April 19, 2024, 09:25:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3077821 puta)

Van mreže Mico Bradina

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1560 poslato: Januar 30, 2013, 06:01:00 posle podne »
dragi moji spartanci i spartanke ja pre dve nedelje povredim brahijalis bar me tu udara dok sam radio vratilo, osecam ga malo u biceps pregibu na supinacji :) i u vezbama na lat masini... Da li napraviti pauzu ili nastaviti trening naravno sa vezbama koje mi ne smetaju toliko. Bol se proteze u spoljnoj glavi bicepsa dole u pripoju i da desna ruka :)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1561 poslato: Januar 30, 2013, 06:58:25 posle podne »
dragi moji spartanci i spartanke ja pre dve nedelje povredim brahijalis bar me tu udara dok sam radio vratilo, osecam ga malo u biceps pregibu na supinacji :) i u vezbama na lat masini... Da li napraviti pauzu ili nastaviti trening naravno sa vezbama koje mi ne smetaju toliko. Bol se proteze u spoljnoj glavi bicepsa dole u pripoju i da desna ruka :)

pauza defitivno

Van mreže Mico Bradina

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1562 poslato: Januar 30, 2013, 08:04:57 posle podne »
Ok, mazao sam sinedolom popustilo malo, nema otoka ni modrine nista.  cak malo zateze kad uradim prednju biceps pozu. valjada ce proci  :-\
« Poslednja izmena: Januar 30, 2013, 08:07:41 posle podne Mico Bradina »

Van mreže dejan94

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
  • Nikad ne odustaj!!!
    • limundo
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1563 poslato: Januar 31, 2013, 06:15:50 posle podne »
Moram ovo da pitam ...na ime profesor nam nesto danas prica neke price ...i stigao je i do BB...tu prica suplementi ovo ono,i rekao je da ako se negde rodi mrtva beba ,njoj se ,,izvadi" neki hormon (nemam pojma kako se zove,ali neki hormon koji omogucava bebi da u pocetku brzo napreduje u tezini,rastu itd....) i to se prodaje ,,bilderima" xD
za po 2000eura...i kao 50 kila misica za 2 meseca...
ima li 5 % istine u ovome?
Powerlifting competitor
Gold medal on Balcan championship in category -75kg junior
TOTAL 500kg
https://www.youtube.com/watch?v=svUSdk00q3Y

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1564 poslato: Januar 31, 2013, 06:19:11 posle podne »
sta mislis jel ima istine 50 kila misica
Men sana in corpore sano !

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1565 poslato: Januar 31, 2013, 06:24:07 posle podne »
Ko danas sve ima zvanje profesora!!! :o

Ne smem ni da zamislim sta bi se desilo sa telom kada bi nekom svemirskom tehnologijom napakovao tu kolicinu mesa za godinu dana.....
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1566 poslato: Februar 01, 2013, 06:22:03 pre podne »
ma da zanemarimo tu glupo i  retardirani pricu oko 50 kg misica
vec da idemo se krene od toga da koji to organ mrtvom novo rodjencatu radi da bi mogao da se koristi?
misim
ja ne mogu da verujem da ovakve ljude u opste i drze u skoli i da oni nesto predaju nekome

nekada se davno koristio tzv HUMANI hormon rasta koji se dobijao iz hipofize majmuna
medjtum,posledice upotrbe takve suspance su bile strahovite.tipa,i npr gotovo je bila zagarantovana alcahjmerova bolest pa do otkazivanja organa itdit ditd
davno se napustla praksa oko lecenja sa humanim hormonom a to se desilo onda i kada je izlovan prvi sitnetski HORMON RASTA U LAB

i tom glupanu treab da se kaze da je to LEK koji je napralvjen da bi se pomoglo ljudima koji pate od nekog oblika bolesti na koji dirketno hormon rasta moze da utice tipa ljudi koji pate od patuljastog rasta,oprovak nakon teskih i velilih mehinckih povreda tkiva itd itd itd a ne da ga KORISTE BILDERI!!!!!

ja i dalje ne mog da verujem sta je covek rekao

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1567 poslato: Februar 01, 2013, 09:31:37 pre podne »
Hocu ja hormon majmuna!!! 8)

Van mreže zoke

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1568 poslato: Februar 01, 2013, 09:48:07 pre podne »
Svakakve se nebuloze pricaju danas po skolama itd...

