Mart 29, 2024, 04:18:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3059059 puta)

Van mreže kamenjar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1215 poslato: Decembar 07, 2012, 01:00:14 pre podne »
Ljudi pomagajte.U poslednje vrijeme imam nenormalne probleme sa gasovima.Sta god da pojedem,nastaju problemi.Nekad je to bilo najcesce posle obroka bogatog povrcem,zbog vlakana,znam.Sad je to postalo mnogo gore jer se to desava posle svakog obroka.Sta da radim a da ne poludim? ;D

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1216 poslato: Decembar 07, 2012, 01:10:44 pre podne »
Ljudi pomagajte.U poslednje vrijeme imam nenormalne probleme sa gasovima.Sta god da pojedem,nastaju problemi.Nekad je to bilo najcesce posle obroka bogatog povrcem,zbog vlakana,znam.Sad je to postalo mnogo gore jer se to desava posle svakog obroka.Sta da radim a da ne poludim? ;D
Ako su u nekoj guzvi napravi se lud, ili okrivi nekog drugog ko stoji pored tebe ;D

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1217 poslato: Decembar 07, 2012, 01:55:27 pre podne »

Ako su u nekoj guzvi napravi se lud, ili okrivi nekog drugog

Zbog takvih posten svet crveni i gleda u zemlju.... :D salim se  :D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1218 poslato: Decembar 08, 2012, 12:37:37 pre podne »
Da li je previse da se pre treninga koristi bilo koji NO (shot, super pump, assault...) i neki psiho stimulans (friction, hyper FX, c4...) ? Ovo pitam jer se za dosta stimulanata moze reci da su NO, ali i da sluze za povecanje energije . A to je ono sto meni treba. Trenutno koristim shotgun i fokus je jedna velika 0. Pumpa je tu i izdrzljivost, ali fokus i koncentracija apsolutno nista. Tako je bilo i a drugim NO koje sam probao, pa sam kontao da pre treninga roknem dobar psiho i shot. Ali brine me kolicina kofeina. Recimo VPX Friction ima 400mg kofeina...
« Poslednja izmena: Decembar 08, 2012, 12:45:17 pre podne headingmashine »

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1219 poslato: Decembar 08, 2012, 01:32:33 pre podne »
A da uzmes 1-2 kapsule kofeina kao psiho stimulans?
No curling in the squat rack!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1220 poslato: Decembar 08, 2012, 07:55:30 pre podne »
Da li je previse da se pre treninga koristi bilo koji NO (shot, super pump, assault...) i neki psiho stimulans (friction, hyper FX, c4...) ? Ovo pitam jer se za dosta stimulanata moze reci da su NO, ali i da sluze za povecanje energije . A to je ono sto meni treba. Trenutno koristim shotgun i fokus je jedna velika 0. Pumpa je tu i izdrzljivost, ali fokus i koncentracija apsolutno nista. Tako je bilo i a drugim NO koje sam probao, pa sam kontao da pre treninga roknem dobar psiho i shot. Ali brine me kolicina kofeina. Recimo VPX Friction ima 400mg kofeina...

ili jack 3 ili ultra black ili MR?

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1221 poslato: Decembar 08, 2012, 01:02:02 posle podne »
Da li je previse da se pre treninga koristi bilo koji NO (shot, super pump, assault...) i neki psiho stimulans (friction, hyper FX, c4...) ? Ovo pitam jer se za dosta stimulanata moze reci da su NO, ali i da sluze za povecanje energije . A to je ono sto meni treba. Trenutno koristim shotgun i fokus je jedna velika 0. Pumpa je tu i izdrzljivost, ali fokus i koncentracija apsolutno nista. Tako je bilo i a drugim NO koje sam probao, pa sam kontao da pre treninga roknem dobar psiho i shot. Ali brine me kolicina kofeina. Recimo VPX Friction ima 400mg kofeina...

ili jack 3 ili ultra black ili MR?

Jack sigurno necu uzimati zbog one supstance(1.3 dym....) , a razmisljao sam i o hemo rage-u i 1MR. Ali ipak mislim da cu za sada uzeti samo C4. Nekako to zelim da probam. Ako mi ne bude pomagalo onda cu , kao sto je neko naveo gore, uz neki bolji NO uzeti i kofein.

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1222 poslato: Decembar 08, 2012, 03:40:41 posle podne »
A sta je problem sa Dimeth-om???, mislim ako nisi profi sportista i imas bojazan da ces roknuti na testiranju, stvarno bih voleo da cujem drugi razlog?

