Mart 28, 2024, 12:54:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3057197 puta)

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #885 poslato: Septembar 20, 2012, 11:04:41 posle podne »
ako si iz bga imalo je na sajmu,al nisu mi se cinile toliko kvalitetne

Van mreže aerosmith

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #886 poslato: Septembar 22, 2012, 04:44:52 posle podne »
Da li ima razlike izmedju misica koji se dobiju samo putem ishrane i misica koji se dobiju putem ishrane i suplimenata, da li ima razlike u kvalitetu misica? pitam ovo posto sam do sad od njih 10 cuo da se misic "navodeni" kad se uzima whey...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #887 poslato: Septembar 22, 2012, 05:03:08 posle podne »
Da li ima razlike izmedju misica koji se dobiju samo putem ishrane i misica koji se dobiju putem ishrane i suplimenata, da li ima razlike u kvalitetu misica? pitam ovo posto sam do sad od njih 10 cuo da se misic "navodeni" kad se uzima whey...

ti koji su ti rekli da se misic navodeni se rauzumeju kao marica u onu stvar ali KRIVU
dakle
naravno to je GLUPOST
misic koji se "zaradi" p[ravlinom ishranom i upotrebom supplemetacije ostaje do kraja tvog zivota
naravno,uz adekvatnu fiz aktivnost jer misic moze da atrofra usled dugorocne neangazovnaosti i sl..

Van mreže aerosmith

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #888 poslato: Septembar 22, 2012, 07:57:37 posle podne »
Da li ima razlike izmedju misica koji se dobiju samo putem ishrane i misica koji se dobiju putem ishrane i suplimenata, da li ima razlike u kvalitetu misica? pitam ovo posto sam do sad od njih 10 cuo da se misic "navodeni" kad se uzima whey...

ti koji su ti rekli da se misic navodeni se rauzumeju kao marica u onu stvar ali KRIVU
dakle
naravno to je GLUPOST
misic koji se "zaradi" p[ravlinom ishranom i upotrebom supplemetacije ostaje do kraja tvog zivota
naravno,uz adekvatnu fiz aktivnost jer misic moze da atrofra usled dugorocne neangazovnaosti i sl..

hvala na odgovoru :)

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #889 poslato: Septembar 23, 2012, 07:45:10 posle podne »
E potrebna mi je help!!! znaci ja ili imam lose tripove ili ne znam kako da koristim ovaj sagorevac masti.Dakle,Pedja dao si mi uputstvo 2kapsule dnevno prve nedelje, a onda 3 naredne nedelje i to sve da pijem na prazan stomak.Kad popijem jednu tabletu Riped Fuela ok osecam se 'normalno'.Medjutim kad sam nedavno poceo sa dve tablete imao sam osecaj da cu pasti u nesvest, kao neki ladan znoj me udara, ali ja se tu ne predajem i krenem da radim tipa trcanje  ili tegovi (mada sa tegovima mi je zaebanije jer radim sam, pa ako mi se slosi dok dizem tezine naebo sam).Mada dosta je i u glavi, jer  cesto ako nemam motivaciju koju trazim skoro svaki put kad radim  onda dzaba kapsule...
(isti rad mi je kao i sa kofeinskim tabletama,sa 2 'ocu padnem u nesvest - evo i sad trenutno dok ovo kucam ne osecam se najbolje  popio sam jednu kofeinsku da me razbudi jer ucim (sto prvi put radim))
I sad sam planirao kad zavrsim sa ucenjem da popijem 1Riped i krenem kardio  ali bojim se da mi ne bude lose!!!
sta mi je ciniti???

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #890 poslato: Septembar 23, 2012, 08:49:09 posle podne »
Ako si na dijeti mozes da imas oceja da si slab, da ti se spava i nesvestice ponekad, zavisi kako reagujes svi smo razliciti, mislim da tebe malo zeza psiha a da je ostalo ok :) . Imas obrok bar 2 h pre treninga?
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #891 poslato: Septembar 23, 2012, 09:32:09 posle podne »
Ako si na dijeti mozes da imas oceja da si slab, da ti se spava i nesvestice ponekad, zavisi kako reagujes svi smo razliciti, mislim da tebe malo zeza psiha a da je ostalo ok :) . Imas obrok bar 2 h pre treninga?