Kod nas u skoli nedavno bilo darovanje krvi za ljude koji su obolili od neke bolesti(nezz koju tacno rekose).. I oni(dvije neke zene sto prezentuju to) su poceli da pricaju da ljudi koji 'bildaju' i koriste proteine ne mogu dati krv.....Sto je nasmjesnije oni su to rekli i jos su u razredu poceli da nastavljaju sa tom temom kao to je ono sto popijes pa se napuses pa kad prestanes piti ispuses se itd......Al sta ti tu mozes kao pojedinac .....Al bas znaci smjesno.....:D

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1569 poslato: Februar 01, 2013, 10:43:07 pre podne »
Svakakve se nebuloze pricaju danas po skolama itd...

Kod nas u skoli nedavno bilo darovanje krvi za ljude koji su obolili od neke bolesti(nezz koju tacno rekose).. I oni(dvije neke zene sto prezentuju to) su poceli da pricaju da ljudi koji 'bildaju' i koriste proteine ne mogu dati krv.....Sto je nasmjesnije oni su to rekli i jos su u razredu poceli da nastavljaju sa tom temom kao to je ono sto popijes pa se napuses pa kad prestanes piti ispuses se itd......Al sta ti tu mozes kao pojedinac .....Al bas znaci smjesno.....:D

Koji retardluk i bezobrazluk. Kako meni ova priča diže pritisak. Jednom prilikom sam svog izabranog doktora napušio zbog slične priče i uzeo drugog.

Dok sam bio u srednjoj školi ja i mojih par drugara koji smo trenirali, redovno smo se odazivali na te akcije davanja krvi. Dobijemo nakon toga 2 dana da ne idemo u školu i nama super, svi srećni svi zadovoljni. Nalazi uvijek IDEALNI, a koristili smo i protein i kreatin, gejner, BCAA i svega ostalog čega smo se mogli tad dokopat a da je bio dodatak ishrani. Iz našeg odjeljenja je bilo još par njih koji su htjeli da daju, ali znam da su dvojici našli neke zdravstvene probleme i nijesu mogli biti davaoci (ta dvojica nikad teg nijesu digli.) Mene su posebno zapamtili jer su uvijek bili kliničkom bili u deficitu sa mojom krvnom grupom ( 0 negativna)

Prema tome, te ćurke takve kakve su i koje su ko zna kako dobile posao, treba prije svega (da uopšte postoji neko iole pametan ko ih kontroliše), kaznit sa makar pola plate. Da ne lupaju takve gluposti i da se osvrnu na one npr GOJAZNE - kojih su škole sve više i više pune, a one koji treniraju IZDVOJIT kao osobe koje imaju prednost nad svima.

Sad ne želim da ulazim u priču o onima koji uzimaju hormone itd... Tu je stvar malo drugačija. Ne samo zbog tih steroida koje se koriste, već zbog retardirane omladine koja ne zna da ih koristi pa sjebe sebi zdravlje.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1570 poslato: Februar 01, 2013, 10:46:28 pre podne »
bravo bobane!!

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1571 poslato: Februar 01, 2013, 02:54:09 posle podne »
što se tiče suplemenata i davanja krvi, moja je pretpostavka da to rade zbog toga što ako imaš povišen kreatinin i ureu, neće da gledaju u pasulj da li je to zbog nekog bubrežnog oboljenja i sl, ili je zbog povišenog unosa proteina i kreatina.... to mi je logično, ako je tako onda razumem...

Van mreže kamenjar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1572 poslato: Februar 02, 2013, 12:26:55 pre podne »
Cuo sam od nekih ljudi (ali nisam siguran da li bas poznaju materiju), da je muscle pharm-ov assault dobra stvar za povecavanja izdrzljivosti kod aerobnih aktivnosti.Interesuje me da li je to tacno?

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1573 poslato: Februar 02, 2013, 01:49:30 pre podne »
Cuo sam od nekih ljudi (ali nisam siguran da li bas poznaju materiju), da je muscle pharm-ov assault dobra stvar za povecavanja izdrzljivosti kod aerobnih aktivnosti.Interesuje me da li je to tacno?

Na kakve aerobne aktivnosti mislis? Aerobna aktivnost moze biti i planinarenje, a taj saplement koji si naveo je azotni reaktor.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #1574 poslato: Februar 02, 2013, 07:30:10 pre podne »
Cuo sam od nekih ljudi (ali nisam siguran da li bas poznaju materiju), da je muscle pharm-ov assault dobra stvar za povecavanja izdrzljivosti kod aerobnih aktivnosti.Interesuje me da li je to tacno?

moze da se iskristi u te svrhe-da