April 18, 2024, 11:16:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3077053 puta)

Van mreže Deni BG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1245 poslato: Decembar 16, 2012, 05:41:17 posle podne »
Sta misliti o ovom nacinu treniranja : 12 nedelja masa, pa 4 nedelje definicija, pa tako u krug? Ja sam primetio da posle otprilike 12 nedelja na masi prestajem da napredujem!!!

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1246 poslato: Decembar 17, 2012, 01:05:29 posle podne »
ljudi ,treba mi pomoc...

vec duze vremena nikako da tezine krenu gore,svaki tjedan ili isto ili losije,danas na kosom benchu kada me poklopilo nekih 35 kg popizdio sam i otisao kuci...inace uvijek treniram ujutro,tocnije oko 10 h,prije treninga unosim 100 gr rize,jaja,sir,od salate cvekla ili krastavci i malo mlijeka...i jos solju kave za dobar dan,uobicajen ritual za mene...

de mi recite sto da kupim,neki NO ili kre-alkalyn ? znaci cilj je iskljucivo povecati tezinu kod pojedinih vjezbi,ne misicna masa jer mi ishrana zbog financijskih poteskoca nije regulirana do kraja... Ne bih zelio uzeti monohidrat jer zadnji put kada sam ga pio,nije imao apsolutno nikakvgo efekta na mene,pio sam Ultimatov creatine monohidrate,samo sam navukao vodu...

i jos jedno pitanje...da li svi NO proizvodi u sebi sadrze monohidrat,i samim time navlace vodu jednako kao i standard micronized kreatin monohidrat ?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1247 poslato: Decembar 17, 2012, 01:08:15 posle podne »
Kakavc ti je trening koncept?
Men sana in corpore sano !

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1248 poslato: Decembar 17, 2012, 01:17:51 posle podne »
pon. - prsa, uto- odmor , sri- ledja, cetvrtak -noge, pet- ramena i trapez, sub- bic + tric


Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1249 poslato: Decembar 17, 2012, 01:21:48 posle podne »
Pa ako ti je cilj snaga radi program za snagu a ne bilderski split.
prema cilju odredjujes trtening.
5/3/1 program su manje vise svi radili i bili solidno zadovoljni pa mozda da probas sa time.

Greske nema sto se tice povecanja radnih tezina.
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,24618.0.html
Men sana in corpore sano !

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1250 poslato: Decembar 17, 2012, 01:25:40 posle podne »
pa da,dakle povecanje tezine,a ne masa,jer kako rekoh,stojim u mjestu sto se tice kilaze radi ishrane,no svejedno se trudim da papam kvalitetno bez obzira na sve,lijezem rano,ustajem rano,spavam puno...

procitat cu clanak,ali mislim da je ovo bas za power liftere,ja ipak vise volim ovaj klasicni split... jednostavno mi treba bilo kakav boost, a mozda da probam ovo jedno vrijeme samo dok ne ojacam dodatno pa se onda vratim na staro ?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1251 poslato: Decembar 17, 2012, 01:29:55 posle podne »
pa da,dakle povecanje tezine,a ne masa,jer kako rekoh,stojim u mjestu sto se tice kilaze radi ishrane,no svejedno se trudim da papam kvalitetno bez obzira na sve,lijezem rano,ustajem rano,spavam puno...

procitat cu clanak,ali mislim da je ovo bas za power liftere,ja ipak vise volim ovaj klasicni split... jednostavno mi treba bilo kakav boost, a mozda da probam ovo jedno vrijeme samo dok ne ojacam dodatno pa se onda vratim na staro ?

probaj pa vidi , jbga ovo ti je za povecanje tezina nesto sto radi, ja ga od skoro radim 2,3 puta nedeljno.
A za NO nemam pojma iskreno.
Men sana in corpore sano !

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1252 poslato: Decembar 17, 2012, 01:32:28 posle podne »
pogledao sam ovaj program vlado,hvala na sugestiji,ali mislim da to jednostavno nije za mene...jer ne znam kako bi to sve uklopio,mrtvo dizanje ne radim radi problema sa ledjima,cucanj isto tako ne opterecujem previse opet radi tih "malih" ledja,koja sam djelomicno povrijedio prevelikim tezinama na cucnju i mrtvom dizanju... jednostavno cu se morati drzati standardnog splita i uzeti neki suplement,ili no ili kre alkalyn...problem je samo sto u vecini stvari se nalazi monohidrat koji navlaci vodu,a meni to ne pase jbg...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1253 poslato: Decembar 17, 2012, 02:02:49 posle podne »
Pa gde tebe interesuje povecanje snage? na biceps pregibu? gde to tacno monohidrat navlaci vodu?

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1254 poslato: Decembar 17, 2012, 02:24:41 posle podne »
pa pretpostavljam da nekim no-om ili bilo kojim drugim oblikom kreatina bi se porast snage bio na svim vjezbama,opet kazem,pretpostavljam jer sam zadnji put bacio pare na monohidrat jer stvarno nisam nista osjetio.

valjda nemam genetske predispozicije za nekog power liftera,zato se cuvam na cucnju,a mrtvo ne radim,trening ledja mi se vecinski sastoji od veslanja sipkom,bucicama i varijacijama hvatova na lat masini...

jednostavno trazim nesto sto mi komplet trening diglo na neku visu razinu,znam da porast mase nece biti tu,ali bolje bih se osjecao sigurno. a kada bude neko povoljnije vrijeme poradit cu i na ishrani.

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1255 poslato: Decembar 17, 2012, 06:13:17 posle podne »
Pa probaj beta alanin, mada imas NO bez kreatina ili skroz malo ga ima

Van mreže Borko_Savic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1256 poslato: Decembar 17, 2012, 09:27:58 posle podne »
Malo glupavo pitanje al me interesuje....
Da li je Whey protein mrsan?
Postim ovu sedmicu a bojim se da se ne omrsim Wheyom.
Train hard or die trying

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1257 poslato: Decembar 17, 2012, 09:53:13 posle podne »
Mrsan je:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Borko_Savic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1258 poslato: Decembar 17, 2012, 10:15:58 posle podne »
Train hard or die trying

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1259 poslato: Decembar 17, 2012, 11:05:57 posle podne »
Stvarno, ima za post onaj specijalni kod Pedje u radnji za ove sto duze poste.
Men sana in corpore sano !