Nisam konkretno na nekoj dijeti, samo uglavnom jedem proteinsku hranu.Ne konzumiram testenine, junk food,sokove, slatko... Ne znam sto se tice sagorevaca on radi kod mene, osecam onu toplotu itd. Ali meni licno je jako potrebna motivacija -nije mi dovoljno samo reci e debeo sam idem da smrsam.Ali u svakom slucaju, kad popijem 1 ok,ali 2 postaje zaebano. mozda bi trebalo nesto da pojedem  pojma nemam!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #892 poslato: Septembar 24, 2012, 05:58:56 pre podne »
vidi
onda konzumiraj po jednu caps dok ne steknes toleranciju na tu jednu i onda kada smatras /osetis da je potreba kreni sa dve.

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #893 poslato: Septembar 24, 2012, 10:36:16 pre podne »
ljudi,da li mogu raditi mrtvo dizanje neki drugi dan,recimo,sa ramenima,a ne sa ledjima kako bi naravno trebalo.

razlog je taj sto ili nemam dovoljno snage pred kraj treninga ( jer uvijek sam radio 3 serije mrtvog pred kraj treninga ledja ) ili mi je hvat oslabljen,znaco podlaktica se upali nenormalno...

pozz..

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #894 poslato: Septembar 24, 2012, 10:41:47 pre podne »
Ako ga vec radis onda ga radi na pocetku treninga

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #895 poslato: Septembar 24, 2012, 11:04:07 pre podne »
2  kapsule dnevno prve nedelje, a onda 3 naredne nedelje i to sve da pijem na prazan stomak.Kad popijem jednu tabletu Riped Fuela ok osecam se 'normalno'.Medjutim kad sam nedavno poceo sa dve tablete imao sam osecaj da cu pasti u nesvest, kao neki ladan znoj me udara,
vidi, trpao sam u sebe sta sam dohvatio i kad sam dohvatio :P
Onda sam naisao na RX6, koji je na mene tako luuuudo reagovao da sam bio zbunjen.
Na kraju sam uzimao jednu dnevno eeeeventualno jednu ujutru jednu predvece pred trening.
2 komada od jednom ni u ludilu nisam mogao da podnesem.
Jbg, nekog radi manja doza, nekog 3x veca ne odradi tako...
Ja bi licno nastavio sa jednom, a dve u isto vreme probao posle nekog vremena, i tako sam sebe testirao.
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže vlax88

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #896 poslato: Septembar 25, 2012, 09:47:31 pre podne »
Imam jedno pitanje, mozda je malo glupo, ali situacija je takva  ;)
Upravo idem da izvadim zub, pa me zanima da li mogu, dok ne budem u stanju (recimo do veceras ili sutra) da jedem potpuno cvrstu hranu meso itd.., da li bih mogao da premostim proteinsoim sejkom, recimo vise komada, na svakih 2,3 sata uz jos neke kasaste obroke, ili je to samo bespotrebno bacanje wheya? Znaci samo danas, zbog situacije koju sam gore naveo.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #897 poslato: Septembar 25, 2012, 09:56:43 pre podne »
Ako nemas drugog izbora onda pij whey...

Edit, blend bi bilo najbolje rjesenje....

Van mreže vanya

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #898 poslato: Septembar 25, 2012, 10:00:40 pre podne »
Imam jedno pitanje, mozda je malo glupo, ali situacija je takva  ;)
Upravo idem da izvadim zub, pa me zanima da li mogu, dok ne budem u stanju (recimo do veceras ili sutra) da jedem potpuno cvrstu hranu meso itd.., da li bih mogao da premostim proteinsoim sejkom, recimo vise komada, na svakih 2,3 sata uz jos neke kasaste obroke, ili je to samo bespotrebno bacanje wheya? Znaci samo danas, zbog situacije koju sam gore naveo.
ja sam mleo piletinu u blenderu i pio je sa vodom, mozes i tako

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #899 poslato: Septembar 25, 2012, 10:07:34 pre podne »
Imam jedno pitanje, mozda je malo glupo, ali situacija je takva  ;)
Upravo idem da izvadim zub, pa me zanima da li mogu, dok ne budem u stanju (recimo do veceras ili sutra) da jedem potpuno cvrstu hranu meso itd.., da li bih mogao da premostim proteinsoim sejkom, recimo vise komada, na svakih 2,3 sata uz jos neke kasaste obroke, ili je to samo bespotrebno bacanje wheya? Znaci samo danas, zbog situacije koju sam gore naveo.
ja sam mleo piletinu u blenderu i pio je sa vodom, mozes i tako

Au kakav fanatizam covece....
Men sana in corpore sano !