Mart 29, 2024, 03:13:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3058986 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #930 poslato: Septembar 26, 2012, 11:42:05 pre podne »
mislim ogromni...
imaju po 110-115 kila od prilike...
nebi reko da zajebavaju, umru na treningu :D
kontao sam da rade kardio sa tegovima, ebem li ga sta drugo :D

brate
i moj cale ima 128 kg (inace je sofer u penziji)
tako da...galenika u kombiacniji sa burekom-cini cuda
a ja i dalje mislim da
A-oni vas sve zajebavaju
B-ni oni sami pojma nemaju sta rade vec dodju i mlatinjaju praznu slamu

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #931 poslato: Septembar 26, 2012, 12:22:24 posle podne »
ajd kad ste vec to dotakli a i pravo pitanje za ovde:
staaaaa radi par ogromnih tipova u teretani sa 120 ponavljanja, sa 60, 80 itd...
meni to smisla nikakvog nema, al evo neka da neko link sa objasnjenjem ako tako nesto postoji

Kako mislis 120 ponavljanja?  ??? Rade vezbu sa npr. 60kg u 10 serija po 12 ponavljanja ili?

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #932 poslato: Septembar 26, 2012, 12:49:07 posle podne »
uzmu i gruvaju 6x20 ponavljanja jednu istu vezbu
pa sledecu rade 5x20
al pauza skoro da ne postoji. dok uzme druge tegove i to je to... :P
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #933 poslato: Septembar 26, 2012, 12:50:14 posle podne »
B-ni oni sami pojma nemaju sta rade vec dodju i mlatinjaju praznu slamu
ja mislim da je to to :P
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #934 poslato: Septembar 26, 2012, 01:12:49 posle podne »
Znam sta rade, ali to ne rade kako bi trebali da rade. Tako ce se tupadzije samo povrediti. To sto oni rade treba da izgleda ovako:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2011/09/trening-koji-ce-vas-ponovo-naterati-na.html

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #935 poslato: Septembar 26, 2012, 01:21:20 posle podne »
Znam sta rade, ali to ne rade kako bi trebali da rade. Tako ce se tupadzije samo povrediti. To sto oni rade treba da izgleda ovako:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2011/09/trening-koji-ce-vas-ponovo-naterati-na.html

primera radi..da

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #936 poslato: Septembar 26, 2012, 01:40:08 posle podne »
ma jok bre...nego manje ponavljanja za masu,vise za definiciju hehehe... definisu se brate ... :)

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #937 poslato: Septembar 26, 2012, 04:28:00 posle podne »
Juce sam isao da ponesem dzak brasna caletu i kevi, i svratimo u neku prodavnicu, ono tamo kao neki magacin. Ja reko da kupim jaja, jedno jaje 11,5 dinara, ljudi to je najvece jaje koje sam ja u zivotu drzao. Kuci sam isprzio tri jaja, sva tri su imala po 2 zumanca u sebi. Nemam pojma dal je GMO ili ozraceno, sve sto znam je da su ogromna i jeftina jaja.   :D

Prodavnica se nalazi na malo zabacenom mestu, kad se krene sa ade preko onog nadvoznjaka, pa kad se izadje gore na Banovo Brdo, ima crkva. (Ili kad se silazi sa Banovog i autobusi skrecu ka secerani, odmah preko puta te raskrsnice) Preko puta crkve imaju one ulicice koje krecu ka adi dole, na vrhu ima prodavnica, radi od 9 do 3 radnim danima, i do 12 subotom, nema svezeg mesa, ali ima svasta, izmedju ostalog i ova super jaja, sve je osetno jeftinije pa ko hoce nek svrati.
No curling in the squat rack!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #938 poslato: Septembar 26, 2012, 04:36:19 posle podne »
Juce sam isao da ponesem dzak brasna caletu i kevi, i svratimo u neku prodavnicu, ono tamo kao neki magacin. Ja reko da kupim jaja, jedno jaje 11,5 dinara, ljudi to je najvece jaje koje sam ja u zivotu drzao. Kuci sam isprzio tri jaja, sva tri su imala po 2 zumanca u sebi. Nemam pojma dal je GMO ili ozraceno, sve sto znam je da su ogromna i jeftina jaja.   :D

Prodavnica se nalazi na malo zabacenom mestu, kad se krene sa ade preko onog nadvoznjaka, pa kad se izadje gore na Banovo Brdo, ima crkva. (Ili kad se silazi sa Banovog i autobusi skrecu ka secerani, odmah preko puta te raskrsnice) Preko puta crkve imaju one ulicice koje krecu ka adi dole, na vrhu ima prodavnica, radi od 9 do 3 radnim danima, i do 12 subotom, nema svezeg mesa, ali ima svasta, izmedju ostalog i ova super jaja, sve je osetno jeftinije pa ko hoce nek svrati.

hahaha
ovo mi buraz zvuci kao kada je onaj covek kupio gremlina i prvom delu kod onog kineza u nekoj zabacenooj ulici
hahhahaha
tako i ti
pazi da ti nocas iz stomaka ne izleti neki allien..hahhah

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #939 poslato: Septembar 26, 2012, 05:13:41 posle podne »
Crkva svetog Djordja se zove, znam posto sam se tu ozenio:-). Javi za par dana kakva je situacija pa da odem i ja u nabavku:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #940 poslato: Septembar 26, 2012, 10:17:15 posle podne »
Takva jaja se isplate na ovu krizu. :D

