Mart 28, 2024, 02:19:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3057308 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1050 poslato: Novembar 05, 2012, 05:41:50 pre podne »
Odgovara mi u smislu da imam obaveze u toku dana nekad pa preskocim 1 ili 2 obroka i to me onda deprimira i osecam se kao da sam otisao u dubok katabolizam.O IF sam citao da ima odlicne rezultate sto se tice zdravlja tj da je jako zdrav za digestivni trakt varenje krvnu sliku i osetljivost na insulin sto je valjda jako vazna stvar nisam citao nigde da je stetan,Nisam razmisljao o onom extremnom 48 ili 72 sata bez hrane vec 5-19 ili 4-20

batali se corava posla

Van mreže South Serbia

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1051 poslato: Novembar 05, 2012, 10:05:27 pre podne »
Поштовање, да ли грешим ако посолим пиринач (оброк пре тренинга) или да га једем овако без ичега и да ли смета ако пијем киселу воду 1,5 литара дневно?  Хвала унапред

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1052 poslato: Novembar 05, 2012, 10:08:14 pre podne »
Поштовање, да ли грешим ако посолим пиринач (оброк пре тренинга) или да га једем овако без ичега и да ли смета ако пијем киселу воду 1,5 литара дневно?  Хвала унапред

ne smeta sol,cka sta vise
Na kao mineral je vise nego potreban
NE SOLITI HRANU je glupost...
naravno
u razumenim merama i ne pricam ovde sada o hiper slanoj hrani koja je uzork mnogim bolestima ali natirjum kao mineral je veoma bitan

Van mreže South Serbia

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1053 poslato: Novembar 05, 2012, 10:23:52 pre podne »
Хвала најлепше. А што се тиче киселе воде, да ли могу да је пијем?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1054 poslato: Novembar 05, 2012, 10:34:02 pre podne »
Хвала најлепше. А што се тиче киселе воде, да ли могу да је пијем?

ne vidim razloga da ne

Van mreže South Serbia

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1055 poslato: Novembar 05, 2012, 11:26:59 pre podne »
Хвала

Van mreže Esko bg

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1056 poslato: Novembar 05, 2012, 11:26:45 posle podne »
Imami jedan problem,a to je sto imam veliki gluteus,a to mi se ne svidja.Jel moze to nekako da se smanji?
Da li da prestanem da radim cucanj i iskorak,ili da ih radim ali sa malim tezinama,i velikim brojem ponavljanja,na primer 20 i vise???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1057 poslato: Novembar 06, 2012, 05:30:25 pre podne »
Imami jedan problem,a to je sto imam veliki gluteus,a to mi se ne svidja.Jel moze to nekako da se smanji?
Da li da prestanem da radim cucanj i iskorak,ili da ih radim ali sa malim tezinama,i velikim brojem ponavljanja,na primer 20 i vise???

pa ne postoji trening za masu ili za def pa tako ne postoji treing za smanjivanje gluteusa
postoje dijete ukoliko imas viska SALA na glutetusima i vezbe koje u tome pomazu a jedan od njih je iskorak,sissy squats itd itd itd
ali posto je i pitanje malo,ono...ne rezensko a prilicno je glupo da te se trae slike gluteusa jer zvuci nastrano..neznam sta bih ti drugo rekao

Van mreže Esko bg

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1058 poslato: Novembar 06, 2012, 10:52:57 posle podne »
Imami jedan problem,a to je sto imam veliki gluteus,a to mi se ne svidja.Jel moze to nekako da se smanji?
Da li da prestanem da radim cucanj i iskorak,ili da ih radim ali sa malim tezinama,i velikim brojem ponavljanja,na primer 20 i vise???

pa ne postoji trening za masu ili za def pa tako ne postoji treing za smanjivanje gluteusa
postoje dijete ukoliko imas viska SALA na glutetusima i vezbe koje u tome pomazu a jedan od njih je iskorak,sissy squats itd itd itd
ali posto je i pitanje malo,ono...ne rezensko a prilicno je glupo da te se trae slike gluteusa jer zvuci nastrano..neznam sta bih ti drugo rekao
U redu.Jasno mi je da ne postoji trening za masu ili za definiciju,masa ili definicija se rade u kuhinji,to znam.
Ja sad trenutno radim masu,i primecujem da mi gluteus bas raste,a ja to ne zelim.
Jel mogu da sprecim njegov dalji rast,da li da izbacim neke vezbe, ili sta???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1059 poslato: Novembar 07, 2012, 10:29:44 pre podne »
Citat
Jel mogu da sprecim njegov dalji rast,da li da izbacim neke vezbe, ili sta??

gluteus je misic kao i svaki drugi
posto si na masi,logicno je da se  misici razvijaju tj TREBALI BI
licno smatram da tripujes da se tebi licno razvija gluteus vise od svega ostalog
ali ako izbacis vezbe za razvoj mase KVADCRPSA,BICPES-a itd,onda i od masivnih nogu nema nista
vezbice na sut maisnima i sl,mogu da pomognu ali sigurno nemozes od toga ocekivati bum u razvoju nogu
tako da.....

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1060 poslato: Novembar 07, 2012, 11:37:19 posle podne »
Citat
Jel mogu da sprecim njegov dalji rast,da li da izbacim neke vezbe, ili sta???

Kad resis da se malo steses verovatno ces biti iznenadjen kako ti se gluteus smanjio  :D

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1061 poslato: Novembar 08, 2012, 07:22:27 pre podne »
I uhvatice te nostalgija:-). Meni se letos dupe prepolovilo nakon dijete a isto sam se tripovao kao tako da batali to i treniraj bez velike mudrolije svaki deo tela jednako.
Men sana in corpore sano !

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1062 poslato: Novembar 08, 2012, 03:55:59 posle podne »
Evo jedno blic pitanje za sve. Koliko junk dana sebi dozvoljavate mesecno kada radite masu?

Ja sam na defki ali sam smislio jedan sistem na svake 4 nedelje, jedan dan od 5 dnevnih obroka 2 slana i 1 sladak, nekad i obrnuto...To sam od skora uveo neko pravilo...

pa ak si na masi, junkaj kad zelis i to je to :P ..bitno da je ostala hrana kvalitetna,a ne da zivis na junku...jako tesko ces cistom hranom unijeti toliko kalorija, tako da.. junkaj :D

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1063 poslato: Novembar 09, 2012, 09:57:00 pre podne »
navukao sam bas mnogo vodurine ovaj tjedan,svasta nesto se pilo i jelo,postoji li nacin kako da ispisam visak vode preko dana,ili da se na neki drugi nacin rijesim makar 1-2 kg vodurine ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1064 poslato: Novembar 09, 2012, 10:34:49 pre podne »
navukao sam bas mnogo vodurine ovaj tjedan,svasta nesto se pilo i jelo,postoji li nacin kako da ispisam visak vode preko dana,ili da se na neki drugi nacin rijesim makar 1-2 kg vodurine ?

uzmi 3 litra zelenog caja i popij u toku dana i 2 gr C vitmina