Mart 29, 2024, 07:47:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3058450 puta)

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1170 poslato: Novembar 29, 2012, 10:58:17 posle podne »
Samo cu dodati da je kolega u Francuskoj(koliko sam ja shvatio), tako da nema veze sa nasim mesarima/ teorijama zavere/ cenama.

Nemam ja nameru da se svadjam/raspravljam ni sa tobom niti bilo kim, samo je tvoj prvi post bio malo preteran, ali nema veze.

Pozdrav.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1171 poslato: Novembar 29, 2012, 11:00:56 posle podne »
a dobro kako onda mozes reci zaobidji sir a jedi konjetinu/govedinu kada je ni sam ne jedes i ne znas o cijenama i o porijeklu  i kvaliteti mesa? :/

mislim,vidis li ti tu neke odredjene kontradiktornosti,ha ? :/

a pritom bez argumenata tvrdis da je posni sir precenjen ? :/

pa daj pojasni zasto tako mislis...evo i mene bas zanima...

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1172 poslato: Novembar 29, 2012, 11:18:57 posle podne »
Tebi je druze bas dosadno?

Aj udovoljicu ti jos ovaj post.

Opet napominjem da nisam rekao da zaobidje, vec da nije smak sveta ako nema sira i pojede govedinu(teletinu) umesto njega.

Vreme razlaganja govedine u organizmu nije ispod 4 sata, a AK profil je sigurno bolji od bilo kog sira.
Dalje ma sta god radio kao natural i sta god jeo u zadnjem obroku katabolizam ti ne gine.

Sto je najgore imas dosta o tome napisano ovde a da ne pricam na netu, pa umesto sto teras mak na konac samnom bolje provrti search malo.

Svako od nas moze da odradi test na sebi i da vidi kroz odredjeni period da li nesto 'radi' ili ne, ne zalazim sad u sitna crevca sa teorijom, vec govorim o praksi i rezultatima, tj, kao sto sam napisao probao sam trenaz sa sirom par meseci, pa se posle opet vratio na mesiste i sve je to isti djavo.
Jedino zavisi sta se kome vise isplati i sta ko vise voli.

Ja znam da ga ja necu jesti a takodje ne mislim da sam pogresio sto sam decku to naveo kao alternativu.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1173 poslato: Novembar 30, 2012, 12:01:06 pre podne »
da u francuskoj sam, sto se tice mesa ima fala bogu svih vrsta, a i cena...najisplativija mi je piletina, tako da kad uzmem na veliko cista pileca prsa, kilo dobijem za 5e, sto mi je extra... a sir sam hteo eto cisto jer mi je laksi za konzumaciju kao zadnji obrok

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1174 poslato: Novembar 30, 2012, 05:06:00 pre podne »
a dobro kako onda mozes reci zaobidji sir a jedi konjetinu/govedinu kada je ni sam ne jedes i ne znas o cijenama i o porijeklu  i kvaliteti mesa? :/

mislim,vidis li ti tu neke odredjene kontradiktornosti,ha ? :/

a pritom bez argumenata tvrdis da je posni sir precenjen ? :/

pa daj pojasni zasto tako mislis...evo i mene bas zanima...

a sta druze ima u tom siru toliko spektakularno osim sto je
A -nuzno zlo
B-jeftin

?

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1175 poslato: Novembar 30, 2012, 09:21:11 pre podne »
nema nista spektakularno,poanata i je u tome da je sir alternativa mesu a ne obratno,ali kao sto i sam kazes,jeftin je i uz malo wheya ili par listova salate i soli moze postati dosta ukusniji....mislim da vecinu nas siru privlaci iskljucivo njegova mala cena jbg..


Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1176 poslato: Novembar 30, 2012, 11:08:16 pre podne »
Moze li se jesti pire krompir umesto kuvanog krompira?
Kuvani krompir kad odstoji pola dana-dan,bude uzasno bljutav i kao da me peckaju usta od njega,ne znam zasto,bude nekako jako gorak...jedem ga na silu,nekad ni ne mogu da ga pojedem.

Pa bih za promenu pravio pire krompir,dakle kuvani izgnjeceni krompir + malo mleka + jedna kafena kasika margarina i to je to...bude toliko ukusno da bih mogao pojesti po 4-5kg toga dnevno.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1177 poslato: Novembar 30, 2012, 11:47:24 pre podne »
Ma samo dodaj malo vode umjesto mlijeka i to je to...ne znam zasto uopste srtavljas mlijeko, ionako ne utice na ukus, a mozes se ukenjati od toga....

Margarin ne stavljaj, koji ce ti?

Ja svoj k***c zapalim ako neko primjeti razliku u ukusu izmedju 1 kile pirea sa margarinom i bez margarina...

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1178 poslato: Novembar 30, 2012, 12:37:48 posle podne »
Dobro kazes, Tenssa. Ja kada mi kuvani odstoji duze, samo ga isecem, polijem maslinovim i dodam crnog luka-napravim krpmpir salatu, i udri....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1179 poslato: Novembar 30, 2012, 01:04:19 posle podne »
nema nista spektakularno,poanata i je u tome da je sir alternativa mesu a ne obratno,ali kao sto i sam kazes,jeftin je i uz malo wheya ili par listova salate i soli moze postati dosta ukusniji....mislim da vecinu nas siru privlaci iskljucivo njegova mala cena jbg..


a pa dobro
ja sam mislio da ti aludiras na nesto drugo

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1180 poslato: Novembar 30, 2012, 01:20:07 posle podne »
OK,ne pravim ja pire krompir,vec keva,pa kad sam je pitao sta sve ide,kaze malo mleka i mozda margarin i to je to...probacu sa vodom...bitno mi samo da mogu pojesti krompir,jer kao sto rekoh,kuvani krompir kad odstoji,bude uzasno bljutav.

Za piletinu sam se snasao,pecem je na rostilju i drzim u serpi sa poklopcom,pa tako zadrzi svezinu i nakon 3 dana...jos samo da sredim lep ukus za krompir i to je to.

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1181 poslato: Novembar 30, 2012, 10:35:22 posle podne »
jel zna neko sastav ovog peperminta,jel ima secer ili aspartman? posto sam na dijeti   :D

u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1182 poslato: Novembar 30, 2012, 10:48:05 posle podne »
Msm da je to secerina zesca.
Ja to ne bih koristio na dijeti.

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1183 poslato: Novembar 30, 2012, 10:58:01 posle podne »
onda ostajem na orbitu :D
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže Cratos

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
  • Words mean nothing.
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1184 poslato: Novembar 30, 2012, 11:09:29 posle podne »
Ala vi ljudi komplikujete.  Pa zar sve sami takmičari pa mora sve pod špagu? Bitan vam je dnevni kalorijski unos, malo mlijeka, maslaca, slatkiša ili šta god vam treba da pojedete svu tu BB approved hranu neće napraviti nikakvu štetu dok je u rangu ciljanog kalorijskog unosa. Prilagodite ishranu svojim ciljevima (masa, održavanje, definicija). 1000 kalorija suficita iz čiste hrane će vas zamastiti isto kao i 1000 kalorija iz junka. Tako isto vam neće naškoditi 300-500 kalorija iz dodataka hrani da bi vam bila ukusnija dok god ste u ciljanom kalorijskom unosu.
A little knowledge is a dangerous thing.