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #941 poslato: Septembar 27, 2012, 03:14:03 posle podne »
Juce sam isao da ponesem dzak brasna caletu i kevi, i svratimo u neku prodavnicu, ono tamo kao neki magacin. Ja reko da kupim jaja, jedno jaje 11,5 dinara, ljudi to je najvece jaje koje sam ja u zivotu drzao. Kuci sam isprzio tri jaja, sva tri su imala po 2 zumanca u sebi. Nemam pojma dal je GMO ili ozraceno, sve sto znam je da su ogromna i jeftina jaja.   :D

Prodavnica se nalazi na malo zabacenom mestu, kad se krene sa ade preko onog nadvoznjaka, pa kad se izadje gore na Banovo Brdo, ima crkva. (Ili kad se silazi sa Banovog i autobusi skrecu ka secerani, odmah preko puta te raskrsnice) Preko puta crkve imaju one ulicice koje krecu ka adi dole, na vrhu ima prodavnica, radi od 9 do 3 radnim danima, i do 12 subotom, nema svezeg mesa, ali ima svasta, izmedju ostalog i ova super jaja, sve je osetno jeftinije pa ko hoce nek svrati.

I ja sam jeo ta mutant jaja sa dva zumanca :D

Van mreže dejan94

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
  • Nikad ne odustaj!!!
    • limundo
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #942 poslato: Septembar 27, 2012, 06:38:13 posle podne »
Mozes da uradis jednu osnovnu vezbu kroz npr 4 serije tipa benc pres  sa manje npr 5-6 ponavljanja, pa uradis kosi po 10-12 pa razvlacenje nesto slicno. Ja sam radio  benc 4*5-6 pa kosi bucice 4* 10-12 pa pek dek ili razvlacenje 4*25-30i mogu ti reci da je to jako fino bilo. E sad posto si ti pocetnik a citas profi clanke pa bezpotrebno razmisljas i komplikujes to je druga stvar vec. Drzi se osnovnih stvari, znas da je za hipertrofiju 6-12ponavljanja, odredi 3 ili 4 vezbe i uradi kroz 12ak serija, radi pravilno umesto da forsiras tezine sto je slucaj kod tvojih vrsnjaka i napredovaces sigurno.
hvala svima....
ja i ne forsiram tezine....nego ubise me ti tekstovi o stimulaciji
Jest da se drzim ishrane(200g p ,350-400g uh)...
nego evo danas sam uradio trening ruku sa negativnim ponavljanjima dugim oko 5-8 sekundi i eksplozivnim pozitivnim...ali sam isao sa ponavljanjim za svaku vezbu oko 10-12 ...ali zato su trpele tezine,drasticno se smanjile....neznam dal' je ok tako nesto?
Powerlifting competitor
Gold medal on Balcan championship in category -75kg junior
TOTAL 500kg
https://www.youtube.com/watch?v=svUSdk00q3Y

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #943 poslato: Septembar 27, 2012, 07:20:21 posle podne »
Mozes da uradis jednu osnovnu vezbu kroz npr 4 serije tipa benc pres  sa manje npr 5-6 ponavljanja, pa uradis kosi po 10-12 pa razvlacenje nesto slicno. Ja sam radio  benc 4*5-6 pa kosi bucice 4* 10-12 pa pek dek ili razvlacenje 4*25-30i mogu ti reci da je to jako fino bilo. E sad posto si ti pocetnik a citas profi clanke pa bezpotrebno razmisljas i komplikujes to je druga stvar vec. Drzi se osnovnih stvari, znas da je za hipertrofiju 6-12ponavljanja, odredi 3 ili 4 vezbe i uradi kroz 12ak serija, radi pravilno umesto da forsiras tezine sto je slucaj kod tvojih vrsnjaka i napredovaces sigurno.
hvala svima....
ja i ne forsiram tezine....nego ubise me ti tekstovi o stimulaciji
Jest da se drzim ishrane(200g p ,350-400g uh)...
nego evo danas sam uradio trening ruku sa negativnim ponavljanjima dugim oko 5-8 sekundi i eksplozivnim pozitivnim...ali sam isao sa ponavljanjim za svaku vezbu oko 10-12 ...ali zato su trpele tezine,drasticno se smanjile....neznam dal' je ok tako nesto?

evo ti jedan text pa malo edukacije
http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2012/09/trostruke-dodavajuce-serije.html

Van mreže dejan94

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
  • Nikad ne odustaj!!!
    • limundo
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #944 poslato: Septembar 27, 2012, 08:21:22 posle podne »
ok...edukovao sam se xD
mada opet pitanja...jel ovako ceo trening ili samo jedna vezba
ili da li mi mogao samo jedan misic tako? eto ostale paarticije polako napreduju i sa standardnim pocetnickim treninzima....ali triceps ni da makne.... da li bih mogao ovom tehnikom samo njega?
od suplementacije samo whey,kreatin i dekstroza...dal je dovoljno
« Poslednja izmena: Septembar 27, 2012, 09:10:06 posle podne dejan94 »
Powerlifting competitor
Gold medal on Balcan championship in category -75kg junior
TOTAL 500kg
https://www.youtube.com/watch?v=svUSdk00q3Y