne bih ni doruckovao",isto ne ide.To je jedan od najbitnijih obroka u toku dana...

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #752 poslato: Avgust 31, 2012, 12:47:27 pre podne »
Dobro je da si sam svestan da bez sredjene ishrane,ne mozes ocekivati neke kvalitetne rezultate,bez obzira da li ti je cilj misicna masa ili defka.
Jer ovo sto si napisao,da ti se desavalo da ne jedes do 7 uvece,je blago receno katastrofa.
I to..."da nisam sredio ishranu,ne bih ni doruckovao",isto ne ide.To je jedan od najbitnijih obroka u toku dana...

Pa ja i sad kad treniram i sve to mozda bi mogao bi da prodjem dan samo na nes kafi ,vocki ili slicno(secam se kad sam kolegi na faksu davao  sve bonove za dorucak u menzi za ceo mesec).ali sad  kad znam sta bi mi to ucinilo organizmu aa zajebi ti to...pa evo meni i sad keva se nasmeje ponekad kad vidi kad doruckujem,a pogotovu sad kad pijem po 2-3l vode dnevno. nekad 2l vode za 7dana nisam pio!!! ali nikad nije kasno za promene!!!

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #753 poslato: Avgust 31, 2012, 12:52:31 pre podne »
e imam pitanje za vas momke koji radite na defki! moj drug trenira vec godinu ipo (kucna varijanta).zatego se, radi na trbusnjacima grudima itd...ALI cim ga uhvati prehlada neka,a osetljiv je poprilicno, on splasne za dva dana!!!...sad na more kad je bio popizdeo je,celogodisnji rad mu je propao skoro zbog jedne kijavice!!! u cemu je fora? hrani se dobro , trudi se, ali...

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #754 poslato: Avgust 31, 2012, 07:34:37 pre podne »
taj tvoj drug se nehrani bas dobro....slab mu je imunitet kad ga svako malo uhvati prehlada...i pun je vode vjerovatno....a cjelogodisnji rad da propadne zbog jedne kijavice..prosto nemoguce.....

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #755 poslato: Avgust 31, 2012, 10:54:31 pre podne »
Itekako je moguce, ko kaze da nije, ja znam bar 10 takvih metan usera :D Transformisu se brze nego Kevin Lev.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #756 poslato: Avgust 31, 2012, 11:19:57 pre podne »
Itekako je moguce, ko kaze da nije, ja znam bar 10 takvih metan usera :D Transformisu se brze nego Kevin Lev.
heheheh na ovo nisam ni pomislio ccccccc......ako je tako onda "no coment"....

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #757 poslato: Avgust 31, 2012, 11:59:02 pre podne »
Koji je bolje uzeti MELTDOWN ILI LIPO 6 BLACK?

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #758 poslato: Avgust 31, 2012, 12:04:05 posle podne »
Itekako je moguce, ko kaze da nije, ja znam bar 10 takvih metan usera :D Transformisu se brze nego Kevin Lev.
heheheh na ovo nisam ni pomislio ccccccc......ako je tako onda "no coment"....

e ne bih znao sta znaci ovo ''metan usera'', ali znam da je proslo leto posvetio radu, pa je sa 76kg dosao na 84kg,jeo je 10x dnevno,sad ima oko 80kg jer je smanjio obroke na 4-5x.posli smo na more pocetkom avgusta,imao je msm 81kg.  3-ci dan na moru je prehladio nesto i imao mucnine i prelezao 2dana.kad je otiso na plazu skinuo se, nisam verovao, samo sam mu reko ''brate de su ti oni trbusnjaci i grudi''.....

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #759 poslato: Avgust 31, 2012, 12:27:54 posle podne »
Pa genetski ekto ce uvek sve izgubiti kad prestane sa treniranjem. Dok kod endo i mezo nesto ostaje. Meni treba mesec dana netreniranja i autoamtski slabije hrane da bi smrsao na sa 90 na mojih standradrnih 80kg :S

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #760 poslato: Avgust 31, 2012, 01:15:38 posle podne »
Pa genetski ekto ce uvek sve izgubiti kad prestane sa treniranjem. Dok kod endo i mezo nesto ostaje. Meni treba mesec dana netreniranja i autoamtski slabije hrane da bi smrsao na sa 90 na mojih standradrnih 80kg :S


Istina, znam jednog lika u teretani, klasičan ektomorf. Imao je neki solidan plaža look, ono trbušnjaci i tako to, nije se jedno vreme pojavljivao u teretani i nakon 2-3 meseca kad sam ga video ja sam mislio da se covek drogira koliko se osusio.

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #761 poslato: Septembar 01, 2012, 12:16:59 pre podne »
Sto volim sto sam meso :D

Van mreže makoto

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #762 poslato: Septembar 01, 2012, 08:48:17 pre podne »
Pozz svim ljudima dobre volje!
1. Da li misici brze rastu na masi ili definiciji (koliko znaci UH misicima)
2. Zasto je lose da se vezba vise nego dovoljno (npr: 15+serija za biceps...)
3. Da li mogu da ubacim kardio 15min pre treninga ako sam na masi

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #763 poslato: Septembar 01, 2012, 10:48:16 pre podne »
1. Da li znas razliku izmedju mase i definicije?
2. Zato sto je dovoljno vise nego dovoljno :D
3. Mozes 2x nedeljno kardio dok si na masi, ali posle treninga sa tegovima

Van mreže makoto

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #764 poslato: Septembar 01, 2012, 10:58:13 pre podne »
1. Da li znas razliku izmedju mase i definicije?
2. Zato sto je dovoljno vise nego dovoljno :D
3. Mozes 2x nedeljno kardio dok si na masi, ali posle treninga sa tegovima

1. Kad sam na masi jedino sto je drugacije je to sto unosim vise UH
2. Ponekad kad sam sa ortakom u teretani zanesemo se pa uradimo vise nego dovoljno vezbi/serija pa me zanima da li je to lose
3. Posle treninga nemam volje da trcim, jedino mogu da uradim steper posle treninga nogu