April 23, 2024, 05:34:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3081739 puta)

Van mreže Aleksandar_Brčić

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #960 poslato: Septembar 29, 2012, 10:45:55 pre podne »
hah, mislio sam da je bolje priije treninga, al eto.
jos mi kazite sta mislite, poslije treninga sa tegovima 15 minuta kardio i 10 minuta trbusnjaci?
Pa trbusnjake uklopi u trening sa tegovima,nemaju nikakvu ulogu u smanjenju bf-a!Kardio posle treninga je ok,al opet kad se radi definicija prednost dajem kardio treningu ujutru na prazan stomak!

Van mreže Borko_Savic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #961 poslato: Septembar 29, 2012, 11:03:28 pre podne »
hah, mislio sam da je bolje priije treninga, al eto.
jos mi kazite sta mislite, poslije treninga sa tegovima 15 minuta kardio i 10 minuta trbusnjaci?
Pa trbusnjake uklopi u trening sa tegovima,nemaju nikakvu ulogu u smanjenju bf-a!Kardio posle treninga je ok,al opet kad se radi definicija prednost dajem kardio treningu ujutru na prazan stomak!
I ja al ne mogu ujutro jer ne radi teretana prije 8, a meni u 8 pocinje nastava......
Train hard or die trying

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #962 poslato: Septembar 29, 2012, 12:22:00 posle podne »
Ja sam na defki ali sam smislio jedan sistem na svake 4 nedelje, jedan dan od 5 dnevnih obroka 2 slana i 1 sladak, nekad i obrnuto...To sam od skora uveo neko pravilo...

Sto manje,tj. gledam da jedem sto cistije i na masi.Nemam neku zelju za junkom kad je unos kompleksnih UH visok,na dijeti je kriza :)

Ja sam do sada isao 1 junk dan na 4 nedelje, ali sada planiram da povecam na 2. Mislim da je to sasvim ok kad se radi masa, a i posto meso naglo poskupljuje, moze nesto malo para i da se ustedi usput.

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #963 poslato: Septembar 29, 2012, 01:37:39 posle podne »
Ja recimo sada na masi dzankujem na 10 dana,i to samo jedan,eventualno 2 obroka.
Meni licno ne odgovara da se tovarim ceo dan sa sranjima,lose se osecam psihicki posle toga.

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #964 poslato: Septembar 29, 2012, 02:00:28 posle podne »
Mene junk  kosta bar duplo vise nego standardno sto jedem,
prvi put cujem da se tad moze ustedeti.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #965 poslato: Septembar 29, 2012, 02:12:58 posle podne »
Ja ustedim za minimum 10 kila mesa na mjesecnom nivou kada ne junkujem...

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #966 poslato: Septembar 29, 2012, 02:17:57 posle podne »
Pa o tome i ja pricam.
A i inace kad mi je junk-pojedem sve standardno+ta losa hrana i izadje
masalaaaa.

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #967 poslato: Septembar 29, 2012, 02:27:45 posle podne »
Ne znam kako vam to uspeva. Mene dnevno hrana izadje oko 900 din. Pojede se tu gomila mesa, mada mozda i tripujem da se ustedi nesto para za ta 2 junk dana u mesecu. Sve zavisi kolicinski sta jedete pa kad bolje pogledas ako jedes 600g belog mesa dnevno, 300g ribe i ostalo, to je samo skoro 1kg u mesu. Naspram toga junk izadje i te kako jeftiniji.

EDIT: Pa dobro, zato vas i izadje skuplje jer dodajete junk na vec postojeci jelovnik. Ja ne radim tako, ja menjam jelovnik u junk danu.
« Poslednja izmena: Septembar 29, 2012, 02:39:07 posle podne Kemis »

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #968 poslato: Septembar 29, 2012, 09:03:31 posle podne »
Jedes za 900 din dnevno, ne junkujes, i jesi li ti taj lik sa profila, koliko treniras, bez uvrede ali sa tom kolicinom novca ulozenim u ishranu mozda bi trebao imati i bolje rezultate?
« Poslednja izmena: Septembar 29, 2012, 09:15:40 posle podne bingo »

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #969 poslato: Septembar 29, 2012, 10:10:35 posle podne »
Jedes za 900 din dnevno, ne junkujes, i jesi li ti taj lik sa profila, koliko treniras, bez uvrede ali sa tom kolicinom novca ulozenim u ishranu mozda bi trebao imati i bolje rezultate?

