Mart 28, 2024, 09:42:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3056932 puta)

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1260 poslato: Decembar 17, 2012, 11:29:07 posle podne »
Sta mislis od cega se pravi whey? Da ti pomognem, ukucaj u google translate WHEY, pa vidi.
No curling in the squat rack!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1261 poslato: Decembar 18, 2012, 05:59:40 pre podne »
Stvarno, ima za post onaj specijalni kod Pedje u radnji za ove sto duze poste.

da ima protein od pseenice i od soye
i dosta doboro ide u dane posta
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=206

Van mreže Aleksandar-

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1262 poslato: Decembar 18, 2012, 07:58:34 posle podne »
Da li treba da se unosi manje uh u danima kad se odmara? Posto sam tek par meseci u svetu bb i sve sto je vezano uz to, mnogo toga mi je trenutno zbrkano od previse informacija u kratkom vremenskom periodu  a ovo me nekako muci, verovatno sam procitao odgovor citajuci  ovaj sajt al ne mogu da se setim. Logicno da ne unosim isti broj posto necu potrositi uh kao u danima kad vezbam, al eto da pitam. I kolko bi bilo pozeljno uzeti uh u danima odmaranja.

Van mreže Lepi_Ivan

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1263 poslato: Decembar 18, 2012, 08:02:28 posle podne »
Da li treba da se unosi manje uh u danima kad se odmara? Posto sam tek par meseci u svetu bb i sve sto je vezano uz to, mnogo toga mi je trenutno zbrkano od previse informacija u kratkom vremenskom periodu  a ovo me nekako muci, verovatno sam procitao odgovor citajuci  ovaj sajt al ne mogu da se setim. Logicno da ne unosim isti broj posto necu potrositi uh kao u danima kad vezbam, al eto da pitam. I kolko bi bilo pozeljno uzeti uh u danima odmaranja.
Pa da, automatski kada ne vezbas manja je potreba za UH i B. Smanji UH za nekih 20%, to bi trebalo da odradi posao.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1264 poslato: Decembar 18, 2012, 08:22:33 posle podne »
Uh smanjuje ( ko hoce)  ali prot nikako jer rastes kad NE treniras

Van mreže Aleksandar-

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1265 poslato: Decembar 18, 2012, 08:24:02 posle podne »
Uh smanjuje ( ko hoce)  ali prot nikako jer rastes kad NE treniras


naravno to mi je jasno, zato i pitah za uh samo :) Hvala u svakom slucaju.

Van mreže Aleksandar-

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1266 poslato: Decembar 18, 2012, 08:34:47 posle podne »
Hteo bi da pitam jos, gde mogu da se kupe danas(posto su uglavnom starije teme o ovsenim) ovsene u Novom Sadu ako ima neko iz ns-a tj. citao sam da su po komentarima clanova najtrazenije i najbolje HAHNE(il tako nesto) al nisam mogao da ih nadjem pa sam kupio
FLORIDAbel Fun&Fit  integralne instant. 100g - 330kcal, 12,68p, uh 65,66g, masti 7,11g, vlakna 15,34.  Da li danas ima velike razlike izmedju ove 2 marke i da li je izasao mozda neki bolji proizvodjac. Izvinjavam se na duzem pitanju.
« Poslednja izmena: Decembar 18, 2012, 08:37:03 posle podne Aleksandar- »

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1267 poslato: Decembar 18, 2012, 09:10:51 posle podne »
Ovsene imas da nadjes,u svakoj zdravoj hrani.
Nema neke velike razlike,osim sto su te Hahne mekse od ovih u rinfuzu.
Realno,najbolje i najisplativije ti je da ih kupujes u prodavnicama zdrave hrane.

Van mreže Dzingis Kan

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1268 poslato: Decembar 18, 2012, 11:11:31 posle podne »
Soja nije za ishranu ljudi jer njen protein ljudski organizam ne prepoznaje...Jos pre nekoliko godina je to objavilo nekoliko americkih najpoznatijih BB magazina...

Soja ima svrhu samo u ishrani domacih zivotinja...Protein u toku posta je najbolji iz ribe,a od biljnih proteina moze da pomogne iz Psenice,Pasulja i Pirinca,ali bez mesa to nije to.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1269 poslato: Decembar 18, 2012, 11:14:05 posle podne »
Soja nije za ishranu ljudi jer njen protein ljudski organizam ne prepoznaje...Jos pre nekoliko godina je to objavilo nekoliko americkih najpoznatijih BB magazina...

Soja ima svrhu samo u ishrani domacih zivotinja...Protein u toku posta je najbolji iz ribe,a od biljnih proteina moze da pomogne iz Psenice,Pasulja i Pirinca,ali bez mesa to nije to.

Jel se ti drogiras necim? imas 5 postova, 2 su za neke karte ng, a ova tri nesto sto se reklo vec 1000000x.

Van mreže Dzingis Kan

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1270 poslato: Decembar 19, 2012, 03:43:54 posle podne »
Soja nije za ishranu ljudi jer njen protein ljudski organizam ne prepoznaje...Jos pre nekoliko godina je to objavilo nekoliko americkih najpoznatijih BB magazina...

Soja ima svrhu samo u ishrani domacih zivotinja...Protein u toku posta je najbolji iz ribe,a od biljnih proteina moze da pomogne iz Psenice,Pasulja i Pirinca,ali bez mesa to nije to.

Jel se ti drogiras necim? imas 5 postova, 2 su za neke karte ng, a ova tri nesto sto se reklo vec 1000000x.
Otkud znam ja da se to reklo kad sam juce prvi put dosao na forum.Ae oladi malo...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1271 poslato: Decembar 19, 2012, 06:35:41 posle podne »
Soja nije za ishranu ljudi jer njen protein ljudski organizam ne prepoznaje...Jos pre nekoliko godina je to objavilo nekoliko americkih najpoznatijih BB magazina...

Soja ima svrhu samo u ishrani domacih zivotinja...Protein u toku posta je najbolji iz ribe,a od biljnih proteina moze da pomogne iz Psenice,Pasulja i Pirinca,ali bez mesa to nije to.

Jel se ti drogiras necim? imas 5 postova, 2 su za neke karte ng, a ova tri nesto sto se reklo vec 1000000x.
Otkud znam ja da se to reklo kad sam juce prvi put dosao na forum.Ae oladi malo...

Kad dođeš negde prvo se upoznas sa njim, jel tako? Tako i ovde prvo prelistaj malo forum, cisto da vidis sta i kako.

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1272 poslato: Decembar 20, 2012, 08:13:15 pre podne »
Kad se stavljaju članci na forum moraju da budu na srpskom ili je engleski ok?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1273 poslato: Decembar 20, 2012, 09:09:12 pre podne »
Ok je engleski, imas deo na engleskom a ako imas visak vremena mozes i da prevedes ya par dana i postavis.
Men sana in corpore sano !

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1274 poslato: Decembar 20, 2012, 09:14:13 pre podne »
Ok je engleski, imas deo na engleskom a ako imas visak vremena mozes i da prevedes ya par dana i postavis.

Ok, onda ču barem abstract da izvadim i prevedem.