BTW: Sreca pa ga Hemo Rage UC / 1MR/ C4 nemaju ;)
« Poslednja izmena: Decembar 08, 2012, 03:56:49 posle podne Ishmerish »
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1223 poslato: Decembar 08, 2012, 04:24:44 posle podne »
A sta je problem sa Dimeth-om???, mislim ako nisi profi sportista i imas bojazan da ces roknuti na testiranju, stvarno bih voleo da cujem drugi razlog?

BTW: Sreca pa ga Hemo Rage UC / 1MR/ C4 nemaju ;)

Problem je u tome sto cekam poziv za proveru za posao. A u toj proveri je ukljuceno i vadjenje krvi. E sad, da ja znam da ce oni mene na to testiranje zvati za pola godine, uzeo bih jack, ali mogu me nazvati i za nedelju dana. A ja ne znam sta ce oni traziti u krvi tamo, i ne zelim da rizikujem posao zbog jednog suplementa a toliko ih ima u ponudi. ;) A sad sam tek video da ga ima i hemo rage.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1224 poslato: Decembar 09, 2012, 07:42:37 pre podne »
A sta je problem sa Dimeth-om???, mislim ako nisi profi sportista i imas bojazan da ces roknuti na testiranju, stvarno bih voleo da cujem drugi razlog?

BTW: Sreca pa ga Hemo Rage UC / 1MR/ C4 nemaju ;)

Problem je u tome sto cekam poziv za proveru za posao. A u toj proveri je ukljuceno i vadjenje krvi. E sad, da ja znam da ce oni mene na to testiranje zvati za pola godine, uzeo bih jack, ali mogu me nazvati i za nedelju dana. A ja ne znam sta ce oni traziti u krvi tamo, i ne zelim da rizikujem posao zbog jednog suplementa a toliko ih ima u ponudi. ;) A sad sam tek video da ga ima i hemo rage.

cek cek cek
kakve veze ima vadjenje krvi za posao sa ovim preparatom?
osim ako to vadjenje krvi ne radi neka antidoping agencija (mada se uglavnom testira uz pomoc urina)

ovo odista nikada necu razumeti...

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1225 poslato: Decembar 09, 2012, 11:18:21 pre podne »
Naravno da ne radi antidoping agencija. Ali otkud znam... Ja znam da ste vi u pravu , da nema potrebe da mislim da ce to praviti probleme, ali jbg. Cekaj. Taj dymeth se moze otkriti samo preko urina?  Ako je tako uzecu onda jack. Jer stvarno nikad nisam uzimao ovakve NO, pa mi sad sve nejasno oko testiranja krvi itd.

Van mreže Tajci

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 46
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1226 poslato: Decembar 09, 2012, 03:40:44 posle podne »
Gde si to procitala?

Ukoliko me ne demantujes cinjenicama(ne videh taj podatak o seceru), mozes da je rokas do mile volje ;)
Pa procitala sam na internetu, niskokaloricna je, a ima dosta secera...
Znaci mogu da je jedem kao npr sto jedem kupus i krastavce ( mnoogo ) ?
Evo ti link gde sam procitala...
http://www.tehnologijahrane.com/tehnologijavoca-i-povrca/sastav-cvekle
I like the way it hurts...

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1227 poslato: Decembar 09, 2012, 10:20:26 posle podne »
Lepo si to rekla, ali si prenevidela sastav istog ;)

Taj 'problematican' oblik je zastupljen sa svega pola grama na 100gr 'zive vage', tako da nema frke.
Jos bi samo dodao da je zemlja manje kaloricna a ima isti ukus kao cvekla ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1228 poslato: Decembar 10, 2012, 06:59:42 pre podne »
Naravno da ne radi antidoping agencija. Ali otkud znam... Ja znam da ste vi u pravu , da nema potrebe da mislim da ce to praviti probleme, ali jbg. Cekaj. Taj dymeth se moze otkriti samo preko urina?  Ako je tako uzecu onda jack. Jer stvarno nikad nisam uzimao ovakve NO, pa mi sad sve nejasno oko testiranja krvi itd.

ma prodji taj test za posao druze bez icega
videti ces da se to moze....stvar je samo u glavi
ako se plasis-nemoj da uzimas
razlog je taj sto bas onda moze da daluje da ces da mislis vise o tome nego o onome sta treba da uradis
batali jack i samo se forkusiraj

Van mreže Deni BG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1229 poslato: Decembar 10, 2012, 12:29:47 posle podne »
Radim definiciju. Koliko mg dnevno da uzimam kofein, i kad?