Nisam uvek jeo toliko, kamo srece da jesam. :) Treniram 2 godine i da ja sam taj lik na slici. Slika je od pre 2 meseca i tu sam imao 88kg, sad sam na 91kg. Jbg, prilicno sam visok pa na slici i ne izgleda da imam tu kilazu. Idem jos 5, 6kg gore pa ce pred kraj zime dijeta i onda cu da vidim kako ce to ispasti. Za sve treba vreme, posebno ako si natural, a sto se mene tice, nigde ne zurim. 8)

Van mreže dejan94

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
  • Nikad ne odustaj!!!
    • limundo
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #970 poslato: Oktobar 04, 2012, 10:36:03 posle podne »
e ovako...sad sam video pedjin tekst o greskama i slicnom
eto dosle su i te 12 nedelje treninga...e sad pise da se treba napraviti pauza jedna nedelja...
ok za to,ali posto pijem kreatin 5 nedelja,da li da prestanem ovu,ili da pijem po jedni dozu ujutro?
Powerlifting competitor
Gold medal on Balcan championship in category -75kg junior
TOTAL 500kg
https://www.youtube.com/watch?v=svUSdk00q3Y

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #971 poslato: Oktobar 05, 2012, 01:27:53 pre podne »
Posto je pilece belo poskupelo opet i opet mene interesuje gde moze da se nadje najjeftinije belo u Bg-u? Posto ne kupujam ja hranu, pa nisam bas upucen u cene i mislim na pilece grudi, a ne na filete.
Nasao sam i ovaj sajt gde mogu da se nadju sve akcije i smorio sam se kada sam video da je se moglo naci pilece ispod 300din. :D http://www.akcijskaponuda.rs/

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #972 poslato: Oktobar 05, 2012, 07:18:27 pre podne »
Na pijaci je jeftinije i kod Matije verovatno kao i sve ostalo.
Men sana in corpore sano !

Van mreže dejan94

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
  • Nikad ne odustaj!!!
    • limundo
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #973 poslato: Oktobar 07, 2012, 12:38:01 posle podne »
e ovako...sad sam video pedjin tekst o greskama i slicnom
eto dosle su i te 12 nedelje treninga...e sad pise da se treba napraviti pauza jedna nedelja...
ok za to,ali posto pijem kreatin 5 nedelja,da li da prestanem ovu,ili da pijem po jedni dozu ujutro?
?
Powerlifting competitor
Gold medal on Balcan championship in category -75kg junior
TOTAL 500kg
https://www.youtube.com/watch?v=svUSdk00q3Y

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #974 poslato: Oktobar 09, 2012, 09:47:56 pre podne »
Pozdrav narode. Utvrđena mi crijevna i polna kandida. Kako doktor kaže,  navukao sam je tokom seksualnog odnosa. Zanima me da li je neko imao sličan problem? Polnu i nekako trpim, ali, crijevna... Užasna je. Gasovi u stomaku, stolica, stomak mi hranu jako slabo vari tako da sumnjam da mi se iskoristi i 50 % unijete hrane tokom dana. Počeo sam da gubim i na kilaži od kada sam primijetio simptome. Krenuo sam da radim na masi koja mi je išla jako dobro, međutim, totalni kolaps. Bez obzira što imam 5 obroka dnevno. Proste šećere trebam da izbjegavam, masnu i svu nezdravu hranu. To je ok, jer ionako ne konzumiram ništa od navedenog.

Malo sam čitao i naletim na jedan tekst fitnes.com portala da kombinacija proteina i ugljenih hidrata nije nikako zdrava i da ona izaziva nadimanja, usporava želudac, daje osjećaj umora itd... Što sam ja onda radio svih ovih godina a i mnogi koje čitam i dana danas? Nikako mi nije jasno. Vidim još neki doktor to pisao.

Da li ima ili je imao neko sličan problem? Razmišljao sam da ubacim digestivne enzime za bolju apsorpciju hrane. Što mi preporučujete od njih? Da li da nastavim i dalje sa supsima? Koristim trenutno posle treninga ovaj protein http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29813 ujutru sa ovsanim ovaj ovaj http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30314 Koristim još BCAA, NO, kretain i dekstrozu. Bademe i maslinovo od masti, kao i vitamin C.

Svaki savjet je dobrodošao.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..